plakát seriálu

Top Gear

(Top Gear)

Názory uživatelů

Top Gear

Pro Anglii mám prostě slabost. Zejména pak pro anglický humor a tihle tři chlapíci (a The Stig!) si s ním umějí skvěle pohrát a ještě do toho tak zvláštně zamotat auta, že nakonci vůbec nemám pocit, že jsem se dívala na pořad, který je hlavně o autech. Je zvláštní, že se na Top Gear můžu koukat znovu a znovu, i-když mi trvalo hodně dlouho, než jsem pochopila, k čemu je převodovka. Top Gear je prostě zábava plná skvělých nápadů, vtipů a aut.
Navíc dělají tvůrci maximum proto, aby se téma neomrzelo. Všechny ty cesty s auty za 1000 liber, speciály (Bolívijský je pro mě nejlepší epizoda historie) a i celebrita v autě za rozumnou cenu. To jsou všechny věci, které dělají Top Gear stále atraktivní a stále úžasný.
Na závěr bych chtěla vyseknout poklonu kameramanům - to co předvádí je neuvěřitelné. Jenom oni umí natočit skákající Mini Cooper (Olympijský speciál) z lyžařského skokanského můstku z tolika skvělých úhlů, že mám pocit, jako bych tam byla.
P.S. Opravdové křestní jméno Stiga, je The.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
94 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

I pro holky...

...jak se tak u holek předpokládá, auta jdou absolutně mimo ně. Já jsem jeden z příkladů. O autech nemám ani páru, nic mi neříkají, nezajímají mě, a ani zajímat nebudou.
Top Gear ale přinesl něco úplně jiného, díky čemu se u něj zastavím vždy při přepínání programů. Není to další žvanící pořad o autech, u kterého usínají snad i chlapi. Jde o parádní propojení britského humoru s jedním tématem. Vedle toho jsou rozhovory s hvězdami (Brian Johnson - AC/DC mi udělal největší radost :-)), které když nasednou do auta a soutěží o čas, tak se vždy upřímně radují z výhry. Jsou tam experimenty, výlety po světě, hraní fotbalu s českýma autama :-),...a i takový laik jako já u toho zůstane přilepený až do konce, a možná i o těch autech něco zjistí...:-) 100%, rozhodně!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

britská věc...

Top Gear, děj se co děj, si získal až brutálně velkou oblibu po celém světě, srovnatelnou snad jen s vysíláním NHL.

Tento seriál, nebo spíš live-reality-car revue vychází ze staršího modelu Top Gearu, od kterého se ale po několika letech odtrhli a vytvořili vlastní, a upřímně zajímavější verzi. Do té doby se jednalo o víceméně jen předváděčku a testování aut ve stylu Auto-Moto-Revue nebo AutoSalonu, tedy lokální regionální recenzování aut s důrazem na věcnost.

Co se ale změnilo a proč se Top Gear stal tak slavným? Jednak je to vlastním přístupem k pořadu. Pořad sice je o autech - ale jinak. Už to není jen o popisech. Je to i o akci. V každém díle tři moderátoři (kteří by si mimochodem vystačili každý sám, ale právě oni dělají pořad pořadem - neustálé špičkování Richarda, který má opravdu prořízlou hubu, nevinnost a vidlácká jadrnost Jamese, který používá je vyjukaný a požívá selského rozumu k snídani, obědu i večeři a nakonec jejich tatíček Jeremy, který se je snaží usměrňovat tam, kam chce on, a přesto ještě neztratil pubertální vyčůranost) dostanou úkol, který je z poloviny věcně zajímavý (projedete s americkou MOTORKOU Vietnam?) a z druhé poloviny šílený (projedete s AMERICKOU motorkou VIETNAM?). Druhá věc, která zaujímá pozornost, jsou drahá auta. Považte, v AutoSalonu se projížděli nanejvýš v Lamborghini, tady se v takovém autě projíždějí v každém druhém díle. Třetí věc je spojení s talk show - do každého dílu si přizvou nějakou britskou celebritu, kterou posadí do auta za rozumnou cenu - a ona potom závodí na okruhu. A čtvrtá věc je - The Stig. Koho by nezajímalo, který pekelný čerchmant se ukrývá za onou bílou helmou?

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nejlepší humor!

Jediný pořad o autech, který si musí zamilovat i ženy! :) Už dřív jsem viděla sem tam nějaký díl v TV a bavila jsem se u toho, ale až poslední dobou jsem se o Top Gear začala zajímat nějak víc a během pár dní jsem se do něj absolutně zamilovala.
Kdo by řekl, že tři starší chlapíci dokáží udělat tolik legrace při představování nových aut? Mým favoritem je jednoznačně malý medvídek Richard a jeho oslňující úsměv a nadšení pro všechno. Samozřejmě, že bez kolegů- uremcaného Jeremyho a zmateného Jamese- by to nebylo ono. Ti tři si prostě sedli a tak se můžeme bavit, když zkouší vymyslet všelijaké zlepšováky a závody, které by normálního člověka asi nikdy nenapadly.
Speciály, kde se vydávají do všech koutů světa s levným ojetým autem a dělají si naschvály, jsou naprosto boží. Nejlepší je asi bolivijský a vietnamský. I když je mi jasné, že plno věcí je nahraných, vždycky se skvěle pobavím :)
Nikdy jsem se o auta víc nezajímala, můj největší výkon byl rozpoznat značky. Teď toho vím díky Top Gearu mnohem víc a ještě jsem si prodloužila život, neboť při sledování tohohle zábavného pořadu mi tečou slzy smíchem :D
Prostě chlapci jsou úžasní a dokonce se jim podařilo udělat fanynku Top Gearu i z mamky, kterou auta vůbec neberou.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Top Gear is legendary

Když jsem poprvé slyšela o Top Gearu, myslela jsem si, že to bude obyčejný motoristický seriál, kde se budou řešit jenom technické stránky aut, ale po zhlédnutí jsem věděla, že Top Gear je naprosto jiný.
Všechny informace o autech jsou podány skvělým způsobem, který pobírají i lidé, kteří normálně o autech moc neví (ano, jsem jedna z nich).
U žádného jiného seriálu jsem se tak nenasmála.
Ale jestli na Top Gearu něco opravdu pochválit, tak to trojici moderátorů Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye, kteří se skvěle doplňují.
Top Gear vás zcela pohltí originalitou a vtipnými momenty.
Nakonec bych jenom dodala, že chci konečně vědět, kdo je Stig :D

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Top Gear 110%

Ani u jednoho dílu jsem se nenudil a to můžu říct s čistým svědomím, bez přehánění. Miluju složení těchto tří lidí.Všechny narážky, urážky, srážky aut, někdy dokonce i holá fakta a to všechno kolem je prostě tak skvělá kombinace. Úkoly, auta do 1000Ł,2000Ł a podobně, experimenty, závody, Stig, "Cool Wall", a hlavně speciály.
Bolívíjský, Arktický, Indický, všechny jsou dechberoucí. Opravdu si říkám, jak je to vůbec možné a kolik to všechno musí stát.
K testům aut můžu říct jen to, že jsou tak objektivní, jak je to jen možné. Takže vůbec, ale to je věc, která mi naprosto vyhovuje a jsem vděčný za to, že TG není jen další nudný pořad o nudných autech s nudným moderátorem a s nudnou kamerou.

Tenhle seriál jen tak neomrzí, a počítám s tím, že v nové sezóně se né-jednou pustí do Olympiády v Londýně, a na to se těším!

PS.: jen ať jim to nezatrhnou!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Top Gear

Top Gear je pro mě ekvivalent tria Clarkson+Hammond+May - takže druhá až dvacátá druhá série a na tyto se také vztahuje mé hodnocení. Předem musím uvést, že jsem ženského pohlaví a že o autech nevím nic a ani mě nezajímají. Přesto je tento seriál má srdcovka a už ho sjíždíme asi po čtvrté. Nejde k tomu asi nic moc napsat, protože kvality tohoto seriálu jsou hlavně v humoru - pokud někomu sedne, seriál si zamiluje, pokud ne ... tak je to jasné:)

Co se týče epizody 23x01, kterou jsem měla to "potěšení" včera shlédnout: zřejmě to má vypadat jako stejná show, ale to je asi ten největší problém. Evans se snaží seč může, aby nahradil bláznivého Clarksona a ve výsledku to vypadá spíš trapně. "Joey" je sice vtipný, ale sám to utáhnout nemůže a chemie mezi moderátory prostě nefunguje. Člověk při sledování spadne do takového módu, že je vděčný za každý povedený fór a v tu chvíli si říká "noo, není to tak špatné", po chvíli ale zase umíráte nudou. Po tomto díle jsme si pustili náhodnou epizodu s původním triem a teprve pak jsme si plně uvědomili, že naše myšlenky "není to tak špatné", byly způsobeny jen nudou a trapností mimo tyto světlejší momenty. Je možné, že i tento nový top gear najde svůj styl, ale já na to rozhodně nebudu čekat. Hodnocení epizody 23x01 je pro mě asi tak 50% (dokážu si představit i mnohem horší televizní počiny:) a například hosté, nebo zmíněný LeBlanc celkem ušli).

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Motorizmus trošku inak

Myslíte si že motoristický program môže byť len nudný, plný odborných výrazov a nudných štatistík? Myslíte si, že britský humor a najnovšie automobilové novinky dokopy proste nemôžu fungovať? Ste na omyle. Top Gear je tým príkladom. Úspešný motoristický program, sledovaný 350 000 000 divákmi po celom svete, je nabitý humorom, vtipnými situáciami a najsilnejšími autami na svete. Trojka šialencov však aj pomedzi to zvláda byť serióznymi a tak sa nájdu aj automobilové recenzie, ktoré naozaj stoja za to. Taktiež trojka sa nemá problém navzájom urážať a robiť si "srandu" ako zo seba, tak aj z britského stereotypu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Stig

Tyhle tři týpky prostě zbožňuju hlavně ty jejich vtípky. Top gear je hlavně zábava a auta. Obdiv mají určitě tvůrci za stále nové nápady, protože v žádném dílu se nic neopakuje. Je to geniální oddechovka. Je to sice o autech ale rozhodně tohle nadchne i lidi kteří autům vůbec nerozumí nebo se o ně nezajímají. Prostě líbí se snad každému a rozhodně nikdy neomrzí.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Top Gear

K sérii 1-22 se snad ani vyjadřovat nebudu, řeknu jen to že Top Gear s moderátorským triem Jezza - Captain Slow - Hamster je pro mě nejlepší pořad o autech. Problémem bude spíše série 23. Evans se sice snaží, LeBlanc mu tak nějak sekunduje, ale už to prostě není ono. Jasně, je to stejnej pořad o autech, na kterej se tak rád koukám už hodně dlouho, ale Evans prostě není Clarkson, tak kdyby aspoň vynechal stejné, nebo podobné vtípky, kterými nás původní trio bavilo po tak dlouhou dobu. Uvidíme jak se s tím jak tvůrci, tak moderátoři do budoucna poperou, začátek ale teda nic moc.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tohle není AutoSalon, tohle je TOP GEAR

Včera jsem shlédla poslední díl s klasickým složením (May, Hammond, Clarkson) a zvedla jsem svoje hodnocení na nejvyšší možné. Tihle chlapíci tedy umí zahrát i na citlivou strunu. Ale nezapomněli se rozloučit ve velkém stylu, nechybělo soutěžení, uvíznutí v bažině, nadávání na Top Gear, nadávání na Jamese Maye, závody, Stig a...dárky. Takhle vypadal každý dobrý díl.
I když je "jenom" televizní pořad o autech, je mnohdy lepší než kdejaký seriál. Bolivijský speciál patří k naprostým vrcholům. A navíc ta britská krajina (a v neposlední řadě samozřejmě ty auta), co mě ohromuje každý díl. Pro britofila pastva pro oči.
Rozhodně to není nudná pánská záležitost, Top Gear si jistě oblíbí i dámy a ještě budete překvapené, že se tomu budete smát až vám slzy potečou. K tomu tento pořad přece jenom je, alespoň u nás. Myslím, že obyčejní smrtelníci si vybírat nové auto podle Jeremyho Clarksona nebudou (I když Škodu Yetti považuje za jedno z nejlepších aut, co v TG měli).

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Auta mě naprosto nezajímají...

... Ale Top Gear miluju celým svým srdcem ! :-) Film o autech pro motoristické (ne)nadšence. Je to v podstatě i taková cestománie, obsahuje naprosto brilantní humor a potrefené nápady (předělat auto pro důchodce, vyrobit vlastní vůz, apod.) a především to moderují naprostí sympaťáci, kteří umí být i pořádní volové. (:D) Sledovat, jaké naschvály si na cestách dělají je asi nejlepší. I hvězdy "v autě za rozumnou cenu" mě neskutečně baví, obzvlášť rozhovory s oblíbenci. A The Stig, to je samozřejmě kapitola sama pro sebe. No, jednoduše nechápu, jak to někoho může nebavit. Asi jen lidi bez smyslu pro humor... Co zamrzelo, je způsob, jakým Top Gear (ne)musel skončit. BBC má u mě obrovský vroubek.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nejlepsi motoristicky serial na svete!

Anglicane jsou znami svym snobskym, sucharskym humorem, ale v tehle show se rozhodne nevyskytuje. Moderatori si umi ze sebe udelat celkem paradni srandu. Jejich postuchovani a hlasky jsou veci, co me na tom poradu proste hodne bavi.
Jejich vylomeniny s auty jsou nekdy dobre pro zachvat smichu.
Samozrejme jsou tam testovany a predvadeni nejnovejsi modely aut a vybaveni do nich.
Rozhodne je to moje velka srdcovka, na kterou se vzdy tesim, kdyz ji davaji.
Fanousek aut a dobre zabavy rozhodne nebude zklamany.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tonight...

Britské seriály jsou moje záliba. Kdokoliv říká, že Britové mají suchý humor, nikdy neviděl Top Gear.
Jako první díl jsem v podstatě omylem viděla v televizi Bolivijský speciál a hned bylo jasno.
Potom jsem zkoukla i první díly, které nebyly tak odvážné, jako ty nynější, ale stejně to byla zábava.
A dnes už se těším jak pojedeme na Top Gear Live a až pánové natočí další řadu. A dodnes jsem vděčná Hammondovi, že vysvětlil rozdíl mezi přetáčivostí a nedotáčivostí :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

And on this bombshell is time to end... :)

Top Gear je fenomén. Dlouho jsem odolávala a až teď jsem mu dala šanci. Říkala jsem si, že televizní pořad o autech mě asi moc zajímat nebude a podívám se jen na pár dílů, abych měla přehled. Všech 21. sezón jsem zhlédla za necelé tři týdny a skalní fanda ze mě byl hned po prvním dílu. Tihle tři pánové by klidně mohli moderovat pořad o vyšívání a byla by to pecka. Jsou chytří, jsou vtipní, jsou kousaví a občas i docela zlí(zejména Clarkson), ale všechno jim odpustíte, protože mají neuvěřitelné charisma, a proto je prostě musíte milovat.

Víc takových pořadů! Víc takových moderátorů! A hlavně rychle další díly!!!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Top Gear

Pořad, který jsem poznala jen díky bratrovi a jeho obrovskému zájmu o auta. Mě auta vždycky tak trochu zajímaly, ale nikdy jsem se na žádný magazín o autech nedívala, teda kromě Autosalonu, který nám pravidelně hrával při snídani. Pak se ale můj bratr začal dívat na Top Gear a já poznala úplně jiný svět! Nejdřív jsem se dívala jen kvůli trojici moderátorů, hlavně teda Hammondovi, a jejich naprosto úchvatným vtipům, ale nakonec jsem přece jen začala poslouchat i ty technické údaje a došlo mi, že zajímat se o auta jen kvůli tomu, jak vypadají, je čisté pózerství. Top Gear miluju, kluky miluju, auta miluju, prostě všechno, co obsahuje pojem Top Gear miluju! Je to absolutně nejlepší a nejvtipnější pořad, který jsem kdy sledovala a velmi pochybuju, že ho někdy nějaký dokáže vůbec překonat ...

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Je to vůbec o autech?

Trojice týpků, kteří si navzájem dělají naschvály. Jsou perfektně sehraní a zároveň má každý z nich jiný názor, za který bojují. To zní sice dobře, avšak ještě nemusí být vyhráno. Když ale zjistíte, jak dobří všichni tři v těchto věcech jsou, nemůže se vám povést, abyste viděli jakýkoliv díl bez pořádných porcí smíchu. Ať už jde o klasickou epizodu, či o speciál, nikdy není o zábavu nouze. Nutno však podotknout, že toho o autech vím pořád stejně málo, jako když jsem před lety začal Top Gear sledovat a v tom je právě možná tajemství úspěchu. Nemusíte mít rádi zvuk motorů, ani zajímavé novinky ze světa automobilového průmyslu, stačí, když máte rádi britský humor a bláznivé úkoly. To, se kterým z moderátorů máte nejpodobnější názory a který se tak stane vaším oblíbeným, či jestli máte prostě nejraději Stiga, je už pouze taková třešnička na dortu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Královská jízda

Jediný motoristický pořad u kterého nemusíte absolutně nic vědět o autech a přitom se budete královsky bavit. Jedinečnost tomuto pořadu dávají: speciály, netradiční testování aut (jako můj oblíbený díl ve kterém testují Škodu Yeti), hvězdní hosté s autem za rozumnou cenu a specifický humor který nám servírují úžasní moderátoři pan Šnek, pan Křeček, Jazza a samozřejmě nesmím zapomenout na ukecaného The Stiga.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

top gear

Zpočátku na mě působil jako autosalon, takže jsem vždycky většinou přepínala. Nakonec jsem byla přemluvena, abych se na to koukla. Měla jsem obrovské štěstí, že to byl jeden z těch velmi vtipných dílů (se soutěží "policejní auto do 1500 liber"), a tak mě tento pořad ihned chytl. Na primě cool ho dávají docela často, takže pořád koukám :). Teďka jsem se rozhodla koukat od začátku (no, začala jsem totiž až někdy v deváté sérii).
A moderátorská trojice Richard Hammond, Jeremy Clarskon a James May je absolutně úžasná! Vždycky mě něčím rozesmějou!

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Asi tak ...

O autech nevím nic. Nikdy sem ani vědět nechtěla , a ani nechci nikdy řidičák ( kvůli autonehodě kterou sem zažila jako spolujezdec )

Tendle seriál , sem poprvé viděla asi před rokem , u kamaráda a docela mně to pobavilo - normální motoristický pořad se věnuje tomu jak auto udělá to či ono + kolik ujede na 100 litrů benzinu atd.
V tomdle seriálu se nic z toho netestuje , a když ano tak to většinou znamená konec auta.
Hodně sem se nasmála , když jeli na motorkách přes celý VIETNAM ( neznám jednotlivé názvy dílů nebo speciálů )
V současné době , pokuším sehnat nějaké starší díly , protože sem se stala fanouškem a nikdo se nesmí k TV ani přiblížit , když de Top Gear.
Našla sem něco čemu vůbec nerozumím , ale dokáže mně to dokonale pobavit.
Když sem zhlídla díl , ve kterém zasévaly jakousi plodinu , a koupily si na to každý " svůj " traktor , tak sem se smála asi ještě 2 hodiny po skončení.

Co se takovýchto pořadů týká , které sou nějak zaměřeny , je tohle určitě 1 a nemá konkurenci.
PS : viděla sem jen jeden díl Top Gear - USA a vůbec se jim to nepovedlo ( holt originál je jen jeden a amíci to neumí ani pořádně okopírovat )

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Top Gear

Už odmalinka jsem měla ráda auta, ale upřímně - TopGear ze mě udělal naprostého blázna do aut. Ale proč mám vlastně TopGear ráda?
- Trio perfektních moderátorů, kteří se museli nejspíš hodně dlouho hledat. I přes četné rozdíly k sobě padnou jako puzzle. Stačí jen jeden pohled a umírám smíchy. Navíc to jsou velcí sympaťáci. Někdy mám podezření, že Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May vlastně nikdy nedospěli a pořád to jsou 10letí kluci, tedy, to podezření mám stále a obávám se, že je to pravda. Mimo jiné jsou to kamarádi dělající si spoustu naschválů, dělající spoustu pitomostí. Ukazují nám, že auta nejsou jen auta a že s nimi člověk může zažít spoustu úžasných zážitků. Dokážou nás nadchnout do naprosto všeho, dokážou nás rozesmát i rozesmutnit. A také nám občas vysvětlí, proč je Porsche 911 nebo Dacia Sandero a nebo něco jiného to nejlepší auto na světě.
- Stig. Bílá kombinéza, bílá helma (fajn, dřív byl v černém) a spousta tajemna. Stig je taková mýtická postava, o které jistě víme jen jedno - My víme jen to, že si říká Stig.
- Testy aut. Samozřejmě, auta se testují v každém motoristickém pořadu, ale upřímně, všude mi přijde, jako bych se dozvídala informace pateticky přečtené v brožurce. Jenže číst umíme i sami, ne? Když auta testuje TopGear, dozvíte se jak různé pocity z jízdy, tak... naprosté pitomosti. Například jestli je vážně zelené, jestli se do něj vejde obří pes, který má být i šťastný, jestli s ním projedete obchoďákem... Ano, to jsme vážně potřebovali vědět.
- Potom tu máme zprávy. Neočekávejte vskutku důležitou žurnalistiku, v těchto "zprávách" se dozvíte jak novinky o autech, různé motoristické zážitky, ale také velmi pravděpodobně si budou moderátoři dělat ze všeho srandu. Otáčení se na kancelářské židli, předvádění srandovních obličejů, lekce kreslení, či důležitá diskuze o funkčnosti hlasového ovládání s ukázkou, pizza a rukavice, oblečení, knížky o traktorech... Možné je všechno.
- Výzvy a speciály. Ať už kluci dostanou jen několik tisíc liber, za které si koupí nějaké hodně ojeté auto, a nebo naopak vyjedou se superautem či hatchbackem, nebo sedanem nebo s čímkoliv, jedno je jisté - bude to zábava. Pokaždé je to dlouhá cesta plná různých zážitků, klidně i karavaningu a závodů, jenže i různých neplech, poruch a dalších problémů. Plynule přecházím na speciály, které jsou ještě plnější pravých chlapských zážitků plných testosteronu. A samozřejmě výpočtů toho, co všechno Richard nerad. Překážky, napětí, auta, poruchy, smích - to všechno k TopGearu neodmyslitelně patří. V takovýchto speciálech obzvlášť.
- Hosté v "autě za rozumnou cenu". Nemůžu říct, že ty hosty znám, většina z nich je pro mě velkou neznámou. I tak se ale vždy dozvím něco zajímavého, pobavím se a někdy jako bonus do rozhovoru vtrhnou Richard s Jamesem.
- Srovnávací tabule. Někdy to nedává smysl, někdy jsou důvody ryze topgearovské. Umístění aut na srovnávací tabuli je občas takové dogma - prostě to tak je, protože to tak prostě je. A když už se někdy k tabuli dostaneme, je jistota, že mezi moderátory proběhne nějaká hádka, proč má být něco někde jinde... a nechybí ani kladiva, krabice, židle... to se v TopGearu stává normálně.
- Teď bych se to všechno měla nějak pokusit shrnout. Je to pro mě docela těžké, ale snad jsem se už vykecala dost :D. TopGear mi dozajista prodlužuje život, je to má televizní láska už skoro 5 let. Pokaždé je to úžasný zážitek, pokaždé se skvěle pobavím. Tedy, upřímně, zemřu smíchy. A TopGear mě vždy tak rychle vtáhne do děje, že po dvou minutách mám pocit, jako bych koukala už aspoň půl hodiny. Rozhodně to není tím, že bych se nudila, spíš tím, že TopGear je nabitý dějem natolik, že už v první minutě je rozjetý naplno a jede na plný plyn až do titulků. Můj finální verdikt musí být asi jasný. Nejspíš přehlížím spoustu chyb, ale vzhledem k tomu, že mě TopGear tak moc baví, tak je snad trocha slepoty dovolena :D. A tak si přiznávám, že zkrátka miluji britský humor, že jsem těmto třem idiotům úplně propadla a pokorně přiznávám, že tomu TopGearu ani stovka nestačí. 1.000%

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...tři sympaťáci

Já nevím jestli se dá říct, že bych byla přímo fanda do aut, ale i když jsem žena tak mi neni jedno v čem jezdím a na ulici poznám značku skoro každého auta, které projede kolem. No Top Gear je pro mě naprosto brilantně udělaný motoristický magazín. Tento pořad je moderován třemi naprostými sympaťáky (můj nejoblíbeňejši je Jeremy) se skvělým smyslem pro humor. Neskutečně mě baví toto potrhlé moderátorské trio. Člověk se těší na to co za poťouchlost zase vymyslí v příští díle. (Třeba když nechali shořet obytný vůz :-) )Poznáme s nimi i kus světa na jejich výletech a taky spoustu slavných osobností. No a toto vsě ještě završuje třešnička na dortu Stig. Můžu doporučit snad opravdu kǎdému, i těm co autům moc neholdují, protože se zaručeně pobavíte.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Top Gear

Pre niekoho program o autách, pre niekoho zábavná relácia. Nech už si Jeremy, Richard a James (a Stig samozrejme, na neho nesmieme zabudnúť) vymyslia čokoľvek, pre mňa je to vždy záruka dobrej zábavy...tento program totiž kombinuje dve moje obľúbené veci, britský humor a motorizmus...nejde však len o to. Disponuje totiž netradičnou vizuálnou stránkou,ktorú budete pri programoch tohto typu len ťažko hľadať. Ak sa pustíte do pozerania Top Gearu, buďte pripravení na netradičné úlohy a závody, ktorých výsledkom sú často výbuchy, požiare, búračky, podivné autá, zničené karavany, zmätení ľudia, zápchy na cestách a stratený James May.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Stig

Miluju tuhle partu. Richard Hammond, Jeremy Clarskon a James May jsou asi nejvtipnější lidi pohybující se kolem aut. Jejich testy jsou zábevné a opravdu si je užíváte, speciály jsou naprosto úžasný. Stig je nejzáhadnější osoba v historii TV :D a rozhovor s slavnou osobností je opravdu zábavný, mohli by klidně udělat speciální díl jenom s rozhovory. Jasná stovka :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Chtělo to čas :-)...

Ze začátku se mi to vůbec nelíbilo, přišlo mi to jen o autech a to mě prostě moc nebralo. Ale po několika donucených shlédnutých dílech mě to žačalo hrozně bavit, přišla jsem na to, že auta jsou skoro až na druhém místě, na první se stoprocentně staví humor. Je to dokonalé a už sama vyhledávám další díly a zase čekám co ti tři provedou. No prostě dokonalost :-)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Truly TOP Gear

Wow! Kdo by pomyslel na to že může být pořad o autech i zábavný?
Kouknu do televize a tam mluví jen o specifických věcech. A buďme upřímní kdo z nás tady ví něco o autech že?
Ale pak je tu trojka Clarkson, Hammond a May který vám popíšou i jak je bolí prdel z hrozných sedaček, jak jim v žaludku bublá oběd, když jedou Multiplou. Neustále se hádají o tom kdo jezdí lepším autem, samozdřejmě to nikdy není James, ze kterýho si tak rádi dělají srandu. Neustále narážky na Hammondovu výšku.
Topovka, tento pořad je něco co vás rozesměje kdykoliv.
Tedy tím nemyslím ten nový s LeBlancem, to určitě radši koukněte na The Grand Tour s touhle epickou trojkou!
100% za starou partu.
50% za novou.

~ Callen Payns

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Budeš mi chybět

Jsem také jeden z lidí, kterým jsou auta ukradený. Všechny mi přijdou stejný. Nechápu jak někoho vzrušuje rychlost a zrychlení který se většinou už nemění. Ale Top Gear umí zaujmout i nemotoristy a to je něco, co z něj dělá legendu. nevím, jak vypadal před remasterem, ale tahle nemá chybu. Tolik podivých úkolů s auty nevymyslí ani v japonský reality show. k tomu černý humor, že by mohl hned sklízet bavlnu. Trio moderátorů se trefně doplňuje ale také navzájem zesměšňuje. Hammond - křeček s vybělenými zuby. Clarkson - starý orangutan a May Captain Slow co se vždycky ztratí a podle přezdívky i opozdí. Pokaždé se nepřestávám divit, co ve své tajné dílně (vždy přesně udají polohu :)) vymyslí za „tuning“. Co třeba z minivanu udělat člun, nebo proč by nemohla být dodávka kabriolet. Škoda že původní moderátoři odchází. Sám jsem zvědav, kam bude pořad směřovat.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Top Gear

Tento motoristický pořad v nejlepším britském stylu nadchne i ty, které auta moc nezajímají, čehož já jsem zářným příkladem. Top Gear, to je jiná kvalita, než náš Autosalon - je výbušný, nepředstavitelný, třeskutě vtipný, skvěle nadabovaný, s těmi nejlepšími moderátory a má Stiga. Jó, Anglie, další zářný případ toho, že tam v té zemi prostě umí všechno.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Co dodat?

Nejzábavnější nejpopulárnější a nevtipnější motoristický magazín. Někde jsem četl že v Britanii dělali průzkum kdyby mohly na 1 den dělat nějakou profesi tak jaká by to byla drtivá většina lidí odpověděla, že by chtěli dělat profesi J. Clarksona já se jim nedivím. :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Top Gear

Je to suprový seriál. První série byla ještě docela dost vážná, ale ostatní už jsou stále více a více zábavnější. Obdivuji tvůrce, že dokáží vymýšlet stále nové a nové nápady, které neztrácejí na vtipnosti. Trojice modératorů , Clarkson, Hammond a May, je snad ta nejlepší jakou jsem kdy viděl, samozřejmě nesmíme zapomenout na tajemného Stiga. Skvělé jsou i speciály, které vždy seriál oživí a zaručují, že seriál hned tak někoho neomrzí. Tak snad to takhle dlouho zůstane.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

top

Nemůžu jinak a musím dát stovku,protože tahle trojice je naprosto famozní,ukáže mi zajímavé věci,které člověk vůbec netušil,že existují,všechno skvěle vysvětlí a my se doma nasmějeme nad jejich nápady,které mají opravdu výborné.Navíc existují speciály,kdy jedou třeba do Thajska nebo na hory a provádí různé pokusy...zábava k nezaplacení

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Top Gear

Nejúžasnější seriál, kdo má rád auta, blbosti s něma a k tomu skvělý hlášky, tak si tento seriál zamiluje :-)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nebudeme dělat zábavu...

Nejsem nijak zvlášť velký fanda do aut, ale tihle tři si umí získat srdce každého, kdo dokáže ocenit jejich osobitý styl a smysl pro humor.
Myslím že celosvětová sledovanost téhle show mluví za vše, a i přes jejich časté maléry a veliké množství nejrůznějších stížností na jejich osoby, je to nejúspěšnější pořad stanice BBC2.
Já osobně nevynechám příležitost zkouknout nový díl, nebo nějakou tu horkou novinku ze života moderátorů.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejlepší motoristický pořad

Pro mě jako pro holku jsou auta v celku nudná... Ale v Top Gearu mě baví poslouchat novinky ze světa aut,dívat na zajímavé testy starých aut...je to prostě Vtipem nabitý pořad, který ale neztrácí na informovanosti o novinkách na automobilových trzích. Pro měje to jediný autonobilový pořad, který za něco stojí... :-)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nejlepší motoristický pořad na světě plný aut a zábavy

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Top Gear

Už od 7 se koukám na Top Gear a nikdy mě nenapadlo, že je něco lepšího, je tam všechno - britský humor,auta, závody a bláznivé nápady. A ty předělávky jako je třeba Top Gear Austrálie, Top Gear USA a tak dále... Britové jsou nejlepší :D

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Top gear

Mam tento seriál hrozně ráda. Není to seriál pouze o autech ale i o zábavě. Jejich vylety a ukoly jsou legendární. Snad u každého dílů se vždy v nějaké části dost nasměju a tak na tento seriál ráda koukám a hlavně taky kvůli autům.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ti nejlepší...

Nejsem zrovna blázen do aut, vlastně mě ani moc nezajímají ale na Top Gear nedám dopustit. Úžasný britský humor, který mám moc ráda. Úžasní tři moderátoři kteří jsou nenapodobitelní(i když se o to mnozí ve svých pořadech o autech snaží) Originální zkoušky aut které jsou vlastně obyčejným řidičům k ničemu ale které zaručeně pobaví. A ochočený závodník Stig, kterého jsem si opravdu zamilovala v díle kde zjišťovali nejrychlejší způsob jak se dostat z jedné strany Londýna na druhou. A na speciály bych se mohla dívat celý den a neomrzely by mě :) Od začátku do konce vtipné a zábavné a v žádném případě nudné... To je Top Gear :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Auta nebo spíše zábava?

Top Gear je super, občas sleduju. Ale radši než normální díly mám radši speciální díly, kde jsou třeba v Africe nebo tak. Je to větší sranda :D za mě 80 :)

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nemá chybu

Není nic lepšího než strávit páteční večer díváním se na top gear.. Jeremy,May a Hammond skvělá trojice.. A o Stigovi asi ani nemusím psát.. A dívat se na Jeremyho jak měří hloubku sněhu tím, že tam skočí šipku.. :D Prostě mám pro tento seriál slabost..

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dobrý

Popravdě mě auta moc neberou, ale tohle je pecka. Ti tři chlapy se skvěle doplňují a dávají tomu všemu šmrnc, takže i ty který auta moc nezajímají se u toho zasmějí.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

sranda :D

zbožňuju tedle seriál i když nejsem motoristická expertka. koukám hlavně proto, že je to velmi zábavný pořad. je plný srandy a srandiček a nakonec další hromady srandy :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Top Gear

Tak tito chlapi mají opravdu zvláštní smysl pro humor! Ale vždycky se ráda na díl Top Gearu podívám! Mám pro ně prostě slabost!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

MODERÁTOŘI

Sice to je skvělej pořad, ale od té doby co vyměnily moderátory to je nuda :(.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé