plakát seriálu

Ulice

(Ulice)

Názory uživatelů

Ulice bez konce

Seriál Ulice byl jeden z mála novějších českých seriálů, kterému jsem dala šanci. Dala, opravdu jsem vydržela asi jednu celou sérii. Pak jsem odjela na delší čas mimo ČR a po návratu jsem nevěřila vlastním očním bulvám. Ulice jela v plném proudu (asi po D1) a NIC se nezměnilo.Byla to tá stejná stará ulice se stejnýma starýma problémama. Nevím jestli se TV Nova snaží zapsat do knihy rekordů nejdelším seriálem, ale lepší by bývalo to utnout v rozumný čas. Což chce rozumné lidi, takže vlastně chápu.Ulice rozhodně nebyla v začátcích špatným seriálem, ale tak dlouho ji nadstavovali, že přespala i svůj funus.A teď jede v postmortálnom statusu a podle toho to i vypadá.S babičkou si párkrát do roka osvěžím pamět a zjistím, že jsem vlastně o nic nepřišla, protože děj se posouvá rychlostí couvajíciho šneka.Vivat komerce, ulice bez konce.
Oblíbené osoby: nevím, ale Vilma to nebude

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ulice

Hodně smutné, kam se filmový průmysl ubírá ... Opravdu nechápu, jak někdo může něco takové sledovat pravidelně. Stačil mi jeden díl a nikdy víc ... Takové hovadiny si řešte v soukromém životě a necpěte to do televize, proboha! S takovou by tu za chvíli mohl mít svůj vlastní seriál s absolutní nulovou informační hodnotou úplně každý ...

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nikde nic

Asi jsem o hodně přišel, když jsem neviděl těch "prvních pár dílů"... jenže když má něco přes dva tisíce dílů, holt nemůžete hodnotit všechno.

Uřímně, říkám si, že kdyby z tohoto vzali každou desátou epizodu, byl by z toho prima oddechový odpolední seriál. Jenže takhle to je prostě jen česká telenovela.

Herecké výkony jsou, upřímně řečeno, příšerné. Herci hrají jako by četli text jednou a někteří se vůbec nedokážou vžít do postavy. Je to takové jako v divadelním kroužku, kde skoro nikdo neví o čem hra je, ale každý se snaží vypadat děsně dramaticky.

Je jen velká škoda, že tento seriál zabírá vysílací čas. I když by mne zajímalo, co by místo toho šlo. Asi by přesunuli z Novy Cinemy Velkolepé století nebo by zde natvrdo skončila Tisíc a jedna noc. Prašť jako uhoď.

10 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ulice

Ulici sleduji spíš jen ze zvyku, protože jsem zvědavá jak bude pokračovat, když už jsem se na něj začala dívat od první epizody. Ale musím uznat, že se seriál vypracoval na vyšší kvalitu, i herecké výkony jsou lepší. Když si zpětně vzpomenu na díly před několika lety, asi bych se znovu na ně dívat nemohla, připadali mi nezajímavé, některé až nudné.

60 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Na Novu dobrý

Tenhle seriál mám hodně ráda, ale spíš asi proto že se u něj můžu každej večer odreagovat když příjdu ze školy. Taky je to snad jedinej-nebo jeden z mála pořadů na Nově na kterej se dá dívat(teda podle mě).I když poslední dobou mi nějak nechybí a zkouknu vždy jen nějakých posledních 10 minut. Trošičku vadí, tradiční propagování jiných programů v tomhle seriálu, jak to má Nova ve zvyku. Ale i to se dá přehlídnout když je někdy sranda. Hercký výkony jsou některý lepší, některý horší, ale to nebudu rozebírat. Jenom doufám že to brzo nezačne bejt nuda jako u většiny nekonečných seriálů, protože to by byla velká škoda.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Tak to vidím já...

Nekonečná blbost. Ale jakous-takous úroveň si to drží. To myslím samozřejme relativně. Kdyby se u nás nějaký dobrý seriál točil, tak po tom ani neštěknu, ale takhle sem pár epizod viděl (asi jednou za čtrnáct dnů) a musím říct, že to téměř dosahuje průměru...
Příběhy z téhle ulice jsou sice jen dalším důkazem neschopnosti natočit u nás kvalitní dvacetidílný seriál. Alespoň ale není pro ostudu.

Po delší (hodně delší - asi půl roce) době jsem ulicic viděl a musím říct, že seriál už se válí ve stejné louži bláta jako VKV nebo ordinace. I tenhle seriál včasný konec propásl a mě to částečně i mrzí, ale bohužel nepřekvapuje.

20 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Nevim

Mě stačí když vidim jednou za týden ty závěrečný titulky, jak tam běží co bude v příštím díle :D ukážou tam na okraj to nejdůležitější, jako že někdo zemřel nebo že je někdo v nemocnici. Jinak nechápu jak to někdo může sledovat, a když nevidí jeden díl tak hned vyšiluje. I kdyby neviděl 10 dílů tak se tam ta hlavní dějová linie skoro vůbec nezmění a stále ví o co jde.

30 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ulice

Velmi zajímavý seriál. Je první, který jsem viděla takhle den za dnem a je to podle mě velmi šikovně vymyšlené. Jasně, je trochu přitažené za vlasy, že se těm cca 50ti osobám, které se tam vyskytují, pořád dějí nové a nové a nové věci jako třeba krádež peněz, vážná dopravní nehoda, nalezení ztraceného příbuzného,... Je pravda, že jinak by to asi byla nuda, ale tohle je taky trochu zvláštní. Když se nato ale na druhou stranu podívá někdo tak, že tohle se stalo jedné rodině a tohle se stalo tady, tak už je to lepší.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Tak jde čas

Nova se po vzoru amerických televizních stanic z 1. století rozhodla před devíti lety (+ / - osmset nudných let) udělat totéž. Vraťme se do kamenné doby, kdy naše maminky a babičky sledovali podobné exkremetny jako Tak jde čas, kde hlavní hrdina si zavazoval tkaničku u bot zhruba 4 díly a do toho jsme poslouchali brutální akční hudbu. Mezitím jste se stihli zamilovat, oženit, postavit dům, zasadit strom a vychovat potomky. Jakmile si od prvního dílu hlavní hrdina zavázal tkaničku, tak vašim vnoučatům bylo náhle 18 let. A v podobném duchu jede právě Ulice. Prokrastinace zdejších scénáristů svědčí o tom, že se jim nechce psát nic zajímavého a tak sází na hloupost moravských babiček (jenž tvoří velkou část sledovanosti) a vytváří na kus toaletního papíru "děj", který zahrnuje nudné příběhy nudných lidí každý den. Zdejšímu street ghetu vládne krámek se sladkostmi a jejich majitelka, dům, ve kterém snad bydlí všichni a vyrůstající parchanti, kteří z průseru se vychovají až na inteligentní a moudré pokračovatele tohoto nekonečného příběhu. Pes Falco by se styděl za tuto televizní zábavu pro vyduté mozky.Samozřejmě jakoukoliv zajímavou scénu musíme následně natahovat asi do dvaceti dílů a v každém vydání Volejte Nohu se zmíníme, jak to vlastně pokračuje a jak se tam hercům dobře hraje. Mezitím náš hrdina zavazující tkaničku umřel přirozenou smrtí. A tom tam hraje od svých šesti.

0 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nekonecna...

Ulici Nova zacala vysilat asi rok predtim, nez jsem maturoval a musim priznat, ze v te dobe jsem ji sledoval s rodici skoro kazdy den. Po odchodu na VS se to zmenilo v narazovou zalezitost a ted, kdyz vidim 5 minut jednou za mesic, tak absolutne nechapu, o co tam jde. A hlavne taky by me zajimalo, jestli uz tehdy, v roce 2005, to byla takova slatanina (a ja to jenom nevnimal) nebo jestli se to do soucasneho stadia dostavalo postupne v prubehu let.

40 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jiná krevní skupina

Lhal bych kdybych tvrdil, že jsem se na tento seriál nekoukal když začínal. s čistým svědomím však mohu říct, že šlo jen o několik epizod a to ani ne za sebou jdoucích. Řekněme, že na můj vkus se jednalo až o moc obyčejně podané všední starosti. Tak skvělému seriálu jako jsou například Friends nikdy nesahal ani po paty. Neviděl jsem žádný důvod proč ztrácet čas u tak nudně podaných osudů, jež život nabízí. Popravdě, myslím si, že každý má svých starostí dost a koukat na další po večerech se mi nezdá jako nejlepší volba. k tomu zpracování si připočtěme onu známou nekonečnost a máme tu nádherný exemplář, jak nemá vypadat dobrý seriál.

0 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Příjemná oddechovka

Ulici bych rozhodně neházel do jednoho pytle s fraškami typu Ordinace, Cest domů a dalšími. Není to ani žádný vztahový seriál, ale spíš rodinný, kde se řeší vcelku normální problémy ze života, i když je to někdy trochu přehnané/nadsazené.
Nejsou tady ale k vidění stupidní dialogy jako třeba právě v jiných českých telenovelách. Taky herci jsou dobří a podávají (až na pár výjimek) dobré výkony.
Ulici sleduju od začátku a viděl jsem prakticky všechny díly. Je to v podstatě jediný seriál podobného typu, na který se dá dívat. Taková příjemná denní oddechovka na odreagování.

80 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Ulice

Podle mě jeden z nejsledovanější nynějších českých seriálů. Promítá se v něm život obyčejných lidí a je to takové ze života. Někdy dost zajímavé zápletky, občas mě některé díly nudí.

Myslím si, že ze počáteční díly byly o něco lepší, teď to trochu upadá ta zajímavost. Největší a nejzajímavější teď byla akorát zápletka Libušky a Eliáše, ale to už se vyřešilo.

Uvidíme, jak ještě dlouho tento seriál budou natáčet.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Příběhy z ulice

No koukám na to tak nějak různě. Týden na to koukám poctivě, pak měsíc vynechám. Je to celkem fajn takový nekončný seriál. Většinou když se na to dívám se vážně stane něco co mě dostane. Některé díly jsou naopak nudné. Tak už to u seriálů bývá. Ale určitě je to fajn když v televizi nic není a vy se můžete dívat na seriál, který už dobře znát a snad ještě hodně znát budeme.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

:/

Nevím proč jsem si na seriál vzpomněla, asi pro to, že začíná "nová sezóna":). Doufám, že bude ALESPOŇ na takové úrovni, jako ta minulá.

Když seriál začínal, sledovala jsem ho poměrně pravidelně. Líbil se mi. Byly tam děti, maminky, tatínkové, babičky a dědové:) A dělali "od všeho něco":) Jenže jsem taky měla o tři roky méně. Postupně jsem začala díly vypouštět. Seriál mi nijak nechyběl.

Nyní se na něj podívám, ovšem pouze z "relaxačních" ůčelů. Ale myslím, že tento, alespoň pro mě atraktivní televizní čas (především v zimě), by se dal využít mnohem lépe.

Sympatická postava je mi už od začátku "Gryša" a "vesnická drbna" paní Nyklová. :)

Seriálu přeji, ať si drží alespoň takovou kvalitu, jako má teď a ať se to "nekonečno" protáhne alespoň na další rok:)

40 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Herectvíhadr

S tím, že příběhy jsou většinou směšné, postavy se chovají nereálně a neustále se opakují snad počítají všichni, kteří něco takového sledují. To už je koneckonců účel téhle oddechovky. Ale co nedokážu přenést přes srdce jsou ty herecké výkony. V seriálu kde devádesáti procentám postav nevěříte ani slovo z toho co řikají nemohu dát víc než 10%.

10 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ulice

Tento seriál jsem sledovala úplně na začátku, v roce 2005, a možná prvních 200 dílů mě opravdu bavil. Ale potom? Zajímavé příběhy lidí z jedné Ulice (rodina Jordánových apod.), které byly i docela reálné, se postupně začaly stávat čím dál víc natáhnutější a hlavně mi připadají nudné. Když jsem teď, obvykle nedobrovolně, nucená pustit si Ulici, tak prostě nechápu, proč zrovna tento seriál pořád prodlužují a neukončí ho. Z nostalgie 40%

40 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

nekonečný

když seriál začínal taxem mu předpovídala maximálně jednu sezonu, omyl byl ale pravdou a ulice se nám ustálila na našich obrazovkách.
z počátku, kdy díly byly jenom půlhodinové jsem ji sledovala každý den, později mě to omrzelo a dneska mi stačí vidět jeden díl za týden a stejně zjišťuju, že se tam vůbec nic neděje a vlastně ani nikdy nedělo.
co se jí ale musí nechat, že občas si tam každý najde to svoje já a své každodenní problémy.

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ulice :)

Když Ulice v roce 2005 začínala, tak jsem začínala svou osmiletou éru na gymplu. No a ted' je osmá sezóna a já v oktávě. Jak jsem rostla já, tak rostla i Ulice. Sice je pravda, že se už opakují dějové linie - nové vztahy, rozchody apod. Ale i tak, po náročném dni ve škole nebo v práci, Ulice padne vhod. :) Nečekejte nějaké extra herecké výkony, ale pro odpočinek diváka stačí. :)

70 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nekonečné utrpení

Ano , toto je peklo české kinematografie . Zapomeňte na Ony jež jsou ženami , zapomeňte na neupravené ženštiny v brýlích dovezených expresem ze socialismu , níž se opravdu zajít nedá . Utrpení , jež si masochistický divák může vpouštět do žil pět dnů v týdnu a hned dvakrát za sebou . Myslím , že vidět toto Dante , zaplakal by .

0 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ulice

Podle mě je tenhle seriál takový vymýlač mozků, vlastně ani nedokážu pochopit lidi, kterým se tento seriál (pokud se to vůbec tak dá nazvat) líbí. Neustále točí dokola jedny a ty samé problémy jako nevěra a podobně a semtam pro "oživení" do děje šoupnou nějakou novou postavu, ale i přesto to stojí za starou bačkoru.

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nekonečná blbost, která skončí

Je to jeden z nejhorších seriálu co TV Nova dělá. Jen člověk bez mozku se na to může dívat každý den. Nic se tam neděje, zápletky jsou pořád stejné. Prostě klasická telenovela. Doufám že za 10 let už takové seriály nebudou dávat.

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

10 let na nic

Před deseti lety jsem viděla pár dílů a teď když koukám na televizi a vidím ukázky (protože na skutečný seriál se nedívám) na tento seriál vidím, že nedošlo k žádné změně ani posunu. Herci jsou pouze starší, ale jinak se tam řeší pořád dokola to stejné.
Navíc stačí ukázky, aby jste věděli co se odehrálo a co bude.
Je načase nechat lidi z Ulice již odpočinout.

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

50 na 50

Tento seriál sem sledovala od jeho začátku a byl fajn.
Ale, když se na to dívám teď, tak si spíš vybírám epizody na které se dá dívat. Když tam byla Libuška s Eliášem, tak se na to nedalo vůbec dívat.
Nejvíc mám ráda ty díly když je tam Matěj, tem mě nikdy nezklame, ten když je tam, tak se vždycky zasměji :D

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

20%

Tento sriál mě ze začátku bavil asi tak prvních 20 dílů. Z toho pro mě plyne, že měl před cca před 2100 díly skončit. Dnes na to občas narazím když přepínám během reklamy v Simpsnech a můžu říct, že kromě toho že nevim kterej herec koho hraje dybych si pustil jeden díl za 14 dní budu pořád dokonale v obraze. Neskutečně nastavovaná kaše, která bohužel Nově stále sype takže se jí hned tak nezbavíme

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ještě se to dá

Seriál stejně jako kolegyně Ordinace v růžové zahradě ztratil to, co v sobě dřív míval, ale díky bohu na tom není ještě tak špatně, jako už zmíněný seriál. Stále se na to dokážu dívat, to ale nemohu říct o Ordinaci...

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Možná je to vaše ulice, možná jste to vy

Se vší úctou doufám, že tohle nejsem já a že to není ani moje ulice. Takhle se v poslední době myslím prezentuje Ulice v televizi. To mě opravdu pobavilo.

Za druhé mě pobavil popis na webu: "Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začal 5. září 2005 na obrazovkách Novy". Tak to už mě opravdu dostalo do kolen.

Tento úžasný a ojedinělý projekt tedy běží, jestli správně počítám, zhruba 9 let. Což je teda síla.

Ulice ze začátku přišla docela s fajn konceptem. Dalo se na to koukat. Jenže po devíti letech tu máme jednu ze dvou mexických telenovel, které vysílá televize Nova (tou druhou je Ordinace v růžové zahradě). Tenhle průšvih nezachrání ani každoroční obměna postav a příběhů, které se snaží být zajímavé. Absolutně mě otravuje ten koncept jakým se Ulice snaží prezentovat herce. Alias lidi od vedle, kteří řeší problémy jako my. Tak to pardon, ale u seriálu nepotřebuji řešit problémy, které navíc řeším v životě. A tady se střetává druhá absurdita seriálu. Nevzpomínám si, že bych třeba někdy v životě musel řešit neúmyslnou vraždu, (což po shlédnutí posledních dílů, považuji za NAPROSTÝ VRCHOL TRAPNOSTI POSLEDNÍCH DÍLŮ!!!) nebo to, že bych se oženil s mafiánkou. Ano, uvádím extrémní případy, ale je to prostě tak.

Tohle je prostě typ seriálu, který si pustíte, protože celý den děláte jako pitomci do pěti večer, přiletíte domů, nachystáte se na další pracovní den a potom lapnete k televizi a nevíte ani co vám tam běží. Protože jinak mi opravdu zůstává záhadou, jak je možné, že se tohle točí pořád dál a dál?

Tohle dílo nic nepřináší. Nedá se od něj nic očekávat. Pokud vynecháte sto dílů, tak se absolutně vůbec nic nestane, protože každý příběh se stejně táhne minimálně na 300 dílů. Aby z toho byli všichni ještě více otrávení.

A to prosím herci za účinkování v této příšernosti dostávají ceny!!! Viz paní Maciuchová. Vážená paní, možná jste rodačka ze Šternberka, což je kousek od mé domoviny, ale styďte se!

A vy tvůrci se styďte ještě více. Konečně se chytněte za rypák a zastavte tuhle bezduchou blbinu.

Ulice je opravdu jediný seriál, který mě dokáže vždycky spolehlivě rozčílit!

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

taková pitomina

Je to taková pitomina :D Ze začátku super, fajn... bylo to něco novýho, spousta známých herců, semtam zajímavý zápletky.... po 8 letech už bohužel seriál ztratil tu počáteční kvalitu.

Děje se už točí převážně kolem nevěr... některé postavy jsou opravdu na praštění, ale i tak se nemůžu každý den dočkat až zas večer ulice začne :D proto 50% :)

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ulice

1. díly tohoto seriálu byly mnohem ale mnohem lepší než jsou tyto ... tady se už začínají měnit postavy, někdo přijde a pak zase odejde .. a tak dokolečka. Už jsem se v tom dávno ztratila. Prostě teď už je to podle mě o ničem!

10 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Typicke.

Ulice funguje jako plnohodnotna kulisa ke vsem domacim pracim. Netreba dalsiho komentare.

Co me ale vazne pobavilo bylo, kdyz jsem najela na Wikipedii, kde me rozkopala hned prvni veta, k tomuto serialu: ,Ulice je první česká televizní denní dlouhotrvající mýdlová opera, která je vysílána hlavně pro publikum s nízkými IQ.'

10 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

nekonečno

Opravdu jsem myslela,že dám šanci českému seriálu,ale nešlo to,první díly byly fajn,pěkné příběhy,fajn lidi,ale jakmile se začalo vše opakovat,díl měl víc reklam než samotný děj,vzdala jsem to.

20 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nekonečný seriál z běžného života... pche...

Ano nekonečný asi bude. Pamatuju si jak se v TV vysílaly reklamy, ve stlyu : postavy z ulice žíjí váš život, sledujte životy z vaší ulice a podobný ptákoviny... pokud, chtete vidět váš vlastní život z vaší ulice, tak vypněte telku a běžte se podívat z okna, sakra :D mimochodem, jestli to má zrcadlit normální běžný život, tak kolik z vás adoptuje dítě od fetky ? kolik z vás jde do politiky a nechává se uplácet ruskou mafií z království hraček, kolik lidí vypálí truhlářskou dílnu a podobný ptákoviny, co se tam furt dějí :D (pokud jsou moje info zkresléné, tak se omlouvám, ,,příběhy,, znám jen protože ve škole slyšim jak to tam furt někdo řeší...) Ale abych nebyl takovej HATEr, musím uznat, že na začátku se na to tak trochu koukat dalo, navíc i po těch 150,000 dílech je to lepší jak přibuzněná ordinace v retardovaný zahradě, což tenhle seriál posouvá z úplnýho septiku o trochu výš :D

30 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ulice - podle drbů snad celé Hoštice - jen bez vtipu

Seriál z Vaší ulice? Njn, tak proto mě asi nebaví, snažím se ignorovat sousedy v reálu, natož se na něco takového dívat v televizi. Těch dvacet procent dávám, protože na druhou stranu baví mnoho seniorů a díky tomu, když přijedou prarodiče na dlouhodobější návštěvu mám jistou klidnou hodinku denně.

20 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ulice..

Kdo sleduje od začátku, ví o čem mluvím - Už z "povinnosti" se denně dívat, ikdyž se tam vlatně ani nic neděje.

50 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

nic moc

Jako musíme si přiznat, že tohle se Nově moc nepovedlo...ze začátku to byl fajn seriál, něco úplně jiného, než na co jsme byli zvyklí. Ale v poslední době mi připadá, že se děj točí pořád kolem toho samého. Prostě mi připadá, že je to pořád stejný. A občas jsou některé epizody moc přeplácané a u jiných by člověk okamžitě usnul. Ne, tenhle seriál mě fakt nebaví.

20 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

TENTO SERIÁL JE NEKONEČNÝ :)

tento seriál se vysílá už opravdu dlouho .. a jsem za to moc ráda :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

sileny,trapny,

Uz jsem se vyjadrila k Ordinaci v ruzove zahrade a ten samy nazor mam na tohle.doufam ze me tu neukamenujete:-)

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

mé smýšlení

Nenapadá mě moc způsobů, jak tento seriál popsat slušnými slovy. Kxxxx, pxxxx a mnoho dalších. Nekonečný seriál, který měl již dávno skončit.

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Odpad!

Nehorázně nekonečnej seriál a ještě k tomu naprosto nekoukatelná věc. Nejhorší ze všechen Ordinací,Pojišťoven ap... příběhy lidí,nekonečné a nekonečné. Myslím že jsou tisícikrát lepší seriály které za ztrátu času stojí. ;)

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ulice

Jeden z mála českých seriálů, na které se dá v současnosti koukat. Ulice navíc zraje jako víno a je čím dál lepší. Je skvěle obsazený, příběhy jsou uvěřitelné a skutečně dobré, je tu plnno mých po těch letech už milovaných postav. Epický příběh o Ulici, do které se rád vracím, příjemné strávení času.

80 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Nekončící blbost o ničem

Ulice je jenom nekončící seriál o ničem a ztráta vysílacího času. Zdlouhavý, zbytečně zamotaný děj, který vás ani trochu nenavnadí na další díl. Tolik dílů? K čemu! To už rovnou můžeme nazvat telenovelou.

0 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Další výplod TV Nova

Zezačátku se to zdálo jako docela dobrý seriál. Postavy byly sypatický, každý si tam našel tu svojí. Ale po milionech dílů a letech, už to všechno ztratilo. Přijde mi, že v dnešní době herci už nehrajou, prostě přijdou, něco odříkají, a lidé jim to neskutečným způsobem žerou. V tomhle seriálu může člověk přeskočit 50 dílů, a pořád ví o co jde. Postavy první polovinu dílu stráví jenom snídaní. Ať Nova natočí jeden kvalitní seriál, nebo ať raději netočí nic.

20 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

:D

Sice každý tvrdí, že je to blbost ale když pak na to koukáte častěji tak zjistíte, že je to docela zajimavý seriál :D

100 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Ulice pro menšiny a imigranty?

Koukám, že se scenáristé/ky/ snaží dostat do seriálu sluníčkáře zuby nehty, za chvíli nám hlavní představitelky začnou chodit obalené, jako pumpy na zimu. Zírám, ale na druhé straně Donutil se Sněhurkou je již v předstihu. Hlavně, že máme korektní media - už aby byly volby.

0 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Na to že se jedná o nekonečný seriál...

... je to docela vydařené. Herci stále harjí a ani většinou nepřehrávají, scénáře jsou vtipné a i zábavné. Pokud porovnáme s podbnými seriály z USA produkce jako byli Tak jde čas a jiné. Tak se jedná o nadprůměrnou kvalitu. Je to seriál pro ty strhané rodiče a babče aby si měli o čem na druhý den povídat.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vymývání mozků

Prvních pár dílů mělo jakous takous úroveň a pro večerní relax to bylo ideální. Pak šla úroveň radikálně dolů a v současnosti už seriál překročil hranici zvěrstva. Mizerné výkony, stupidní dialogy a zápletky, spočívající v opakování několika málo motivů.

10 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ach, můj Bože !!!

Kamarád mi říkal, že se mu u toho dobře večeří. Já bych měl zbytečně žlučové kameny. Další příležitost pro herce, jak se napakovat a neuvěřitelně ztrapnit ...

10 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

nekonečný příběh

Za sebe můžu říct, že je to fajn seriál. Příběhy jsou takové jako v normálním životě, které všichni dobře známe. Herecké výkony jsou taky výborné. Nejvíc se mi líbí změna postavy Lumíra. Ze začátku to byl pěknej zmetek, ale ted je to fajn chlapík. Seriál sleduju úplně od začátku a nepřestává mě bavit.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Není co bývala

Ze začátku super seriál. Bohužel postupem času šla kvalita hooodně dolů. Navíc je "nekonečný" a to už ztratilo své kouzlo.

20 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ulice

Jeden z mých neoblíbených seriálů, nudný a roztahaný.

0 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ze začátku.............

Ze začátku mě seriál Ulice velmi bavil.Pak přidaly Borise a tu jeho maminku.............a to tetovací studio........podle mě se jim tato změna nepovedla.
Evidentně to chtěly zmodernizovat,ale podle mě se jim to nepovedlo.Občas se na to ještě podívám,ale opravdu jen občas.

50 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ulice

No tak Ulice je další pěkný český seriál...sleduji ho jen když mám čas...cca 2x do týdne...

70 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

hm..

no ulici moc nemusím, je to typyckej českej seriál, ale když není na co se dívat, tak se na to kouknu. Někdy jsou hlášky a taky obsazení udělali. Dobře, to ji můžem dát plus navíc.

50 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nejnudnější seriál na světě

Kdyby neměla Ulice tolik dílů tak je to celkem dobrý seriál. Ale přes 1000 dílů to je moc! To se nedá sledovat. České televize hrozně prodlužují. Stejný případ jsou i Velmi Křehké Vztahy. Děj se zamotává a zamotává a zamotává že se pak v tom už nikdo nevyzná.

0 %
9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

Z celého seriálu sem viděl asi tak 2 nebo 3 díly. A jako že mě ani jeden nechytl. A když potom řekli že seriál je nekonečnej tak to ani nemá cenu se na něj dívat

20 %
9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Néééééééééééééé!

Tak tenhle seriál je fakt nejhorší ze všech.Ze začátku jsem ho sledovala (za to těch 10),ale teď už mi to připadá jako Tak jde čas.Je to takovej typickej českej,nekonečnej seriál!!!

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

ulice

průměr,ze začátku celkem dobrý,ale teď už mě to tak nebaví,občas mi to připomíná telenovely...sorry fandové,ae já tohle nemusim:P

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Stručně

Nesleduji, nemám tento seriál ráda, je to podle mne naprostá...

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

.

Je to určitě lepší než Ordinace, neřešej se tam furt jenom vztahy ale prostě všechno. Je to takový víc ze života. Ale nemusím se na to nutně dívat, možná sem tam nějakej díl.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

0%

Tady není co víc psát. Záplatka stojí za prd, je to celé takové předvídatelné a i postavy stojí za starou bačkoru. Stručně řečeno, jedno z nejhorších díl, co kdy televize Nova ztvárnila.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ulice, lidé jako mi....

Nad hodnocením tohoto seriálu jsem velice dlouho uvažovala.První díly jsem neviděla.Začala jsem se koukat až v roce 2008 a velice rychle jsem se seznámila s dějem.Děj není nijak složitý, takže vůbec nevadí když jeden nebo dva díly neuvidíte. To je výhoda(nemusíte být doma a pečlivě to sledovat),ale i nevýhoda, protože děj je místy velice nudný a až moc jednoduchý. Další věc kterou bych na seriálu vyzdvihla je jeho vytrvalost.Tento seriál ani v nejmenším nepatří mezi nejlepší seriály, ale koukat se na to dá.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk