12. 7. 2015

Comic-Con 2015: The Simpsons

Comic-Con 2015: The Simpsons

Další seriál, který na Comic-Conu nemohl chybět jsou Simpsonovi. Legendární žlutá rodinka se účastní pravidelně a ani letošní rok nebyl výjimkou.

Nejdéle běžící komedie se na podzim vrátí již se svou 27. sérií, a to se všemi šesti původními dabéry a možností dosáhnout na impozantní metu, třiceti odvysílaných sérií. Hlavní tvůrce Matt Groening a výkonný producent Al Jean letos prožívají velmi vytížené období mezi sériemi. Jejich letošním hlavním úkolem bylo urovnání sporu s Harry Shearerem u kterého velmi vážně hrozilo, že seriál Simpsonovi a všechny své postavy opustí (více zde). Naštěstí se vše podařilo urovnat a bylo oficiálně potvrzeno, že Harry Shearer obsazení neopustí.

Speciálním hostem na panelu byl Guillermo del Toro, známý tvůrce, který vytvořil úvodní titulky pro loňskou halloweenskou epizodu a nechal se slyšet, že tuto sekvenci vytvořil s „láskou k hororu, kterou všichni mají“ a když zjistil, že nemá žádné omezení, tak se do toho pořádně opřel.

Tvůrci následně publikum škádlili tím, co mají očekávat v nové sérii. Al Jean prohlásil, že první epizodu bude obsahovat "všechny holky z Girls. Bylo také potvrzeno, že Levák Bob se konečně dočká Bartovi vraždy a bylo také prozrazeno několik hostů, mezi nimi Kate McKinnon, Stephen Merchant, Michael York a hlavně také Spidervepř. Oblíbená postava z celovečerního filmu o Simpsonových si tak odbude svůj televizní debut. Groening také stihl představil nový Bongo komiks od tyran Jimbo Jonese.

V nové sérii se můžeme těšit také na odkaz k filmu Boyhood, který se nepřekvapivě bude jmenovat Barthood. „Uvidíte Barta jako šestiletého a je to skvělá epizoda, která se bude vysílat na Vánoce.“ řekl Jean. Následně Nancy Cartwright (dabérka Barta) přiznala, že to pro ni byla jedna z nejtěžších epizod. „Bylo to opravdu náročné, protože jsem ho musela namluvit ve 2, 6, 12 a 13 letech.“

Následovala otázka, jestli jsou možné další crossovery mezi Simpsonovými a Futuramou. Groening se nechal slyšet že to možné je a doplnil: „Úžasné je, že Futuramu sleduje spousta fanoušků na Netflixu. A víte jak se všechno jednou dočká svého rebootu? Futurama jednou reboot zažije. Uvídíme.“

Během panelu se ozval také Del Toro, který vykřikl: „Chci hrát bratra čmeláčího muže!“ a přidal jeho charakteristickou hlášku „No me gusta!“

Chcete nějaké video? Tak tady jsou dva klipy, kterých se dočkali také fanoušci v sále:


Jste rádi, že tvůrci přemluvili Harryho Shearera a obsazení zůstane kompletní? Věříte, že to Simpsonovi dotáhnou až na 30 sérií? Co říkáte na videa z panelu?

Další díly seriálu
Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
Pajky

Pajky

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
inekafe

inekafe

28. sériou, pravíš? :D Tak to aby som dobehol 27., keďže ako to tak vyzerá, posledný rok som sledoval zrejme...
před 260 týdny
Pajky

Pajky

No jo, přemýšlel jsem moc dopředu :) Ale neboj, i té 28. se dočkáš :D
před 260 týdny
Další články k tématu