plakát seriálu

The Carrie Diaries

(The Carrie Diaries)

Názory uživatelů

Carrie Bradshaw

Protože jsem pravidelně sledovala Sex ve městě, bylo zajímavé se podívat na pár epizod z The Carrie Diaries. Carrie jako nezkušená teenagerka se mi dost líbila, ale stále to nemělo tolik elánu jako pravý Sex ve městě. Moc se mi líbilo, jak celé dvě série ubíhaly proudem starých časů 80. let, že jsem si říkala, že to určitě nebyla špatná doba.
AnnaSophia Robb byla velmi roztomilá a nezkušená, ale to bylo právě kouzelné. Je škoda, že to ještě neprodloužili o jednu řadu, určitě by se nějací fandové jistě našli.
Za takové odlehčení nudného odpoledne, dávám 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Velmi příjemné

Dlouhou dobu jsem seriálu odolávala. Sex ve městě jsem měla vždycky ráda a když jsem byla ještě ve věku 15-16, naučil mě spoustu věcí. Podívala jsem se do světa dospělých, do světa sexu, vztahů a upřímně se u toho pobavila. Nakonec jsem se nechala strhnout i tímhle kouskem. Carrie je tady ještě sladká, nevinná a naivní. Totální princeznička, která má skvělý život. Až mi to někdy lezlo na nervy a záviděla jsem, uh. Na druhou stranu se potýká se stejnými problémy, jako teď já. Rodiče, láska, škola a do toho její vlastní sny. Cítila jsem, že jsme si tak blízké až mě to totálně strhlo. Inspirovalo mě to v mnoha ohledech i když to zní asi šíleně. Mám Carrie ráda, její přátele, prostředí a všechnu tu jednoduchost a malé drama. Patří to k tomu a já můžu z celého srdce říct, že tahle podívaná je vážně super.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

before everything

Mě si seriál získal už na začátku. Hrozně se mi líbilo celé zpracování. Doba, ve které se seriál odehrává, výběr herců a jejich herecké výkony a příběh, který byl prostě jednoduchý, ale krásný. Líbilo se mi, že si Carrie prostě jde za svým snem, no matter what, je pro to co chce, prostě schopná udělat cokoliv. Oblíbila jsem si postupem času snad všechny postavy, na druhou stranu, samozřejmě že to někdy bylo hrozně předvídatelné a někdy mě plno věcí rozčilovalo, ale pořád mě to bavilo. Vystihuje to úplně přesně atmosféru té doby, rozdíly mezi menšími městy a New Yorkem, lidmi, kteří tam žijí. Určitě to neoslní každého, ale mě si tento seriál získal. Pro mě prostě velice kvalitní a pěkný seriál. Od začátku až do konce.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Before there was sex or the city..

Skvělý seriál na odreagování. Zavede nás do dob, kdy Carrie byla na pouhém začátku svého psaní a své dlouhé cesty do výšin ve městě, ukáže nám, jak a s kým vyrůstala, dokonce nás zavede i k mladé Samanthě Jones.

Co se mi trošku nelíbilo, jsou mezery, co se týče verze Sex in the City a Carrie Diaries (jako obvykle). Pokud jste koukali na Sex, popř. četli i knihy, mohli jste si pár nedostatků všimnout. Tyto nedostatky ovšem nijak nekazí dojem, co se seriálu týče.

Občas mi bohužel děj přišel až moc nudný, neměl žádný ráz a dalo se předvídat. Pokud jste ale milovníci Carrie Bradshaw, nijak vám to zážitek nepokazí.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Before there was sex, before there was a city. . .

Ačkoliv mi seriálová verze (mám raději filmy) Sexu ve městě k srdci příliš nepřirostla, The Carrie Diaries jsem si zamilovala během prvního dílu. Carrie jakožto hlavní hrdinka je nejen velmi krásná, ale především zajímavá a inteligentní. Hltala jsem každý díl seriálu a myslím, že byla velká škoda ho tak brzy ukončit.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Carrie Diaries:

(mini spoileri)

Dřív než byl sex, dřív než bylo město, jsem byla jen já...Carrie. Carrie Bradshaw.

The Carrie Diaries: Dievča ktoré stratilo matku a nemohlo si veľmi užiť detstvo lebo muselo skôr dospieť, nerobi nič iba rozmýšla a planuje si svoje sny. Ani sa nenazda a ani sama nevie ako a už žije svoje sny. Tato hlavna myšlienka je asi trocha okukana ale i tak genialna.

Chystala som sa ho pozerať dosť dlho ale stále som sa odhovarala. Ale poviem že hoci som si myslela že je to somarina možno trošku je, ale inak je to v pohode v ramci medze.

Nepačil sa mi jeden jediny detail a to že, od začiatku bolo jasne že Sebastian a Carrie majú skončiť spolu ale presne neskončia. Prešli veľkými a častými prekážkami ktore nakoniec prekonali ale aj tak serial skončil tak že sa rozdelili. Každý skončil inde čo podľa môjho názoru nebolo správne.

Sice pravdou je že v Carrie Diaries nejde o jej vzťah so Sebastianom ale celkovo, kamarátsvo,rodina a tak. Prvá láska je iba bonus.

Viem že ty dvaja keby boli spolu už by to nezapadalo do serialu Sex v meste ale aj tak som bola trocha sklamana.

Takže si to spočitajme: Hlavna myšlienka je za 90% ,vzťahy za 80% ,serial zo všetkym všade je za 80% . Celkovo moje hodnotenie je za 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Younger and better Carrie

Dřív než byl sex, dřív než bylo město, jsem byla jen já...Carrie. Carrie Bradshaw.

Seriál je o Carrie (ze Sexu ve městě), jaká vlastně byla jako teenager, a jak nám postupně dospěla.

V první řadě musím říct, že Starou Carrie (Sarah Jessica) moc nemusím, ale Mladá Carrie (AnnaSophia) je naprosté zlatíčko. Je hrozně sympatická, a její provedení Carrie se mi líbí daleko víc než je tomu v Sexu. A ostatní postavy, potažmo herci jsou taky velcí sympaťáci (ano, hlavně Austin Butler).

Každopádně mě ze všeho nejvíc dostalo hlavně to retro a staré dobré songy. Příběh taky byl moc fajn, škoda jen, že toho už nebude víc.

Já jsem si ty dvě série rozhodně užila. Dokonce si myslím, že TCD je o malinko lepší než SVM, ale hodnotím stejně 80%.

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The Carrie Diaries

Carrie Diaries rozhodně nepatří k seriálům, které budou získávat různá ocenění, ale není na tom nic špatného.
Vyklubalo se z toho prozatím takové příjemné guilty pleasure. Kupodivu po dobu celého pilotu vše fungalo, jak mělo. Seriál je zaměřen na mladé publikum a myslím, že zde si svou cílovou skupinu najde. O osudu seriálu rozhodnou další epizody, ale pokud se budou kvalitou držet pilotu, tak bude mít šanci na prodloužení.
Obsazení seriálu se celkem vydařilo, až na pár výjimek. Hlavní je, že obsazení představitelky Carrie se vydařil, protože na ní stojí celý seriál.
THe Carrie Diaries nepatří k seriálům, které budete hltat díl od dílu, ale na vyplnění volného času a na odpočinek od všech dramat a seriálů se složitou zápletkou je Carrie Diaries ten pravý.

70 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
68 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

The Carrie Diaries

Myslím si, že je trochu neštěstí spojovat tento seriál se Sexem ve městě. Carrie Diaries jsou totiž podle mě pro jinou skupinu lidí. V dřívějším věku by se mi tenhle seriál určitě líbil víc, ale v té době bych zase neholdovala Sexu ve městě. A naopak. Ale jinak je to oddychové a děj docela pěkně plyne. A dalším plusem jsou úžasné a pozitivní barvy (oblečení, líčení, prostředí...).

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Lepší, než jsem čekala

Moc jsem od tohoto seriálu nečekala, maximálně oddechovku, kterou seriál taky je. Typické středoškolské drama trochu okořeněné tím, že hlavní postavou je Carrie známá ze Sexu ve městě.

Řeší se tu vztahy, škola, prostě život teenagera. Zprvu to bylo takové milé, vtipné, bohužel v druhé řadě seriál ztrácí dech a dochází mu nějaké originální náměty pro dějové linky a seriál ztrácí na atraktivitě...

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Before there was sex, before there was a city, there was just me.

Nutno říci, že pro Carrie mám slabost. The Carrie Diaries je seriál, který mě z nějakého nepochopitelného důvodu nadchnul. Co se výkonů týče, samozřejmě, že by se dala vytknout spousta věcí, se kterými nejsem spokojena. Ale je to neskutečně výborná oddechovka, kdy sledujete, jak se naivní šestnáctka honí za svým snem stát se dobrou spisovatelkou. A jelikož je Sex ve městě jeden z těch seriálů, který si pustím opravdu ráda, když zrovna nemám co dělat, dala jsem Carrie šanci. A víte, co? Ona mě nezklamala :).

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

AnnaSophia Robb

Nikdy jsem nepatřila k velkým fanouškům Sexu ve městě, ale Carrie Diaries mě naprosto očarovalo. Zpočátku jsem vůbec neměla v plánu se na seriál podívat, však ještě že jsem to udělala, TCD mě naprosto očaroval. 80. léta, skvělá hudba, můj milovaný New York.
Nemůžu si pomoct, ale jedním z důvodů proč mě seriál tak ohromil je AnnaSophia Robb, ona je prostě úžasná a tak rozkošná, hrozně hezky se na ní dívá, na rozdíl od Sarah Jessici Parker, kterou jsem nikdy moc nemusela.

90 %
65 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Before there was a city......

TCD je svieži, vtipný a mladý seriál. Nie je síce ničím prevratným a niečím čo by si získalo neuveriteľné masy, ale aj tak pobaví a bude sa páčiť. Zameriava sa skôr na tých mladších ale to vôbec nevadí.

1.séria:
Atmosféra tej doby je dokreslovaná hudbou, aj občasnými prestrihmi na zábery s tej doby. Dej bol jednoduchý, ničím zložitý, nijak komplikovaný. Na Carrie bolo vidieť tú jej nevinnosť, keď prišla do NY a istotu ísť si za svojím cieľom. Ostatné postavy boli tiež fajn a mali svoje miesto.
Okrem pohľadu na Cariine začiatky seriál ponúkal náhľad aj na také témy ako je sex či iná sexuálna orientácia, a to sa mi páčilo. Pristupoval k nim inak, tak ako to bolo na tú dobu.
TCD je sviežim dielkom, ktoré neurazí ale pobaví a človek si pri ňom oddýchne.

2.séria:
Druhá séria pokračuje na tej istej vlne ako ta prvá. Druhá séria nebola dejovo nijak náročná, nič nebolo zbytočne komplikované či naťahované. Čo bolo treba povedať, bolo povedané. Rovnako ako v prvej sérii aj v tejto sa seriál ďalej zameriaval na tie trochu vážnejšie témy (ako homosexualita či tehotenstvo mladých). Naďalej mu kraľujú kostýmy či hudba, ktoré len dotvárajú atmosféru tej doby.
Postavy si od prvej série prešli určitým vývojom a správanie k tomu zodpovedalo. Každá z nich si niečim prešla, niečim čo ju do istej miery ovplyvnilo. Anna Sophia je naďalej ako Carrie úžasná, zlatá a dokonalá. V istej miere dospela, no stále má svoj sen a za tým si ide, aj keď nie vždy spraví to dobré rozhodnutie.

70 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

A proč ne?

Jako fanynka Sexu ve městě a čtenářka knižní předlohy jsem tenhle seriál musela vidět, a v podstatě naplnil má očekávání. Carrie je na začátku své cesty, je mladá a sladká, žije v malém městečku plného stereotypů. Teprve se učí o tom, jaký je svět, potkává různé typy lidí a vstupuje do svého vysněného světa. Je příjemné pozorovat tu naivitu a růžové brýle, připomíná mi to totiž mě v jejím věku.

Velkým plus pro mě pak bylo řešení toho, že je někdo gay. V dnešní době to už většina lidí nepovažuje za nic hrozného, ale před pár lety byly poměry přece jen trochu jiné. Ukázání toho, jak Walt řeší svou identitu, postupně ji přijímá a jak ji přijímají jeho kamarádi, ať už dobře nebo zle, je skvělé.

Takže sečteno a podtrženo mi je mladá Carrie sympatičtější, miluju hity z 80. – 90.let, módu a Anna Sophia Robb prostě vyrostla ve skvělou a sympatickou herečku.

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Mladá Carrie vs. Stará Carrie

Rozhodně se mi to líbí mnohem více než původní Sex ve městě, protože dospělou Carrie považuju za jednu z nejhorších ženských hrdinek, co kdy v seriálu byly.
The Carries Diaries mají skvělou atmosféru, skvělou hudbu a herci podávají dost slušný výkon. Je tedy pravda, že v posledních dílech mě štvala i mladá Carrie s tím, jak pořád o všem přemýšlela, v tom měl Sebastian pravdu, v tom je Carrie hrozná, to její sestřička Dorrit je v tomhle sympatičtější, ale to nic nemění na tom, že AnnSophia Robb je zlatíčko a já se nemůžu dočkat druhé sézony.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Carrie diaries

Mladšiu verziu som si obľúbila. Prvá séria bola zaujímavá, ale ta druhá už strácala na kvalite. Myslela som si, že to bude čím ďalej tým lepšie, no opak je pravdou. :(

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Carrie, nebojte nic hororového

Sladké až to bolí, ne nebojte, nemluvím o seriálu ale o hlavní hrdince. Musím říct, že jsem toho moc nečekal ale jak už to bývá v životě nebo v bonboniéře dokáže překvapit. Je zde malá blondýnka, která má rada trvalou, svoji rodinu a přátelé. Je plná života a tak se vydá za svým snem sloupkařky a životě ve městě. Nezapomíná přitom lhát taťkovi a brat životní šance. Najde si blonďatého spratka, který není v srdci tak špatný má prostě jen své démony. Hlavní hrdinka je tedy správná holka, která se nebojí spálit a přitom zůstává po celou dobu svá. Je milá, chytrá, upřímná a když se snaží zalhat stydí se ale někdy je to holt nutné. Její kamarádky dorotky jsou taky pozoruhodné. Jedna je soutěživá Asiatka, která pro svůj cíl dostat se na vysokou obětuje svoje štěstí nejenom v životě ale i v posteli. Druhá si pro změnu neví co se sebou počít tak se přilepí na gaye a pochopitelně i k plodoví. Vzájemně tak v jejím životě doplňují, co druhý nemůže. Tvůrci se nebraní ničeho a tak Waltovi věnuji větší pozornost. Pomalu zjišťuje, že je na kluky je z toho znechuceny, následně smířeny následované coming outem z menšími důsledky a výhodami, paráda. Dokonce mi nevadí menší stereotypní ovdovělý otce, který nemůže zapomenout na svoji dokonalou manželku. Celkem mě dostala i překvapila postava Donny ze začátku mrcha ke konci cool mrcha ze svědomím a problémy. V seriálu působila jako menší osvěžení a atomová bomba. Najde me zde i hodně povedené klišé, když někdo vytáhne 3 metrový mobilní telefon tak nevím jak vy ale to je docela ulet. Hudba je kvalitní jako kostýmy které trochu působí dnešně, no přece móda 80 let si musí trochu vypomoct. Seriál má své kvality, dbá na své postavy a rozvíjí jejích charaktery. Děj je zajímavý má hloubku a dokaž polapit. Celkově nic náročného a dobře pohodového. Ahoj u dalších epizod….

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The Carrie Diaries

Tady ani nemám moc co psát, abych napsal recenzi musel jsem se podívat na pár dílů aby si vzpomněl o čem to vlastně je. Obsazení je super - přišlo mi, že herci ví co dělají a hrát umí, dobře vypadají. Ale to je asi tak vše, pořád jsem se nudil a každým dílem byl více unavenější.
1. Série - 40 %
2. Série - 20 %

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Skvelé intro !!!

Úžasná Anna Sophia Robb a krásny Austin Butler, medzi ktorými to iskrí a nie raz som mala až motýliky v bruchu (ta scéna v triede, veď viete).

Sex v meste som pozerala len sporadicky, skôr filmy, a nevedela som si predstaviť mladou Sarah Jessicu Parker, ale myslím, že Sophia to celkom pekne zvládla.

I keď ma to dejom až tak neupútalo (jedine tým ich vzťahom, predsa len asi budem romantik), to prostredie, móda, teda hlavne to období ma dostalo.

Neviem, či sa vám to bude páčiť, ale mne sa, i keď na tretiu sériu som to už ani ja necítila, ale zase ma štve, ako neukončene to skončilo ...

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Žádný Sex ve městě

Přestože je hlavní hrdinka mladá Carrie Bradshaw, nemá to se seriálem Sex ve městě nic společného. Je to obyčejný romantický teen seriál (ne komediální). Člověk se u sledování sice nenudí, na druhou stranu to není ani žádné terno, které vás úplně pohltí. Na celém seriálu je největším kladem herečka AnnaSophia Robb, která je prostě super:)

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Príjemné retro

Nepatrím medzi fandov pôvodného sexu v meste ale povedal som si pozriem si jednu časť a uvidím. Dobre som urobil, lebo som tvorcom zhltol udicu aj s navijakom :). Je to určené primárne pre pubescentov ale aj staršieho diváka seriál zaujme. Forma seriálu prevyšuje nad jeho obsahom - rekvizitári si dali riadne záležať, tie 80. roky z toho úplne dýchajú: kopa farieb, šialená móda a hlavne výborný hudobný podmaz hviezd tej doby.Obsah trošičku škrípe - drobná blondínka rieši teen problémy, ktorými si prešiel v tomto veku asi každý: trable s láskou, túžba nazrieť do veľkého sveta dospelých,naplniť svoj sen stať sa novinárkou, sem tam samozrejme aj nejaké problémy v rodine. Ďalej tu máme vedľajšie postavy- pilnú aziatku, rozpustilú tmavovlásku, super mrchu a samozrejme nechýba sladký bad boy a rebelujúca mladšia sestra. Anička v hlavnej úlohe žiari, vidno, že jej rola sedí úplne na telo. Aj ostatní herci sú na slušnej úrovni. Ďašie veľké plus je, že seriál nemá milión častí ako je dnes v USA bežné,sám som zvedavý či bude seriál pokračovať. Na záver Carrie diaries u mňa drží stabilných 70%.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Little Carrie

Na začátku jsem byla hodně zvědavá, jak si stanice CW s tímto seriálem poradí. Docela mě překvapili, čekala jsem horší propadák. Anna Sophia Robb v hlavní roli byla dobrá volba, ani Austin Butler není k zahození. Je to sice teenagerovský seriál, ale není úplně špatný. Je hezké vidět, že se opravdu snaží dodržet "retro" období i co se týče oblečení a hudby, která seriál velmi vylepšuje.

70 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Příjemně překvapená

Trochu jsem se bála tohohle "retro" seriálu a musím uznat, že jsem zatím mile překvapená. Je to svěží, je to vtipné, je tam super "odlskůůůl" hudbička a hlavně , hlavní hrdinka je strašně sympatická a úplně mi sedí na mladičkou Carrie z mého tolik milovaného Sexu ve městě. Sledovanost je mizivá, ale doufám, že tenhle seriálek bude pokračovat.

90 %
41 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

carrie

ne ne ne,proč proboha natáčet něco takového a spojovat to se Sexem ve městě?Jako seriál je to možná fajn a teenagerky si ho zamilují,ale pokud milujete pravou Carrie,Samanthu atd.nemůžete toto zkousnout,já určitě ne,omlouvám se

10 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

srdeční záležitost

Nu pustila jsem si ho z nouze a vyklubala se z toho srdcovka. Trošku to ale tajím, určitě to není zaměřené na mojí věkovou skupinu. Spíš tak 15+. Ale mně se to prostě líbí. Carrie je nádherná (až moc), má fantastické účesy, šaty. Její fešák taky stojí za hřích. Hudba i vizuální stránka je bomba. Příběhy jsou lehce idealistické, problémy pubertální, ale po duši pohladí a oko zaslzí.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sladká Carrie

Seriály tipu - Milý Deníčku se stávají jakým si trendem, ale přesto Carrie je trochu jiná .
Je sladká a její myšlenky z deníčku mají mnohdy občas, co do sebe . Prostředí 80. let je výborné a to že se mnohým lidem nezdá , že seriál nekopíruje obecně Sex ve městě , to mi vůbec nevadí , chcete Sex ve městě ? Pusťte si sex ve městě , protože Carrie (Diaries) není na sex ještě připravená/ý :) .

Carrie Diarries je příjemná oddechová záležitost , která si určitě najde místo jako u mladších teen , tak i starších diváků , kteří si rádi krátí čas sledování seriálů . Ale pokud hledáte něco hlubokomyslného a něco nad čím by jste chtěli přemýšlet , tak to u Carrie nehledejte .

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Carrie Diaries

Vôbec som nevedela čo môžem od tohto čakať ale nakoniec sa z toho vykľul príjemný, oddychový seriál a mňa strašne baví. Skvelá móda, skvelá hudba, skvelé prostredie, a ja len vzdychám ako rada by som v tom období žila. Dej je síce jednoduchý a občas aj predvídateľný ale rozhodne sa pri tom vôbec nenudím. Postavy sú každá svojím spôsobom veľmi príjemné, a hlavne AnnaSophia Robb je naozaj zlatá a postava Carrie je ako čisto pre ňu.
Každopádne, neviem sa dočkať druhej série a hlavne Samanthy:)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

1.série

Z prvních dílů jsem moc nadšená nebyla. Začátek toho seriálu mě celkem nudil, div že jsem to nevypnula. I přesto jsem doufala zdali se to zlepší a mohu říct, že v půlce toho seriálu to začíná být o něco zajímavější. Tak jsem zvědavá jaká bude 2.série . Jinak herečka AnnaSophia Robb je skvělá a herec Austin Butler není také špatný.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Carrie

Jak bych definovala tento seriál? > Odpočinkový a romantický. Člověk v něm nenajde moc žádné drama oproti jiným seriálům jako např. PLL, TLG nebo TVD. Tímto seriál nechci srovnávat, ale myslím si, že to je právě důvod proč nemá takový úspěch. Líbí se mi moc ten nádech toho, jak to není z dnešní doby, působí to hezky.
Mrzí mě, že neni rozhodnuto kdy uvidíme druhou serii a jestli vůbec bude, byla bych ráda.
Přesto dávám tomuto seriálu jen 80%, něco tomu prostě chybí. :)

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Not so Carrie

Poslední dobou jsem si velmi oblíbil "fenomén" Sexu ve městě v seriálové a filmové podobě, takže jsem chtěl vidět, jak to bylo u Carrie v osmdesátých letech. První díl mě nenadchnul a dal jsem prostor názorům v mé hlavě. Byl jsem na Carrie zvyklý jinačím způsobem a od seriálu jsem očekával, že bude alespoň podobně natočen jako Sex ve městě. Když jsem tak koukal dál na ostatní díly, připadalo mi to, že kdyby se Carrie Bradshaw jmenovala například Laura Miller a seriál by byl o jejím "presexual life", vůbec mi to ničemu neuškodilu, protože jsem tady prostě Carrie Bradshawovou necítil. Ano, měla stejně super prupovídky mezi událostmi jí a jejich přátel a většinou reagovala a mluvila stejně, ale pořád jí chyběla velká část naší staré známé Carrie. Tak jako tak jsem to dokoukal a bylo to fajn. Manhattan nezklamal.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Milí deníčku...

Tento seriál mě příjemně překvapil.Není to ten seriál,který by byl napínavý a vy byste se na každý díl těšili,protože chcete vědět pokračování.Avšak i přesto má seriál své kouzlo.
Carrie má zajímavé myšlenky a dá se s ní lehce ztotožnit,takže stojí za to se kouknout.

70 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Carrie Diaries

No zatím se to rozjíždí pomalu. Uvidíme jestli se tam objeví více zápletek či to bude takové jaké to je. Musím říct, že herecké obsazení se mi líbí. Takže v podstatě tomu nemám co vytknout. Někteří si seriál zamilují jiní ho budou nesnášet a někteří se podívají když budou mít čas. Já osobně patřím k té poslední skupině když mám čas mrknu se ;)

60 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Na-ah

Čekala jsem alespoň náznak Sexu ve městě - nulový. Příběh jako takový mi příjde o ničem. Slušné obsazení, ale nulový děj. Zklamaná.

50 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Carrie

Ze začátku jsem myslela že to bude něco jako Jane by Design ale jediné co mě zaujalo je oblečení ale jinak to není něco EXTRA

50 %
12 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

60%

Asi takhle seriál jsem začala sledovat když jsem si krátila chvíli na mé oblíbené seriály. Na vyplnění času je seriál dobrý, ale to je asi tak nějak celé. Děj se točí kolem středoškolačky, která se vyrovnává se smrtí matky. V některých chvílích se jí snaží vyrovnat a hraje si na dospělou a to mě na seriálu vadí asi nejvíc! Ale zase z druhé strany se její chování dá pochopit. Jestli se vyloženě nenudíte tak seriál nedoporučuji. Je to jen ztráta času!

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ne-ee

Viděla jsem jen jeden díl. A už od začátku mě seriál zklamal... Má to být o Carrie před Sex and the City. ale v mnoha věcech se liší - například rodina - Carrie neměla sestru ale jen mámu a táta je opustil když byla malá. V NY se poprvé dostala po škole... Vím, že jsou banality ale .... Možná se seriál v následujících dílech trošku změnil, mě ale bohužel nenalákal a už jsem se k němu nevrátila..

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Až na druhý dojem

Tento seriál jsem poprvé odsoudila už jen podle názvu. To si vážně myslí, že můžou jen tak zasáhnout do starého dobrého Sexu ve městě a vytvořit nějakou novou sladkou nevinnou Carrie?
No a jednoho dne, když vyšel první díl, jsem ho ze zvědavosti zkoukla a byla pěvně rozhodnutá ho odsoudit a už se na něj více nepodívat. Ach, jak šeredně jsem se spletla.

Čím mě dostal? Mým vysněným městem New York, otevřeností k sexu, ale trochu jiným nevinnějším způsobem, hudbou i stylem osmdesátých let, skvělými postavami jako Larissa atd.
Jasně, máme tu sladkou Carrie, která mi ale kupodivu nepřijde otravná, možná jen trochu naivní, ale lehce jsem se dokázala vžít do jejích problémů. V podstatě mám v tomhle seriálu ráda všechny postavy.
Neočekávejte však žádný napínavý děj, je to prostě skvělý oddechový seriál, ale právě tou atmosférou mě nejspíš tak nadchnul.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Oddychovka

No dopadlo to jak jsem čekala. Žádný hit to nebyl, ale propadák také ne. Byla to pro mě velká oddychovka, u které jsem si odpočinula.
Sex ve městě byl ovšem pro úplně jinou věkovou skupinu než Carrie Diaries, takže fanynky Sexu starší 18 si asi na své moc nepřišly.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Carrie..

Seriál mal veľký potenciál, spracovanie je skvelé. Je to príjemná oddychovka. Anna Sophia Robb je nádherná herečka a na hlavnú úlohu sa mi perfektne hodila. Dokonalo vystihuje atmosféru New Yorku. Módne výstrelky minulého storočia ma každým dielom fascinovali viac a viac. Určite stojí za zhliadnutie.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

.

The Carrie Diares je, dle mého názoru, pro určitou skupinku lidí a sice teenagery. Sex and the City je významově úpně jinde, ačkoli malá Carrie má občas smýšlení, jako ta dospělá. Nicméně, měl-li být seriál The Carrie Diares "předchůdcem" Sexu ve městě, zapomnělo se na pár malých, leč podle mě důležitých detailů. Dospělá Carrie píše levou rukou, vyrůstá s matkou a nikdy se nezmiňuje o nějakém sourozenci. Zatímco malá Carrie je pravačka, vyrůstá s otcem a má mladší sestru. Také se nebralo vůbec v potaz to, že Carriina láska ze střední školy se v Sexu ve městě jmenuje JEREMY a ne Sebastian, což už podle mě je docela věc, kterou měli scénáristé brát více v potaz.
Ale když pominu pár faktů zmíněných výše a zapomenu na to, že to má mít něco společného se Sexem ve městě, hodnotím seriál kladně. Ačkoli byl děj docela předvídatelný, nenudila jsem se a celkovou seriálovou atmosféru hodnotím příjemně a oddychově. :)

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Carrie aneb příběh pro (skoro) všechny generace

Sem tam, když se náhodou přichomýtnu k televizi, zrovna když běží Sex ve městě, na chvíli se podívám, ale nikdy to není na celý díl, prostě mě to nevtáhne do děje... Přesto od prvního momentu, kdy jsem viděla pouhý trailer na The Carrie Diaries, jsem byla vtáhnuta a s napětím očekávala, kdy konečně vyjde pilotní díl. Když se tak konečně stalo, byla jsem úplně unešená a nemohla se dočkat dalšího a tak to šlo se mnou až vlastně doteď. Přiblížení 80. let se tentokrát povedlo velmi dobře a nejlepší ze všeho je oldies osmdesátková hudba.
Nicméně nejsem si jistá, zda by si předchozí generace nechaly sáhnout na jejich oblíbený SVM a tudíž nebudu posuzovat, který z těchto příběhů o Carrie je lepší, protože každý je jiný a mají jinou cílovou skupinu diváků.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk