plakát seriálu

Skladiště 13

(Warehouse 13)

Narážky na jiné seriály
Na konci epizody stará agentka povídá, že se skladiště moc nezměnilo. Přiběhne Claudia a řiká: "Claudia Donovan, Skladiště 13: Nová generace," a přidá charakteristický pozdrav.
Na konci rozhovoru s Artiem se Pete rozloučí slovy: "Kirk Out".
Není to sice přímá narážka, ale seriál naskočí v okamžiku, kdy se na scéně ukáže Jewel Staite a Sean Maher (Ve Firefly Kaylee a Simon), znovu hrají pár, který by se měl dát dohromady.
Na Uprade softwaru ve skladišti byl pozván Douglas Fargo z firmy Global Dynamics z města Eureka.
Artie při osvobozování z želízek řiká. "Dobře, že umím udělat elektromagnet z ničeho. Tohle jsem dělal, když MacGyver ještě vězel ve své kolíbce."
Pete se přes farnsworth loučí s Artiem větou: "Kirk končí." (v originále "Kirk out.").
Pete zakončuje rozhovor přes farnsworth slovy "Kirk končí", pak ještě natočí kameru na Jinkse a řekne "Spock taky". Jinks k tomu přidá vulkánský pozdrav.
Při rozhovoru mezi Jinksem a Claudii v autě řekne Claudia: "Ano, Angelo Lansbury objasnila si záhadu."
Na konci epizody se Artie ptá Huga co bude dělat a jestli se vrátí do Eureky. a Hugo řekne: "Eureka? ne, toho města mam po krk. Každý týden se zdá že tam něco bouchne."
Když se Artie a Vanessa v nemocnici baví o Rosamundě Franklinové, Claudia poznamená, že je to jako Super drbna pro starší.
Jinks a Claudia se kvůli hledání artefaktu při rekonstrukci Občanské války převlečou do vojenského. Když vychází Jinks ze stanu povídá: "Proč se cítím jako Laverne?" a Claudia odpovídá: "Ty nejsi Laverne, já jsem Laverne. Ty jsi Shirley." Jinks zakončuje rozhovor: "Já nejsem Shirley."
Cladia a Pete se vydávají na záchranu Douglase Farga ve videohře, kterou navrhl.
Artie chce odvést pozornost od artefaktu a při osvětlování vraždy použije větu: "Co koukáte je to tak, viděl jsem to v Bořičích mýtů."
Pete vymýšlí teorii o tom jak opustit hru. A v tom mu Claudia povídá: "Počkej. Nazavěšuj Spartacu." což je odkaz na gladiátorské oblečení, které Pete má na sobě.
Steve Jinks při jedné misi říká prodavačce v obchodě, že je federální agent a že je gay. Prodavačka odpoví: "Panebože! Koukáte se na Revenge?"
Claudia říká Steveovi: "Mám něco, co ti vyloudí úsměv na rtech... Revenge na TiVo."
Claudia s Jinksem komunikují přes farnsworth s Petem a Mykou. Jinks se loučí slovy "Spock a Uhura končí" a vulkánským pozdravem, Claudia na to reaguje tím, že je ráda, když je Spock.
Název epizody odkazuje na seriál Parks and Recreation.
Pete se potká se strážcem parku Smithem a hned začne předvádět Méďu Béďu.
Pete při prolomení hesla do databáze použije hlášku - Bazinga - což jistě evokuje Big Bang Theory.
Myka a Pete jsou v laboratoři H.G. Wellsové, Pete vezme do ruky nůž a říká: "Doufám, že to není z Dextera, protože..." (v originále: "I'm really hoping it wasn't from Dexter, 'cause that's...")
(Artie mluví o závislosti na televizních pořadech.)
Pete: Hele, na "Breaking Amish" se koukám, protože se mi to líbí, jo? (Hey, I watch "Breaking Amish" because I like it, okay?)
Narážky na Skladiště 13 v jiných seriálech
Fargo pozval do Heureky svojí známou ze Skladiště 13 - Claudii Donovan.