plakát seriálu

Kráska a zvíře

(Beauty and the Beast)

Názory uživatelů

Beauty and the Beast

Catherine. New York. Z práv na detektiva. Mrtvá matka. Její smrt neobjasněna, mají v tom ale prsty vyšší pozice. Hlavní hrdince jde o život, protože se začala šťourat v případu její matky. Nekopíruje tady někdo Castla?

Beauty and the Beast není nic převratného, neobjevuje se tam vůbec nic nového, vše už jsme měli možnost vidět jinde. Ale komu neoriginalita nevadí a má rád tento typ seriálů, určitě si přijde na své.

Za sebe musím říct, že i když většinu času trávím přemýšlením nad tím, kde jsem zápletku už viděla, ráda se na seriál kouknu. Není nikde nahoře žebříčku, ale když mám čas, tak ho tím ráda vyplním. Možná mě k němu táhne právě ta podobnost s jinými seriály.

Z obsazení mám smíšené pocity. V seriálu se objevuje spousta známých tváří, ale ne všechny opět ráda vidím. Takový Austin Basis je jeden z nich, vůbec mi tam nesedí.

Pro mě zatím 60%, uvidíme, jak (a jestli) bude seriál pokračovat dál.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

On je zvíře, ona je krásná, ale... Kdo by to "ale" nečekal, že?

Stále se nemohu rozhodnout co vlastně k tomuto počinu napsat. Celý seriál totiž v sobě nemá nic nového, co by ještě nebylo natočeno a tento klasický příběh zná snad už každý z nás. ,,Zvíře", jak se hlavní představitel sám nazývá, miluje krásnou ženu, ale není to jednoduché a systém, a vlastně celý svět, jim hází klacky pod nohy. Hm? Novinka, co?

Mám ráda nadpřirozeno a vždycky mě přitahovaly seriály, kde jsou upíři, vlkodlaci, duchové a tak podobně a tak jsem si myslela, že zvíře mě bude taky fascinovat, ale nestalo se tak. Taky jsem dávala šanci romantice mezi hlavními hrdiny, jsem žena, která občas potřebuje vypustit a závidět filmovému páru tu dokonalost. Ale ani to mě nepolapilo. Jediné co mě u obrazovky mohlo udržet bylo tělo Vincenta Kellera ;)

A úplně nejlépe by udělali, kdyby seriál skončit po 3. sérii. Scéna na střeše a hotovo. A možná bych se i nakonec smilovala, vykašlala se na to, že je to již milionkrát natočený scénář a dala lepší hodnocení. Ale proč proboha 4.série? Nebýt seriálový závisláček a nemít potřebu znát finále snad všech seriálů, tak to nebudu mít sílu dokoukat.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Klasické CW

Tak, první dvě série jsem skoukla asi tak za 3 dny (no, možná 4) :) Vlastně o ani není ničím vyjímečné a jediné, co mě zajímalo byl vztah ústřední dvojky - a to (spoiler alert), že půlku série chodí Kate s někým jiným je u takového seriálu trochu naštvávací - no považte jak by vám bylo, kdyby se třeba Elena vrátila ke Stefanovi? :D

Herci jsou ok, výkony asi také. Nejvíc mi vadily asi nedotažené detaily (někdo objeví, přestože to prostě nemohl stihnout; obtížně se někam dostat, ale jak se dostat ven už je asi brnkačka, protože to seriálu nestojí ani za zmínku ....) - ale co od CW a takového seriálu chtít? :)

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kráska a zvíře

Podle názorů nejen tady, ale i na jiných stránkách se tohle zpracování Krásky a zvířete netěší moc velké oblibě. Ale co.. vždycky musí přijít někdo, kdo to zkusí. Mám ráda když se pohádky přenáší do "naší doby, našeho světa". Stejně jako Once Upon a Time nebo Grimm - oba jsou sice žánrově odlišné, ale vůbec nevadí.

Nápad Krásky (Cat) jako policistky, která se snaží zjistit, kdo stojí za vraždou její matky a zvířete(Vincent), který je nevyvedeným armádním experimentem, uteče, skrývá se se svým jediným přítelem, zachrání Cat, pomáhá ji a jakoby se navzájem ochraňují je sice už dávno ohraná písnička, ale stále si myslím, že se najdou tací, kteří podobné příběhy baví. Myslím, že se můžu řadit mezi ně, prostě ráda věřím na dobré konce a doufám, že tady se ho taky dočkáme. :)

Baví mě i obsazení filmu - Kristin Kreuk byla pro mě velkým lákadlem, oblíbila jsem si ji ve Smallville. A samozřejmě hlavní mužská postava, kterou jsem vůbec neznala, ale byla jsem zvědavá, jak hodlají z takového hezounka udělat to zvíře. Také jsem si oblíbila nejlepšího přítele zvířete, kterého můžete znát např.: Life Unexpected, nebo policejního kapitána a policejní partnerku Cat.

Doporučuji se podívat minimálně na 3 epizody, aby Vás to opravdu zaujalo. Ovšem těm divákům, kteří mají raději seriály typu Sons of Anarchy, Hell on Wheels, Walking Dead,... no nevím, těm to bude pravděpodobně připadat jako slátanina pro holky. I když taky se ráda kouknu třeba na Walking Dead.. :)

100 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Celkem mě to nudilo, když v tom. ..

Abych pravdu řekla, tak mě asi prvních 5 dílů pořádně nudilo. Asi to bylo tím, že já kriminálky nemusím, a v těch začátečních dílech to bylo hodně. Jenže já nejsem ta, která odsoudí seriál, aniž by shlédla alespoň půlku. Tak jsem jela dál, a mile mě to překvapilo. Teď můžu říct, že se těším na ten "už-přicházící" říjen na 2. sérii. :)

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Docela zklamání

Hlavní hrdince zemřela matka a několik let na to se z ní stane detektiv v New Yorku místo úspěšné právničky a pátrá po vrazích, kteří jsou čirou náhodou nedotknutelní a blízce spjatí se zkorumpovaným státním orgánem? Počkat, to už tu bylo! Bohužel jsem očekávala o dost víc. Ještě k tomu mi dvě detektivky nejsou vůbec sympatické, jejich vyšetřování postrádá důvtip, nadhled a pořádnou zápletku. Přijde mi jako by se v případu plácaly jako ryby na souši.
Samozřejmě to byl jen pilot, ale nemám v tenhle seriál moc velkou víru. Dle mého moc dlouho nepřežije. Bohužel ani záhadný doktor/voják se zmutovanou DNA to nezachrání (těch 50% je za něj - protože mám ráda genové mutace a taky vojáky).

50 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Beauty and the Beast

Ano tento serial ma samozrejme prvky ktore su aj v inych serialoch ale ktory serial je dokonaly? Podľa mňa v každom serialy najdeme podobnosť s niečim...

Po prvej epizode ma to veľmi neoslovilo ale keď som si pozrela ďalšie časti tak som bola milo prekvapená.

Podľa mňa Vincent a Cat su spolu strašne zlaty a to tomu serialu podľa mňa dalo to čo tam spočiatku chýbalo. A samozrejme JT bez ktoreho by to nebolo ono.

Mňa osobne serial zaujal a tešim sa na 2seriu :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

BatB

Jelikož jsme asi už všichni četli různé recenze a názory,nebudu opakovat jak je to uspěcháne.
Mně se seriál líbí právě proto že nemusím čekat 158 dílů než se ukáže kdo je kdo.Jedině naco čekám je ten osudový polibek ,který se nechce dostavit.Obsazení je taky boží hlavně role Jaye Ryana (Vincent Keller),žádný okázalý krasavec jen moc hezký chlap.A Kristin Kreuk?No nevím už není ve Smallvillu a role drsnačky mi na ní nesedí.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Beauty and the Beast in the 21st century

Jeden z těch seriálů co mě chytil a nepustil do posledního dílu. Nešlo přestat.

V první řadě je Vincent hodně citový, opatrný, zamilovaný a roztomilý. V druhé řadě je z něj opravdu zabiják a je tím skoro přitažlivější. Prostě drsňáky a zároveň trochu záporáky má každý rád, ale ve třetině druhé série se z něho stává opravdový hajzl a to mě moc vadilo.
Upřímně mě v druhé řadě hodně štvalo, jak se to pořád ve vztahu Cat a Vincenta pořád otáčí. Jak na houpačce. A pokaždé, když to bylo téměř beznadějné, tak se to zase zlepšilo o 100% a v druhém dílu se to zase pro změnu hned o 100% zhoršilo. Vztahy hold takové jsou, na houpačce, ale prostě mě to štvalo. Na psychiku toho bylo až moc.
Ale tohle všechno je spíš subjektivní hodnocení toho, jak se to pořád kazilo, ale nakonec to vyústilo v ten vztah, co jsem očekávala a chtěla. O seriálu to vypovídá jediné, že je stále na co se dívat. Ale pozor, aby ty neustálé obraty člověka nevydeptaly.

PS: Uvidíme, co poslední díl druhé série s tím vším udělá.

31. 12. 2015
Dopisuji svůj názor, protože jsem nejen viděla poslední díl druhé série, ale také i poslední, třetí sérii.
Upřímně se mi zakončení druhé série moc nelíbilo, ale dalo se to (předzvěst nových hrozeb od FBI). Tak trochu jsem čekala, co z toho vznikne, ale v moc jsem nedoufala.

A co by. Nic moc děj ohledně zvířat a záporáků. Bylo to spíše o vztahu Cat a Vincenta, který mi po prvním shlédnutí (dlouho poté, co jsem viděla 1. a 2. sérii) celkem lezl na nervy. A to proto, že pořád a dokola se opakuje, kolik toho obětovali, že si to zaslouží. Fakt snad v každém dílu.
Ale nechtěla jsem na seriál zanevřít, protože jsem ho měla ráda a tak jsem se koukla na úplně celý seriál znova (všechny 3 série za sebou) a měla jsem z toho opravdu jiný dojem. Ne o 100% jiný a skvělý, ale zapadalo mi to do celkového kontextu.

Jediné, co mě fakt vytočilo, byla závěrečná scéna na střeše. Nechci nic prozrazovat, ale takhle jsem si to tedy nepředstavovala.
A zároveň zase ale musím i podotknout, že se mi líbil humor v seriálu (např. při sestěhování).

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vincent

Budu se opakovat, ale opět mě seriál zaujal také z důvodu, že hlavními postavami nejsou puberťáci.

První řada bylo sice o trochu lepší než druhá, ale nic na to nemění fakt, že jde o dobré zpracování krásky a zvířete.

Zatímco v první řadě Vincent od sebe odhání všechny, odhání Catherine, žije v ústraní a snaží se žít jako člověk. Ve druhé řadě se už neschovává, chce Cat a konečně pochopil, že být zvířetem není až tak zrůdné, že mu jeho nové smysly mohou pomoc pomáhat lidem okolo.

Musím ale uznat, že nevyrovnaný trochu citově labilní Vincent z první řady mi chybí.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zvíře?

První díl mě moc neoslovil, ale potom mě to začalo neskutečne bavit. Takže do 1. série jsem se fakt zakoukala, ale 2. mě teď trošku zklamala. Nejdříve se řešilo jestli Vincent dokáže žít jako obyčejný člověk, tak aby nikomu neublížil a teď je to zase odznova? No tak nevím, nevím. Snad se to zase zlepší aby mě to začalo zase tak bavit jako při první sérii, takže když k ní přihlédnu tak tomu dávám 80%

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kráska a kluk s jizvou

Loni se pohádkové seriály podařily, jak Grimm tak i OUAT se zalíbilo a tak si CW řeklo, zkusíme to taky. Jenže ne každá pohádka se podaří a stejně tak je tomu i u seriálů. Záležitost tak nezáživná, nudná, neoriginální a přitažená za vlasy, že se divím tomu, že jsem jí dokoukal. Když ale na něco koukám, tak alespoň do hořkého konce série. Jedinou jistotou je, že druhou sérii už zkoušet nebudu, vlastně se hodně divím tomu, že druhá série vůbec bude. To je pro mě to pravé překvapení.
Kristin Kreuk se mi před lety líbila ve Smallvillu, ale ani ona to tady nezachrání. Navíc se svojí kolegyní vůbec nepůsobí jako policajtky. Vlastně mě ani nenapadá co pochválit, snad jen vznik "zvířete". Celkový dojem je tedy špatný a pochybuju, že by se měl někdy nějak zlepšit.

50 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

No?

Popravdě pro mně to takové zklamání nebylo.Uvidíme jaký to bude mít ohlas ve sledovanosti a snad se to ujme.Příjemné je vidět opět Kristin Kreuk a zvíře má taky své charisma.Snad zápletku kolem matky nepokazí.Čas ukáže.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Kráska a zvíře

Já osobně jsem z seriálu nadšená. Líbí se mi že je to něco jiného než upíří, vlkodlaci... Jedná se o agentku Cat a bývalému vojákovi Vincenntovi a jeho kamarádovi J.T. který je znich na mrtvici že se díky případům se kterými Vincent Cat pomáhá se sbližují. I když se některým seriál nelíbí, protože to samozřejmě toto spojení kriminalistiky, akčnosti a romantiky není pro všechny, tak za sebe dávám 90% právě proto že se mi to spojení i příběh líbí :)

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

BATB

Pilot mě strašně nadchnul. Neskutečně jsem se bavila! Musela jsem si okamžitě pustit druhý díl. Avšak jaké bylo mé zklamání. Nudila jsem se snad od začátku až do konce! Kdyby nebylo sympatické herečky Kristin, tak bych se na to snad aňi nedívala. Chtěla jsem vědět, jak to bude mezi "kráskou" a "zvířetem" tak sem koukala. Až do cca sedmého dílu zachraňoval seriál J.T "Pan vtipný chemik". Od cca 8.dílů jsem se začala bavit! Konečně jsem se těšila na nový a nový díl. Konečně akce, napětí...Seriál mě baví až doteď! Snad mi to vydrží :D Pokud se kouknete na pilot a aspoň trochu vás něčím zaujme, tak určitě vydržte do toho osmého dílů. Bude to stát za to ;)
Druhá série je naprosto božská! Už se tam neřeší vraždy. Už je to úplně o něčem jiným. Konečně to není kriminálka, ale pořádnej Drama seriál! :)

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Lepší než jsem čekala

Abych pravdu řekla, vůbec se mi na to nechtělo dívat, a to ze dvou důvodů. První z nich byla Kristin Kreuk. Ve Smallvillu mě tak strašně štvala. A teď se mám koukat na další seriál s ní? Druhý? Herecké výkony. Podle recenze hrozné. Nakonec mě to ale celkem příjemně překvapilo a i přes celkem uhozenou dějovou linii tomu rozhodně dám šanci.

60 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zklamani

Byla jsem velka fanynka puvodni B&B z 80'let s Lindou Hamilton a Ronem Perlmanem. Byla jsem nestastna, kdyz serial po 3. serii ukoncili. Takze jsem se na znovuobnoveni serialu moc tesila. A cekalo me obrovske zklamani, vydrzela jsem se divat do konce 5. dilu a vzdala jsem to.
Mezi hlavnimi postavami sice funguje chemie, ale to je tak vsechno. Kriminalni zaplateky ubohe, pribeh silne pokulhava a navic se mi nelibilo jak vsechno uspechali (seznameni, pratelstvi, duveru, zlocince...zkratka vsechno jde nejak rychle)

50 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nič prevratné

Na seriál som sa tešila najmä kvôli Kristin Kreuk, ktorú som od Smallvillu nevidela v žiadnom seiály.
Som však sklamaná. Dejovo nič prevratné, čo by ma pripútalo k stoličke, pokojne si počas časti zájdem na wcko bez stlačenia pauzy a keď sa vrátim, nemám pocit že mi niečo uniklo. V každom diely sa rieši takmer to isté (nejaká vražda), čo zo seriálu robí tuctovú kriminálku. To, čo by seriál mohlo odlíšiť, teda odhalenie pravdy o tajnej vojenskej organizácii a boj proti nej, to sa v seriály rieši len okrajovo. Takže pre mňa je to seriál nezáživný a bojím sa, že ním aj zostane, lebo zatiaľ nič nenaznačuje tomu, že sa v budúcnosti rozbehne.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Proč já na to koukám?

Přesně to si říkám po shlédnutí každého dílu. A stejně další týden zase koukám. A vážně netuším proč. Má to tak neskutečně nevyužitý potenciál, až to bolí. Kriminální případy jsou až na pár výjimek hrozně nudné, tím pádem se polovinu dílu vždycky nudím, navíc je to na mě děsná slaďárna a postava Cat mi leze krkem.

Ale na druhou stranu není to zas taková katastrofa - protože ta druhá polovina dílu je pro mě tak zajímavá, že mě zajímá, jak to bude dál. To mi však nebrání se ptát, proč já se s tímhle ještě zdržuju, když by to mohlo být o tolik lepší. Snad kvůli obsazení, které mi až na pár výjimek sedlo - no dobře, ulítávám na britském přízvuku v amerických seriálech. Nebo je to tím, že linka týkající se mutace je pro mě dostatečně zajímavá, že přežiju i ty šílené výlevy Cat/Vincent. Buď nejsem romantik, nebo na tomhle není nic romantického. S každou takovou scénou se mi totiž chce plakat a rozhodně ne dojetím.

Jakobych se dívala na dva seriály v jednom - je nadprůměrný a zároveň šíleně nudný. Pokud vás to nechytne u pilotu, dál bych se moc nezdržovala - žádné zlepšení totiž nevidím, ta dvojjaká kvalita je tu i po 12 dílech.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Trochu klasiky nikdy neuškodí

Mně se seriál líbí. Sice není moc originální a ti, které zajímá tento druh seriálů (jako já) dokáží zápletku diky jeji jednoduchosti rozuzlovat hned jak se objevi, ale Vincent se mi zdá ve své roli skvělý, stejně jako JT a Heather. Cat mi někdy šíleně hraje na nervy, ale alespoň o sobě ví, jak umí být otravná. Ostatní vedlejší postavy jsou poněkud nedůvěryhodné, ale dá se to. Možná by to chtělo víc zvířete a méně lásky. Celkově vzato je to fajn seriál a myslím že ty 4 série budou tak akorát. Potom už by asi vařili z vody.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Aneb když jizvy mizí ze série na sérii.

Seriál je dobrý, posouvá disneyovskou pohádku o kus dál a přetváří zažitá kritéria. Za to palec nahoru.
Obsazení Catherine mě zklamalo, ale zvykla jsem si, musím uznat. Jay Ryan odvádí skvělou práci, hlavně ten jeho 'štěněcí pohled'.
Nespoileruji, ale těch kouzelných slůvek 'I love you' se dočkáte docela dlouho. :D
Koukat jedině v originále, česky je to děs a běs.
Jinak výhružka v podobě Muirfieldu je už trochu ohraná a jsem ráda, že se jí (snad) zbavíme.
Gabe jako hlavní postava? Ani náhodou, neseděl mi snad nikdy, ještě méně po finálových epizodách druhé série. (I když musím uznat, že jsem jednu dobu shipovala Gabtherine, namísto Vintherine, ale ty časy jsou už dávno mimo. - opět, nespoileruji, jen říkám).
Užijte si podívanou, je snad i o co stát.
Dávám 90%, protože jsem se stala mírnou závislačkou.
xoxo.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Beauty and the Beast

Zajímavé téma, které podle mě není plně využito, jak obsahově, tak vizuálně. Ústřední ženská postava mi připadá "přitroublá". Seriál shledávám průměrným, ale pokud překlenete prvních několik hůře stravitelných dílů, je to už docela fajn. Když zrovna nemáte na co koukat, je to dobrá oddychovka.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Beast?

No, alespoň "Beast" je neobvykle vysvětlené, i když mám raději pohádkovou verzi. Ale tohle taky není pohádka, že?

Každopádně, nikdy nedávat na první dojem, o to se především snažím, ale tady to nejde. Nedokážu se přinutit podívat dál, ani vlastně nevím, jestli jsem dokoukala první díl nebo ne. Přišlo mi to divné, ty přelety nad městem nebo co to mělo znamenat. Hlavní postava (Kreuk), fajn, říkala jsem si, že to bude asi největší tahák, ale nemám ani slov, neupřímné, nedotažené.

Na tohle se už nikdy (nikdy neříkej nikdy, ale u tohohle to klidně řeknu) nepodívám z vlastní vůle. 10% dávám jen proto, že někdo měl odvahu s tím přijít a realizovat to. Omlouvám se všem, kteří můj názor nesdílí. :)

10 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Kráska v nesnázích a silný Netvor zklamali..

Možná jsem se ukvapila, ale třeba ne. Premiéru jsem netrpělivě očekávala od první chvíle, co jsem se zde o tom dočetla. Ovšem mé nadšení je dost při zemi. Nevýrazní herci a pro začátek nechybí ani typická a ohraná zápletka. Dál nemám v plánu seriál sledovat.

20 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

AMAZING :D :*

Náhodou jsem na ten to seriál narazila na zkouknito.cz a moc jsem od toho nečekala viděla jsem něco na youtube, ale to co jsem viděla bylo super. První polovina prvního dílu byla fajn, ale ne že by mě zaujala, ale po té se to zlomilo a je to úžasné opravdu jsem unešena během 2 dnů jsem zkoukla všechny díly a teď čekám do 19.4.2012 na další
Kromě B&tB sleduju ještě TVD( the Vampire diaries) je to taky fajn ale přestává mě to bavit. A to to je úžasný jsem moc ráda že vím že to je a všem to moc moc moc doporučuji :D úžasní herci, úžasný záběry, scény i hlášky :D Doporučuji všem :D

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

hmmm...

Nějak mam problém si najít v tomhle seriálu oblíbenou postavu. Nevím jak ostatní ale já vím že naše milá "kráska" je drsnej polda co neumí žít a "zvíře" co není vůbec zlí ani oškliví ale spíš ufňukaný a naprosto psychicky labilní.
mám takový závěr k tomuhle příběhu: nápad- svým způsobem máme, herce-máme, producenty-máme no jediný co nám chybí je příběh.

20 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Beauty

Na Beauty and the Beast jsem se na začátku dívala ze zvědavosti. Zajímalo mě, co s tím CW udělá. Jak jsem učekávala, nedopadlo to dobře a po pár dílech jsem to vzdala. Kdyby hlavní obsah měl být kriminálka, tak dobrý. Neoriginální, ale dobrý. Ale jejich děj mimo je bohužel docela nezáživný.

40 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

To vůbec nevypadá špatně...

Ano, po pilotu seriálu Arrow tu máme Krásku a zvíře a myslím, že má stanice CW dobře našlápnuto. Poněkud se to sice podobá seriálu Grimm, ale troufám si říct že je to lepší. Herci jsou v celku sympaťáci a i vnitřní zápletka seriálu bude zajímavá.Doufám že jsem se po pilotu neukvapil a nedělám chybu když dám 70%.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Pilot

Hodnotiť seriál po jednej epizóde je možno blbosť ale tu som sa prekonával aby som vôbec tú prvú časť dopozeral , nie aby som si pozeral ešte ďalšie. A To väčšinou dávam šancu aspoň prvým piatim častiam. Nezaujal ma ani príbeh , a herci si ma nezískali. Beast / zviera navyše vôbec nevyzerá ako nejaké monštrum. Ale je to seriál od CW takže tým sa to vysvetľuje. 20% je milosrdné hodnotenie.

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zajímavé zabití času.

Po pilotním dílu jsem jsi řekla, no dobrá podívám se i na další. Kristin Kreuk, kterou mám v paměti jako Lanu ze Smallville, jsem opravdu neměla ráda, ale po zhlédnutí několika dílů jsem na ni změnila názor a samozřejmě si oblíbila hodného Vincenta.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Skôr pre romantické povahy ako pre akčné živly.

Pre niektorých odpad, ale mne sa to celkom páči (hlavne kvôli Jay Ryanovi).

Klasický rozprávkový príbeh v trochu inom prevedení.

1. Séria to vzala trochu zhurta, celý ten ich vzťah, vývoj a tak. Ukončenie bolo skvelé, bola som zvedavá na pokračovanie.

2. Série naväzuje 3 mesiace po, pričom Cat neprestala hľadať, čo mi trochu prišlo rozprávkové (však 3 mesiace úplne mimo života, ale no prosím vás). Ale páčilo sa mi to a hlavne vývoj ich vzťahu, hľadanie si cestu k sebe späť, i keď s Gabem to bolo, no ...

Milujem JTho a jeho neerdovsky vzhľad a povahu. Veľmi mi bolo ľúto Evana, páčil sa mi (och, ten akcent).

Som zvedavá na 3. sérii, ale úprimne dúfam, že už bude posledná, pretože neviem, čo nového by mohol tento seriál priniesť, už sa to len točí dokolečka dokola. Tak už len stačí dúfať v uspokojivé ukončenie.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Beauty....

Jediné, co se mi celkem líbilo byla Kristin Kreuk, ale tu drsňačku policajtku jsem ji fakt neuvěřila. Jay Ryan mě nějak neuchvátil ani herecky ani jako chlap. Celý seriál je postaven na těchto dvou, kteří se jdou bít s celým světem pro svou lásku, ale já jim tu lásku moc nevěřila, chyběla mi tam chemie. Ostatní postavy jsou tak trochu navíc a do 10. dílu mi nikdo nepřirostl k srdci, takže to odpískám. A zkusím něco jiného...

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Beauty and the Beast

Na seriál mě přivedla kamarádka, že se na něj koukala tak jsem začala s ní, ale první série mě moc nezaujalo. Jako téma zajímavé kráska a zvíře to přiznávám, ale příběh nevím no. Skoro celou první sérii čekáme všichni na první polibek a pak najednou konec série. Musím ale přiznat, že druhá řada se mi líbí zatím víc, sice si nic nepomatuje ale je to úplně o něčem jiném než první série.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seriál kupodivu dobrý-tedy zatím..

Tak já se přiznám,že jakmile sem viděla, že tam hraje Kristin Kreuk tak sem ho zamítla,jelikož ji nějak nemusím..asi ještě zůstatek nenávistné éry za doby Smallvilu :).
Nakonec jsem se nechala ukecat druhým dojmem a to tím krásným chlapákem alias zvířetem .A zatím fakt dobrý.Kéž by mi taky čekal u okna :).
Seriál se vyvíjí sice poněkud stejně jako některý seriály,ale každej má něco do sebe a já veřím že nás Kráska a zvíře překvapí :)

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Beauty and the Beast

Za mě je tenhle seriál naprosto v pohodě. Nemusím čekat 10 dílů než pochopím kdo je kdo, mezitím polovina lidí umře a druhá polovina přijde. Děj je přehledný a co Vám budu povídat Vincent je prostě krásný. Viděla jsem už hodně CW seriálů a tenhle u mně zatím vede.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Beauty and the Beast

No, jsem taková plná dojmů. Viděla jsem zatím dva díly. Myšlenka je dobrá, líbí se mi, těším se, co z toho bude dál. Ale nudím se. Dalo by se to udělat lépe. Budu se dívat i dál, protože mě vážně zajímá směr, kterým se bude seriál ubírat, ale do oblíbených se u mě asi nedostane, to by musel fakt hodně přidat.

60 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

BatB

Tento seriál jsem objevila v roce 2016 a od té doby mě nepustil,řekla bych,že to zašlo tak daleko že jsem si musela koupit i 3 díly,které nijak na seriál nenavazují.U jistých scén se mi chce brečet nebo být na místě herečky Kristin,Mohla bych to sledovat furt dokola.Je mi jedno,že podle někoho to částečné okopírované od Castla,u něj mi to stačí 1 a dost.

Seriál za mě dokonalí tedy až na obsazení se
Senhilem Ramamurthyem(Gabe Lowan) ten mi tam moc nesedí...

BatB zůstane u mě v srdíčku napořád!

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé