12. 7. 2015

Comic-Con 2015: The Flash

Comic-Con 2015: The Flash

Panel vztahující se k populárnímu seriálu The Flash byl součástí jednoho obřího panelu věnovanému seriálům propojené skrz společnost Warner Bros.

První zprávou, která přišla v souvislosti s novými epizodami seriálu, byl lehce pozměněný kostým hlavního hrdiny. Kostým sice zůstal z větší části stejný, narozdíl od první sezóny bude mít Flash na hrudi bílozlatý emblém (namísto rudozlatého).

Hlavní zprávou panelu bylo obsazení pro druhou řadu. Nejprve bylo oznámeno – pozor – obsazení role nejrychlejšího muže vůbec – Jaye Garricka. Hrát ho bude Teddy Sears, známý svou rolí v seriálu Masters of Sex. Jay je tajemná postava, která dorazí do Central City, aby varovala Barryho a jeho tým před vzrůstajícím nebezpečím, které ani společně nemohou zastavit, přesto budou muset. „Mít Jaye Garricka v seriálu byl jeden z našich prvních nápadů,“ řekl Andrew Kreisberg, producent seriálu. Garrickova přítomnost v seriálu byla lehce naťuknuta už ve finále, kdy jeho okřídlená přilba proletěla červí dírou do S.T.A.R. Labs. „Konečně přivádíme k životu komiks Crimson Comet*. Nevíme, kdo by pro tu roli byl lepší než Teddy,“* dodal Kreisberg.

„Tento rok budeme uvádět postavy z Earth-Two,“ řekl Berlanti v narážce na universum DC s dvaapadesáti vesmíry. Jay Garrick prý bude z Earth-Two pocházet. Zároveň Kreisberg s Berlantim cítí, že je to pro tuto postavu velká příležitost, protože nikdy nebyla představena v hraném seriálu nebo filmu. „Teď, když stojíme u počátku Flashe, by zajímavé přivést i původního Flashe a stvořit zbrusu nový vztah pro Barryho.“

Další novou postavou bude Patty Spivot, policejní detektivka a nadšená vědkyně, do které se Barry zamiluje. Patty má slabost pro metalidi a bude novou parťačkou pro Joea. Hrát ji bude Shantel VanSanten, která tak přejde z jednoho CW seriálu do druhého – předtím hrála v The Messengers.

Hlavním záporákem druhé řady bude Zoom. Vlastním jménem Hunter Zolomon je třetím z generace Reverse-Flashů. Bude rychlejší než Flash a dokonce ještě rychlejší než původní Reverse-Flash. Společně s ním se v seriálu objeví ještě jeden rychlík – Wally West, který v komiksech vystupuje jako Kid Flash a po Barrym Allenovi, který byl zabit během události nazvané Crisis on Infinite Earths (Krize na Nekonečných Zemích), se stane novým Flashem. V restartovaném New 52 univerzu ale bude mít nový příběh. Zatím nebylo oznámeno, kdo bude postavu hrát.

Nová řada začne příběhově několik měsíců po skončení řady první. Diváci ale nebudou ochuzeni o vyřešení cliffhangeru z konce první řady.

Po setkání s Eobardem Thawnem se bude Cisco vyrovnávat s tím, co mu Thawne řekl a jestli je to pravda. Iris se bude víc zapojovat do Flashova týmu. Bude prý „srdcem i zemí“, zatímco Cisco a Caitlin budou technologií a vědou. A taky se prý vrátí Grodd, který (na panelu to nezaznělo, ale vzhledem ke komiksové historii je to docela příhodné) pravděpodobně bude stát za přerodem Huntera Zolomona do Zooma.

Součástí panelu bylo i promítání shrnujícího videa k minulé sezóně Flashe:


Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
Seraphine313

Seraphine313

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
lukascoolarik

lukascoolarik

Po přečtení tohohle všeho se těším ještě víc a s pomyšlením, že budu muset čekat až do října, mohu...
před 259 týdny
Seraphine313

Seraphine313

Dobrá připomínka. Prošel jsem znova zdroje a bohužel, na Hollywood Reporteru, odkud jsem tuhle informaci...
před 259 týdny
Daffy

Daffy

Hezky!! Mě se strašně líbí, že se nechávají inspirovat všemi třemi verzemi DC univerza, takže člověk neví co...
před 259 týdny
Další články k tématu