Castle na zabití

Castle na zabití (Castle) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chybička se vloudí... na rozcestník zajímavostí

V jednom z úplně prvních dílů se kapitán Roy Montgomery svěří, že i jeho tříletý syn vymyslí lepší historku než právě vyslýchaný podezřelý. Na konci třetí řady je však vidět, že má dvě dcery.
V pilotní epizodě můžeme vidět, že číslo odznaku Beckettové je 0334. V díle 2x14 do telefonu hlásí své číslo odznaku, které zní ovšem 41319. V 3x16, kdy jsou s Castlem vystaveni radiaci, Kate opět hlásí své číslo odznaku - diktuje původní 0334. V díle 4x09 můžeme ale na Beckettině odznaku jasně přečíst čísla 41319.
Vložila: Gabik.029
Řeší se případ ženy, která byla zavražděná před 5 lety. V její složce ji můžeme vidět na fotce se svými dvěma malými dcerami. Dcery se později v díle objeví, ale za celých pět let vůbec nezestárly.
Kate Beckettová jako policistka v tomto díle, i v mnoha dalších, honí zločince. S ohledem na boty s vysokými jehlovými podpatky, které neustále nosí, to ale není možné. Alespoň ne tak, jak nám tvůrci ukazují.
Když Castle s Beckettovou odchází z ateliéru, kde obelstili podezřelého, rozepíná si Kate vrchní knoflík košile. V následujícím záběru už ji má ale opět zapnutou až ke krku.
Když si Castle ve 23. minutě prohlíží zápisník zavražděného, zavře ho, když přichází Ryan. V dalším záběru je ale přes Castleovo rameno vidět, že ho drží stále otevřený a v další scéně je opět zavřený.
Scéna, kdy psí terapeutka mluví s Roylem, je špatně sestříhaná. V jednom záběru drží psa za tlamu, v následujícím ho hladí po uších a okamžitě v dalším záběru má ruce zpět na jeho tlamě.
Ryan, Esposito a Kate jí, Kate má plnou vidličku a najednou při záběru zblízka je prázdná.
Těsně před nárazem na mostě má Kate lesklé vlnité vlasy a v dalším záběru je má zplihlé jakoby mokré.
Když Beckettová uklidňuje Castla, opírá se levou rukou o jeho invalidní vozík, v následujícím záběru má ruce v klíně a hned po dalším střihu má levačku opět na vozíku.
Když Castle s Beckettovou v posteli polemizují nad tím, čemu ona věří, mění se poloha jejího růžového trička. V jednom záběru ho má oblečené tak, že jí kryje obě ramena, ale v dalším záběru má odkryté levé rameno. Následuje střih a tričko opět kryje obě ramena. Tato sekvence se opakuje po celou scénu.
Když Stackovi volá jeho kolega, je na Stackově iPhonu vidět, že mu ve skutečnosti nikdo nevolá. Na telefonu je zobrazeno jen klasické menu s aplikacemi.
Když detektiv Beckettová telefonuje, je v záběru na její telefon vidět menu s aplikacemi, které by při probíhajícím hovoru vidět nebylo.
Castle identifikuje mrtvého mafiána podle oblečení, prstenů a hodinek. Jenže hodinky Panerai se před II. světovou válkou, v jejím průběhu a po ní vyráběly ve velmi omezených malých sériích a výhradně pro potřeby italského námořnictva. Model, který má Vince Bianchi na ruce, začala firma Officine Panerai produkovat až po roce 1993.
Když letuška vybírá odpadky, muž má v ruce kelímek s vodou, ale když při dalším záběru pije z kelímku má v něm tmavou tekutinu.

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE