plakát seriálu

Scrubs: Doktůrci

(Scrubs)

Názory uživatelů

People are laughing WITH you

Takže... nemohla jsem na tenhle seriál napsat názor dřív, i když už jsem u sedmé řady a důvod je prostý. Prostě jsem na to neměla čas. Neměla jsem ho proto, že jsem tenhle seriál sledovala. Pořád. (Mimochodem, teďka mi vypršel účet na rapidu, proto nemůžu stahovat a dívat se na další díly, a proto taky mám čas na psaní názoru.)
Věc se má takhle. Jakmile jsem si pustila první díly, seriál mě chytnul a nepustil.
Asi tady budu opakovat názory přede mnou, ale prostě miluju JDho absurdní představy, u kterých mám výbuchy smíchu, herci jsou zde prostě skvělí, a to jak hlavní, tak i vedlejší postavy.
Třeba Ted, Todd, Doug, Údržbář,... :)
Tenhle seriál je prostě plný skvělých hlášek, situací, vztahů a nevím čeho ještě a v sobě má prostě něco, díky čemu se k němu budu pořád vracet.
Je pro mě jedním z nejlepších seriálů a taky takovou "drogou", jak napovídá začátek tohoto názoru, a jak by vám to jistě také dosvědčili mí známí...
Doporučuju, doporučuju!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
96 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Eaaagleeeee

Složka s názvem Scrubs mě hypnotizovala už několik měsíců, pořád jsem neměla k tomu se podívat. Pak jednou, jen tak, z nic nedělání, jsem si pustila první díl. A několik dní na to jsem neměla na nic čas, jelikož jsem koukala na jeden díl za druhým. První rozjezd, kde se postupně seznámíte s charakterem jednotlivých postav. Kdy vás v prvním díle většina překvapí. Keslo má dva palce a vůbec nic ho nezajímá kromě muffinů. Elliot je blázen, ale my ji milujeme. Dr. Cox, ačkoli se snaží tak nevypadat, je dobrák od kosti. Jordan, která je mrcha jak se patří (a já ji zbožňuji) je milující žena a matka. Bezkonkurenční Ted, ke kterému snad ani nevím co dopsat - dokonalost. Údržbář, který, no... Génius, opravdový génius. Carla, která je asi nejvíc vyšinutě rozumný člověk v celé nemocnici. No a potom Turk, jehož láska k JDmu, doufám, nikdy nevyhasne. Nejvíce na seriálu jsem zbožňovala právě tenhle vztah. Vanilla bear, Chocolate bear, Black whale, Black Whale a samozřejmě - Eagle. Co nás asi nejvíce bavilo, byly JDho představy. V seriálu je spousty postav a proto nikdy nebylo málo příběhů a ačkoliv ohraná situace JD x Elliot nám už ve čtvrté sérii lezla na nervy, byli jsme rádi, že spolu skončili. Přece jen, při poslední scéně jsem brečela jak nikdy. A poté znovu. A znovu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

EEEEagle

Tento seriál se mi líbil snad od první minuty, i když přiznávám, že pilot je o dost jiný než další díly, přesto jsem se dost nasmála. Mám ráda snad všechny postavy a nedokážu ani říct, kterou nejvíc, protože rozhodnout se mezi Kelsem ztrpčujícím život Tedovi, nebo Coxem poučujícím a urážejícím JDho, nebo snad Údržbářem "zpříjemňujícím" práci v nemocnici JDmu... I když se musím přiznat, že mě někdy to, jak se zachoval JD, opravdu štvalo a chvílemi jsem ho neměla ráda. První čtyři série se mi líbily opravdu moc, nejvíc však druhá polovina čtvrté, to jsem pomalu padala smíchy ze židle. Pátá však již byla méně vtipná a ke konci řady jsem na to koukala především ze stereotypu. Tím však nechci říct, že by se mi to nelíbilo, jen už jsem z toho nebyla tak nadšená. Tento pocit u mě dost převažoval i v 6.řadě, kde mě ale dost štvala postava Kim. I když muzikálový díl je fakt povedený, dojem z řady nezachránil. 7.řada, i když se tam dost řešili vztahy a proklínala jsem Elliot za to, co udělala, se mi začala víc líbit a moc se mi líbil i pohádkový díl. Zato 8.řada to je bomba, seriál nabral druhý a opravdu pořádný dech. Neustále jsem se smála, postavy mi byly všechny sympatické a nejvíc oceňuju vývoj postav. Takže když to shrnu, tento seriál je opravdu skvělý a jako každý seriál s tolika řadami má své nahoru dolů, ale s úžasným soundtrackem.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sacred Heart

Poprvé jsem zaregistrovala tento seriál až v upoutávkách (ve famózních, vtipných a brilantně sestříhaných upoutávkách) na stanici Prima Cool. Všechny nás to zaujalo a tak jsem hlídala datum a celá rodinka jsme zasedli nad prvním dílem. A protože jsme se extrémně nasmáli a smát se nepřestali ani u následujícího dílu, už jsme u tohoto seriálu zůstali.
Jen mě mrzí, že jsem o něm nevěděla dřív. Celý den mi vrtalo hlavou, jak mi něco tak báječného mohlo uniknout.

Celým seriálem provází nováček "JD", který má neustále bláznivé představy a vede plno monologů, které se odehrávají jen v jeho hlavě. Ale nemocnice Sacred Heart je plná zajímavých osobností a neobyčejných charakterů. Ať už je to brilantně sarkastický Dr. Cox, ďábelský primář Dr. Kelso, vášnivá sestřička Carla, geniálně zákeřný Údržbář nebo rozkošně praštěná parta nováčků.
Když seriál začínal a jeho tvůrci netušili, zda bude mít úspěch, bylo plánováno, že se postava Údržbáře ukáže být skutečnou pouze v JDho hlavě. Jsem nesmírně ráda, že seriál úspěch měl a že se z mé oblíbené postavy stala reálná osoba, která tak může dělat ze života peklo i dalším zaměstnancům nemocnice.

Doktůrci se od ostatních seriálů z lékařského prostředí liší především originálním, brilantním humorem a spoustou nepravděpodobných zvratů, které ale ve výsledku působí nejen věrohodně ale především neskutečně komicky.

Není to jen kupa humoru zabalená do doktorského pláštíku. Seriál nabízí příběh, lidské osudy, životní změny, vývoj, radosti a strasti. A i když jako u všech seriálů i zde najdete pár slabších chvilek, ty dobré je hravě převálcují.

edit: Devata serie se proste nestala. Ne. Nikdy. Konec, tecka. Posledni zabery byla pravdepodobna budoucnost promitana na bile platno za doprovodu dojemneho songu. A tim to skoncilo - osmou radou.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Scrubs

JD a doktor Cox jsou snad nejlepší seriálové postavy, jaké vůbec znám. Co díl, to neuvěřitelná legrace :) Nebyl jeden jediný díl, který bych chtěla přetočit. Je pravda, že poslední série mírně pokulhává, ale není to nejhorší. Každopádně, pro mě nejlepší seriál. Hlášky Coxíka pro mě zůstanou nesmrtelné. Stejně tak přátelství mezi JD a Turkem, to se také často nevidí. Většinou mi ženské postavy neuvěřitelně vadí, ale Elliot, Carlu, Jordan i Laverne jsem si prostě zamilovala. Přijde mi, že každý tam patří! A samozřejmě nesmím opomenout Teda a Boba :D :D Co bez nich by si tam počali? Takže když to shrnu: skvělé obsazení, úžasný děj a naprosto bezkonkurenční soundtrack. A hlavně, poslední díl 8. série. Brečela jsem na konci jak želva, dojetím. Za mě 100 %. I kdyby jen za ten jeden díl.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Sacred Heart Hospital

Tak tenhle seriál to je teda NĚCO! Hotový Masterpiece mezi sitcomy, minimálně mezi těmi od Billa Lawrence. (If you know, what I mean ;-))

Je tolik věcí které na něm tolik miluju: J.D. vnitřní myšlenky, jeho holčičí jména, orlaaaa, "vztahové" přezdívky kluků a celý jejich úžasný vztah nebo-li Guy Love, Údržbáře a jeho plány pomsty, sarkastického Dr. Coxe s jeho sarkastickou manželkou, Toddovy placáky (už víme, kde je obšlehl Barney)...Rowdyho, nesmím zapomenout na něj, protože ten pes je boží!...prostě všechno. ;-)

Pokud jste viděli, víte o čem mluvím, a pokud ne, tak by jste to měli okamžitě napravit, protože Scrubs vás dostane...Přesto, že je to sitcom, a tím pádem jeho hlavním cílem je pobavit, přesto přidá něco navíc, a to jsou jakési morální ukazatele a rady do života.

Musím říct, že poslední epizoda seriálu (8. série) je asi nejkrásnější rozlučková epizoda vůbec, aspoň pro mě určitě. => 90%

PS: 9. řadu nezapočítávám, beru jí jako jakýsi spin-off, sami jí dali podtitul - Med school, a dokonce tam už nejsou ani všechny hlavní postavy, takže tak...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

It´s guy love :) and our too

K seriálu som sa odhodlávala až sa na koniec odhodlala a začala ho sledovať. A neľutujem. Scrubs sa môže radiť k seriálom, ktoré nikdy neomrzia. Prvá séria ma chytala postupne, no nakoniec som jej prepadla úplne celá. Či už to bolo vďaka dokonalému humoru, bratskej láske, JD predstavám či dokonale napísaným postavám.
Scrubs je seriál, ktorý je dokonalý vo všetkých smeroch. Má úžasný humor. Seriál nehral vždy len na tú zábavnú nôtu, ale bol aj vážny a zaoberal sa vecami, ktoré boli skôr smutné. No to akým spôsobom ich podával, z neho robí kvalitný seriál. Plus niektoré veci, čo boli vyslovené či už v počas časti alebo na jej konci boli krásne a pravdivé. To čo bez čoho by sa Scrubs nezaobišli a neboli takými originálnymi boli JD predstavy, ktoré boli jedinečné a vždy stáli za to.
Každá z postáva bola dokonale napísaná, mala svoje miesto v tomto seriáli a bez nej by to nebolo ono. Nejde povedať, ktorá z nich bola najlepšia alebo najhoršia ale medzi tie naj patrí samozrejme JD, dr. Cox a Údržbár. Na koho som si musela ale zvykať bola Elliot. Prvých 6 sérii mi jej postava vadila, vždy tam niečo bolo čo ma na nej štvalo, no v siedmej prišiel zlom a ja som ju začala mať naozaj rada. Za celých 8 sérií každá z postáv prešla neuveriteľným vývojom a zmenou, ktorá stála za to, ktorá ju v konečnom dôsledku robila ňou.
Vzťah JD a Eliot nebol vždy dokonalý. Dlho dlho som bola rada, že je to medzi nimi také aké to je, že nie sú spolu. Chcelo to čas, vývin postáv, aby k sebe dokonalé sadli a ja som si priala nech už sú konečne spolu a nech to tentoraz zvládnu (u mňa to prišlo niekde v siedmej sérii).
My finále bolo dokonalé. Nebudem klamať, že neboli slzy. Boli. Jedno z takých aké finále majú byť, jedno z najlepších. Poskytlo nám krásne ohliadnutie za tým čo bolo ale aj náhľad toho čo môže byť. Scrubs sa dajú označiť za kvalitný seriál, ktorý poskytne človekovi veľa, nasmeje sa pri ňom, no odnesie si z neho aj nejakých pár tých sĺz.

Deviatu sériu ako asi väčšina neradím k seriálu. Chýba jej to čo robilo Scrubs tak dokonalým. Áno sú tu síce niektoré nami milované postava a aj ďalší snílek, no priznajme si: tým môže byť len a len JD a nik iný. A oni hlavne zmenili nemocnicu a bez nej a jej prostredia to nejde. Celé mi to prišlo umelo robené, akoby sa snažili vytvoriť to čo predtým v 8 sériách alebo aspoň na to čiastočne naviazať. No nefungovalo to. Čiastočne aj pre totálne nové postavy, ktoré neboli ničím výnimočné a nemali medzi sebou tú chémiu, to niečo. 9 bola veľkým krokom vedľa a radím ju veľkým oblúkom obchádzať a jej existenciu radšej ani neregistrovať.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bill Lawrence vládne

Konečně se dostávám k jednomu ze sitcomu, který si mi dlouho vyhybal. První série je od toho, abych si přivyknul humoru a stylu vypravění. Přece jen ty myšlenkové pochody JDho a dohrávání situací do absurdna nejsou úplně častým jevem. Taky si musim roztřídit postavy. Abych došel k závěru, že ty vedlejší jsou dokonalý. Dr. Kelso, Údržbář nebo Jordan. Samostatnou kapitolou je pak Dr. Cox, to je neskutečná postava, dokonalá. A třeba takový hostování B. Frasera je taky dobrý.
Ve druhé sérii už jsem zvyklej na to co mě čeká. Zatim je to dobrý. I díky tomu, že ubylo výletů do JDho hlavy. Opět pobavilo hostování Heather Locklear, Ryana Reynoldse a hlavně Amy Smart. Jo a ještě mě bavila alternace v úvodní znělce.
Ve třetí sérii se mi opět povrdilo to co jsem věděl z těch předchozích. A to, že tomuhle seriálu vládnou hostující hvězdy. Tentokrát se nám předvedl hlavně Michael J. Fox a Tara Reid. Ve které si JD připsal další povedenou přítelkyni. Jinak se třetí série motala taky hodně kolem svatby Turka a Carly. Jen doufam, že se k Elliot už JD vracet nebude, začíná se to zajídat.
Ještě pořád to jde. Pořád se bavim., i když se tvrdí že kvalita jde dolů. A hodně pomáhají hostující hvězdy, protože obsazení Heather Graham, Julianny Margulies, Matthewa Perryho nebo Colina Farrella stálo za to. Na můj vkus se to moc motá kolem Carly a Turka. Ženské osazenstvo (Carla a Elliot) mi celkově dost vadí. Končí nám to odchodem Elliot i JD, z nemocnice a z bytu. Však oni se přizpůsobí.
Pátá série už tolik nepřihrává hostující hvězdy, i když na konci se ukáže aspoň Elizabeth Banks. Celou sérií se táhne těhotenství Carly a Turka, ale nakonec věta jsem těhotná zazní tolikrát že ztratí význam. Docela fajn je postava Keitha, nové JD nemesis. Každopádně v této sérii je více dramatu než předtim, alespoň na mě to tak působí.
V šesté sérii je pěkně vidět jak tvůrcům "pijou krev" ostatní seriály, hlavně ty lékařský. A to je dobře, protože narážky na Chirurgy, napodování House nebo vtípkování na úkor Rachel a Rosse je vtipný. Rozhodně tomu nepadá úroveň a pořád to dobře baví. Problémy z minulé série se elegantně vyřešili. Ale za konec by zasloužili facku, přesně tohle už jsem nikdy nechtěl vidět.
Zkrácená sedmá série nám přinesla hlavně jednu změnu a to odchod Kelsa, uvidímě jestli to bude na škoda nebo ne. ale já si myslim, že mi bude chybět. Jinak se tam nic moc neudálo.
Tak on nám Kelso neodešel. Byla nám připravena osmá a loučící se sezona. Tak strašně nemam rád, když jsou ty konce takhle emoční. Je to dobrý neztratilo to nic ze svého kouzla ani v téhle sérii. I když už se rozloučili, tak je ještě devátá série, kterou všichni odsuzují. tak jsem zvědav. Ale stejně to loučení bude muset přijít a bude mi chybět JD, Turk a Cox, ale i Kelso, Údržbář a jeho braintrust.
Všechno jednou končí a stejně i Scrubs, ale nezoufám, si. Díky tomu mohl začít Bill Lawrence s Cougar Townem. Tahle série už stejně byla navíc. Nefungovala jako ty předchozí. Možná by jí bylo líp jako samostatnému seriálu. I tak jsem poměrně spokojenej, mohlo to dopadnout mnohem hůř.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Eaaagleeeee!!!

Miluju tenhle seriál, je úplně jiný než ostatní komediální seriály. Hlavní postava JD má opravdu bujnou fantazii a to, co ho občas napadne, asi nenapadne nikdy nikoho :-D V tomto seriálu je opravdu hodně skvělých postav se s úžasným smyslem pro humor, ať už Elliot, Turk nebo dr. Cox. Příběh je zasazen do nemocničního prostředí, který se možná nejeví jako vhodná volba prostředí, ale není to pravda. Jelikož jsme ale v nemocnici, tak se tu dočkáme i smutných okamžiků, které vás opravdu dojmou.

Tento seriál má opravdu hodně silné hlavní postavy, které vás budou bavit od začátku do konce a také ty vedlejší jsou skvělé (například Hooch, sestra a bratr Jordan). 9. sérii jsem se radši rozhodla ignorovat, protože bych jinak musela tomuto seriálu dát mnohem nižší hodnocení, což bych nerada, protože finále 8. řady považuji za jedno z nejlepších finále v seriálové historii.

Myslím, že tento seriál by měl vidět každý, kdo má rád komediální seriály, podle mě je tento seriál skvost, na který se ráda koukám klidně i po několikáté.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

JDho představy za to stojí

Scrubs je přesně ten seriál, když nechcete nad ničím přemýšlet a chcete se jen zasmát a odreagovat. Jak už napovídá název, tak miluju ty JDho ulítlé představy.
Každá postava je odlišná a vždy vás něčím překvapí. Myslím, že každý kdo dá Scrubs šanci si ho zamiluje.
První až osmá série byly naprosto bez chyby a podle mě to mělo skončit osmou sérií. Devátá série byla pro mě docela zklamání. Hlavní herci se tam ukázali jen na skok většinou a některé ( např.: Carla, udržbář) se tam neobjevili vůbec.
Tenhle seriál je fakt úžasný a JDho představy dokonalý. Takže doporučuji všem!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

.

Názor už jsem zde psala dříve, ale nějak se neuložil, takže znovu.
Seriál Scrubs jsem poprvé zaregistrovala na Primě COOL, hráli ho i s dabingem i v originále s titulky. Shlédla jsem pár dílů a zdálo se mi to poměrně zajímavé, tak jsem si ho stáhla celý a začala koukat. Byly chvíle, kdy jsem jela hodně dílů v kuse (mám pocit, že zrovna před maturitou, kdy jindy :D) a chvíle, kdy jsem neměla chuť, takže trvalo docela dlouho, než jsem ho dokoukala. Ale musím říct, je to strašně fajn seriál, i když musím připustit, že ke konci mi ty hlavní "promlouvající postavy" přišly už hodně otravné a JD strašně infantilní. Toto však naprosto vyvažovaly postavy jako jsou Dr. Cox, údržbář a v poslední sérii rozhodně Denise!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Bomba

Srdeční záležitost. Tenhle seriál mi vždycky zvedl náladu, u každého dílu jsem se smála jak blázen (na doporučení ostatních jsem se nepodívala na 9.sérii, protože ta prý radši neexistuje). Jinak každý charakter mě baví, všichni mají něco do sebe.
Snílek JD a jeho láska Turk (který je mimochodem k sežrání), neuvěřitelně sarkastický a úžasný Perry Cox, roztomilý bručoun Kelso, podivný a zákeřný údržbář, naivka Elliot, nevtipná Carla a další i vedlejší postavy, které jsou stejně vtipné, jako ty hlavní!
Tenhle sitcom je (spolu s možná pár dalšími výjimečnými) na prvním místě :-)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dokonalá dokonalost!

Božínku, tenhle seriál jsem zkoukla rekordně rychle, protože to tak prostě má být. Začne to jedním dílem, pak si pouštíte další a další... Nešlo tu lavinu zastavit.

Postavy jsou skvěle napsané, nejsou bezchybné, což je jedině dobře, a mají mezi sebou dobrou chemii (obzvlášť ústřední dvojka, Tuck a J.D., co k nim dodat).

Tenhle seriál v sobě mixuje snad všechny žánry, je to vtipné, je to smutné, je to filozofické, je to muzikál...

Miluju J.D.ho monology v hlavě, údržbáře, i zápletku s Elliot a J.D.em, boží hlášky, boží důkazy přátelství Tucka a J.D.ho, všechny postavy. Vážně tu není co nemilovat.

Netvrdím, že je seriál bezchybný, to ne, obzvlášť poslední řada s úplně jinými postavami už nebyla úplně ono, to ale nemění fakt, že tento seriál stojí za to vidět, vskutku.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Úsměvný souhlas

Naprosto přesně rozumím začínajícím lékařům v seriálu. Zobrazení hodně podobné realitě včetně šibeničního humoru a nevídaných situací, vše velmi kvalitně zpracované.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

SCRUBS

Hned ze začátku budu upřímnej celou dobu sem na seriál pohlížel skrz prsty říkal si že to bude strašná americká kravina a slátanina. Ale jednou sem udělal ten odvážný krok a pustil si to a zíral s otevřenou držkou jak sem to mohl celou dobu tak přehlížet když je to docela dost fajn a zábavnej seriál kterej mě fakt chytl a dal sem 7 epizod na jedno posezení. Fakt smršt nejrůznějších foru z velké části dobrých a kvalitních foru ale občas se i na skytnou nějaké trapné chvíle ale jinak super. Hlavně postava uklízeče mi nejvíc přirostla k srdci :DEDIT: Po 9 serii musím říct že mi bylo opravdu do breku co v deváté serii se scrubs udělaly jednoduše zmizelo vše co jsem měl na seriálu rád. A holčičí podoba JD je teda taky pěkně na prd za mě -25% pro 9 sérii

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Scrubs High-five

I když mě text vpravo upozorňuje, musím to udělat. Scrubs je nejlepší seriál na světě.

Co ale o Scrubs napsat? V podstatě vše bylo napsané v ostatních názorech nebo ve článku 10+1 důvod. Ale co opakování je matka moudrosti.

Začnu tím, že seriál se mi dostal do podvědomí hlavně díky Serialzone a Prima Cool. Po zhlédnutí všech dílů můžu říct jen jedno: "Kde ses tak dlouho schovával?" Nechápu, jak mohli české stanice tento výborný seriál tak dlouho přehlížet. Přeci jenom od premiéry uběhlo již přec 4000 dnů.

Scrubs je velice výjmečný seriál. Scénář se výborně napsaný, postavy taktéž, jsou propracované a herecké obsazení je výborné, vše běží jako namazané hodinky a to nejen v prvních dílech ale ve všech 8 sériích.

Pro mě největšími tahouny seriálu jsou JD, Údržbář a dr.Cox. JDho představy jsou jedinečné, nikde jinde nic takového nenaleznete. JD je mou nejoblíbenější postavou i proto, že i já jsem tkový snílek, ale určitě nemívám tak šílené a ujeté představy jako on. Údržbář, v první sérii vedlejší postava, která měla takový potenciál, že se stala jednou z neoblíbenějších postav seriálu a stala se postavou hlavní a za to tvůrcům děkuju. Glena Matthewse si prostě zamilujete. A po zhlédnutí všech dílů si budete říkat: "Jmenuje se tak vůbec?"
A nesmím zapomenout na Coxe. Jedná se podle mě o nejlépe napsanou postavu ve Scrubs a pro Johna McGinley to byla životní role šitá jako na míru. Člověka až dojme jeho finální řeč o JDým ve finále seriálu. A ta jeho zásoba ženských jmen, kterými obdarovával JDýho, občas jsem si říkal, kde na ně chodí.

Mezi mé další oblíbené věci na Scrubs pařilo využití dítěte pro patřičné vtípky, Jack Cox je výborný. Určitě nezapomenu na hustokrutopřísný pozdrav Eagle a další postavy jako Turk, Carla, Todd, Ted a Kelso, bez kterých by Scrubs nebyly Scrubs.

Nejlepší episoda celého seriálu. Tou je jak jinak než My Musical, chytlavé písničky s úžasným textem. Mezi mé další oblíbené epizody patří hlavně My finale, epizodu kterou beru jako finále seriálu.

Co se týče 9. série. Řeknu jednoznačné ne. Osobně ji neřadím jako 9. sérii Scrubs, ale jako nepovedený pokus o spin-off. Možná, že by tento spin-off i fungoval, některé postavy jsou dobře napsané, prostředí zajímavé, ale ne, prostě ne. Pro mě Srubs končí 8. sérií.

Hodnotím bez 9.série - 100 %

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Scrubs

Ke shlédnutí tohoto seriálu jsem se chystal více než rok. Teď si uvědomuji, jak velkou chybu jsem udělal. Před čtrnácti dny jsem se konečně dokopal k prvnímu dílu a byl jsem šokován. Už po pár epizodách jsem si ho zamiloval a večer jsem nemohl usnout, pokud jsem před tím neviděl aspoň 10 dílů.

První tři série jsou to nejlepší, co jsem viděl za několik posledních let a dovolím se je srovnávat s legendou, jakou jsou Friends. Poté přichází zvolnění tempa, ikdyž jsou epizody pořád skvělé. Druhá polovina šesté řady se řadí po bok prvních tří sérií. Můžeme jen litovat stávky scénáristů během sedmé série.

Musím velice poděkovat ABC, že dala seriálu ještě šanci, protože ukončení seriálu po sedmé sérii bych těžko rozdýchával.

Osmá série mě stále velice bavila a finále seriálu bylo prostě skvělé.

Rozhodl jsem se hodnotit pouze osm sérií, protože při první epizodě deváté série jsem byl opět v šoku, bohužel tentokrát jinak, než u první série. Pokusím se co nejrychleji na tyto díly zapomenout a jako poslední okamžik seriálu si pamatovat odjezd JDho ze Sacred Heart.

Přestože tato jízda trvalo pouze dva týdny, postavy i herce jsem si zamiloval a vždy budu pamatovat na JDho, Elliot, Turka, Perryho, Carlu a Kelsa a samozřejmě na Glena Matthewse(Janitor).

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Guy love

Naprostý souhlas se Scr00chym. Velmi dobře napsaný seriál.
Doporučuju nedělat si názor hned po prvním dílu, protože když se na to dívám znova a znova, pořádně \\\"Scrubs\\\" je to až od druhého dílu. Love story J.D. a Turk. Dr. Cox rules! Reaheaheaheally.

Hlášky jsou naprosto úžasné, muzika taky. Postavy jsou velmi vyhraněné a konzistentní, casting se za sedm sezón nijak výrazně neobměnil a přesto to není nuda.

Až se dopracujete do šesté sezóny, doporučuju díl 606 - My Musical. titulky od Scr00chyho jsou sice super, ale angličtináři si to v originále vychutnají přece jen líp. Tento díl považuju za naprosto nejlepší.

And what has two thumbs and doesn‘t give a crap? Bob Kelso. Nice to meet you.

100 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

I miss you so much it hurts sometimes!

Ultravtipný seriál napěchovaný tunou hlášek a gagů, který však i přesto dokáže být citlivý, vážný a dramatický. Skvěle zahrané i napsané, originální vyprávěcí styl a spousta bláznivých scének. Perfektní vedlejší postavy (Ted, Todd, Údržbář...) a životní role Johna C. McGinleyho (Cox).

100 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

i love this show

lidi, videl jsem zatim 17 dilu, ale to je masakr!! :-D
genialni, genialni oddechovka plna naprosto paradnich gagu..
chcete se odreagovat? chcete si zlepsit naladu? jako videl jsem opravdu hodne serialu, ale tohle patri mezi absolutni spicku..
a vite, co je na tom nejlepsi? ze me ceka jeste vic jak 100 dilu tyhle pecky, chachaa :-))
(jak ja vzdycky zavidim lidem,co jeste nejakou perlu nevideli a muzou si to vychutnat..tak ted muzu i ja :o) )
dokoukáno, nadšení neopadlo :-) rozhodně stojí za každou strávenou minutu :-)

100 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Woohoo magic!

Než jsem se pustil do sledování Scrubs, tak jsem si říkal, že to asi nebude nic extra. Nikde jsem o tom seriálu neslyšel, nikde jsem o něm nic nečetl. Ale nicméně, neměl jsem už co sledovat a tak jsem si řekl,že zkouknu prvních pár dílů. Po prvním díle jsem nebyl nijak zvlášť ohromenej a moc se mi nelíbily postavy. Ale potom začala stoupat kvalita tohodle seriálu, díl od dílu, raketovou rychlostí.Oblíbil jsem si všechno - hlášky, prostředí, "držkopády" a ze všeho nejvíc postavy. I když mě ze začátku nijak moc neohromily, teď můžu sám za sebe říct, že Scrubs mají nejlépe napsané a zahrané postavy ze všech seriálů,co jsem zatím sledoval. Nejde ani tak o hlavní postavy, ale o vedlejší. Todd jako nadržený prase,co má stále připravenou nějakou sexuální narážku, věčný Kelsovo odpůrce Ted Buckland a v neposlední řadě moje nejoblíbenější postava údržbáře (Janitor),který mě v tu nejnečekanější chvíli dostane totálně do kolen.

100 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

The best show EVER!

Megavtipné, megakvalitní a především meganávykové dílo! Nikdy se mi nepodařilo shlédnout nějaký seriál tak rychle, jako zrovna u Scrubs. Po prvních dílech nejste schopni se už odtrhnout a seriál vás neskutečně vtáhne do děje.
To vše je podmalováno skvělou hudbou, nespočtem vtipů a také samozřejmně velmi kvalitními hereckými výkony, které podle mého názoru naprosto úžasně vystihují své postavy (Cox, JD, Jenitor).
Každý kdo si s tímto seriálem začne s ním jen tak neskončí, pokud ho dokoukáte celý, naprosto jistě jej bude chtít shlédnout znova (já osobně už jedu třetí kolo ;-))
Za celou dobu mé nadšení nekleslo ani o stupínek, nevím ani co bych seriálu mohl vytknout! Jednoduše řečeno - úžasný seriál!

100 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak to vidím já...

První série - 100%
Druhá série - 100%
Třetí série - 100%
Čtvrtá série - 90%
Pátá série - 85%
Šestá série - 100%
Sedmá série - 85%
Osmá série - 85%
Devátá série - Neexistuje

Scrubs jsou pro mě seriál, který mi dal naději, že sitcomy můžou být kvalitní. A to jsem se jim dlouho vyhýbal. To byla pořádná chyba. Scrubs dokážou vtáhnout a ukrást si váš mozek (a bránici) po pár epizodách (krom velmi slabé první).
Nikdy bych nevěřil, že do 20 minut jde nacpat tolik humoru, ale i atmosféry. Scrubs se v tomhle ohledu vyrovnávají Simpsonům (ostatně obsahují stejný humor) a je to opravdu neuvěřitelné.
Krom kolísání uprostřed si Scrubs uchovává kvalitu a originalitu a kdybych měl doporučit nějaký komediální seriál, budou to Scrubs na prvním místě (Simpsony každý zná).

Tak jde čas...

Tak po první řadě tomuhle seriálu těch 100%. Skvěle rozjeté postavy. Inteligentně podaný stupidní humor a plno neuvěřitelných momentů. Přestože úplně první díl mě málem odradil, je tahle řada perfektní. I když takový údržbář tu není úplně využitý...

Druhá řada je za mnou. Vypadá to, že seriál trochu zvážněl, což mu jde stejně dobře jako čistě bavit. Rozhodně si pořád zaslouží plné hodnocení - 100%.

Třetí sezóna mě sice nezklamala, ale ani ničím nepřekvapila. vtipy se začínají mírně opakovat. A přestože střešní záchod a Dr. Casey jsou jednou z mých vůbec nejoblíbenějších částí Scrubs, je tato série perfektní, ale ne dokonalá. Za tuhle sezónu dám ještě 100%, ale už je to těsně a jen proto, že hodnocení seriálů funguje jinak než hodnocení filmů. Musí se ale nechat, že Údržbář to vážně rozjíždí tak moc, že jeho původní koncept první řady (okrajová třešničky na dortu) byl zválcován do jedné z hlavních postav a vrcholu seriálu. Neříkám, že je to špatně, ale osobně jsem měl rádši toho nenápadného údržbáře jedničky.

Čtvrtá série byla asi stejná jako třetí. Jen ustupují hlášky, hraje se víc na city a něco už se tak trochu opakuje. Stále jde o výborný seriál, ale ani téhle řadě nemůžu dát sto procent, takže 90%. Musí se uznat, že přestože se neustále propírá to samé, tvůrci to dokáží zamaskovat natolik, že je to pořád subervtipné a skvěle se to sleduje.

Pátá řada je za mnou a seriál mi zajel do takové stereotypové koleje, kdy od něj nic nového nečekám a nic nového nepřichází. Ani za tuhle řadu nemůžu dát maximum. Byla by svatokrádež říct, že je tahle řady špatná, ale laťky minulých sérií nedosáhla. takže s dám 85%.

Takže šestá sezóna (Hlavně její druhá půlka.) je přesně taková, jak sem měl seriál rád v prvních dvou sériích. Konečně se vrátily hlášky, konečně se vrací k humoru a i když poslední díly byly poněkud vážné, tak tentokrát to vtipné stránce nijak neubralo. Za tuhle sérii plný počet 100%.

Sedmá série se až na poslední odpudivě trapný díl povedla. Jinak stejně povedené jako šestka. Odchod Kelsa smutný, to mě mrzí nejvíc.

Osmá řada je náznak starých časů a kdyby se ABC neustále nesnažilo vnucovat nové postavy, byla by řada perfektní. Co ale za zmínku stojí, je dokonalý závěr, který z fanoušků doslova vyždíme emoce. Se svými oblíbenými postavami, které nám osm let dělali radost, se můžeme rozloučit se slzami na krajíčku a rozlučka to je maximálně důstojná. Takhle má končit kult...

Devátá řada je spíš pokus o spin-off. Nová znělka díky bohu naznačuje, že jde už o trochu jiný seriál. Je to trapné a okoukané a Scrubs jako takovým to dělá ostudu. Osmička je závěr Scrubs, devítka neúspěšný pokus o nový začátek... Ještěže už tam nejsou původní postavy tak moc, bylo by jim to nedůstojné.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Scrubs

Hned na začátek vám musím říct, že se chystám hodnotit ve-e-e-e-élmi pozitivně (inside joke pro fanoušky seriálu), koho nebaví článek bez dostatku škodolibé kritiky, nemusí ani číst dál. No dobře, něco se najde, zajeďte si níže k deváté sérii, na té si smlsnu. Ale původní a originální Scrubs prostě nemají chybu.
Už od prvního dílu jsem byla chycená. Ne že by mě nenadchlo kde co, ale Scrubs mi opravdu vyrazilo dech. Do seriálu jsem šla s rezervou, začala jsem se o něj zajímat, až když běžela v USA osmá série, takže většina článků, které jsem četla (především o konci osmičky a poté o deváté sérii) se nenesla v příliš optimistickém duchu. Nejčastější názor, se kterým jsem se na internetu setkala, byla vyjádření od fanoušků, že seriál pro ně skončil u finále osmé řady a že na devátou se už dívat nebudou. Musím říct, že úplně stejně jsem se po zhlédnutí tohoto finále cítila já, i když jsem tu devítku přece jen proletěla.
Seriál je geniální v několika oblastech. Základní je asi samotný způsob zpracování. JDho božské denní sny jsou k nezaplacení. Vztah mezi postavami je sympatický od začátku do konce, nějak zásadně se nemění, což je dobře, protože to funguje prostě tak, jak to je. Gagů a vtipných scének je v každé episodě tolik, že vybrat si žebříček nejoblíbenějších prostě není možné.
Hudba ve Scrubs válí. I když jsem Supermana od Lazlo Bane slyšela 181x, pořád mám na tuto úvodní znělku vypěstovanou závislost a ještě mě neomrzela. Ale v průběhu seriálu se zde objevila celá řada písniček, které jsem si musela přidat do winampu. Nejhezčí je pro mě Question od Old 97\'s, při které Turk požádá Carlu o ruku. Boží bylo i 99 Red Balloons. Episoda My Musical mě dostala. Písničky sice nebyly tak skvělé jako třeba v muzikálové episodě Buffy, ale krásně seděly k příběhu a Guy Love se zapsala do mých seriálových dějin :)
My Finale: Posledních deset minut závěru osmé řady jsem probrečela, i když v pokoji byly obě mé spolubydlící (předem jsem je upozornila na velkou pravděpodobnost, že se něco takového stane, takže se ani moc nedivily :) ). Dostalo mě úplně všechno, superorel na začátku, Perry řekl, že JD je nejen skvělý doktor, ale hlavně jeho přítel, chodba minulosti a plátno budoucnosti... To byl jeden z nejkrásnějších series finale, které jsem kdy viděla.. až na jeden drobný detail, nešlo o series finale.
9. nestojí za plýtvání místa. Největší odpad, na který si doufám nikdy nevzpomenu, když někde uvidím odkaz na Scrubs. Maximální hodnocení seriálu dávám, ale poslední sérii v úvahu neberu.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Žiadny House

Seriálom som bola od začiatku nadšená. Konečne som mala pocit, že niekto dokázal spojiť komédiu s realitou. Všetky seriály ako House sú síce skvelé, ale ja nechcem vidieť postavy ako nadšeludských hrdinov ale ako obyčajných doktorov, a to že veru sa nehanbia v Scrubs vraždiť ľudí z objektívnych dôvodov.

Posledná séria bola síce pre mňa sklamaním, ale hlavné plus to neprekrylo. Okrem toho všetkého som si totiž obzvlášť vedela ceniť, ako mal seriál rozvetvenú sieť rodiny/priateľov hlavných postáv, ale nezábudal na nikoho z nich počas celého trvania a vždy sa vedel k jednotlivcom vkusne vrátiť.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jako ze života?

Jsem člověk pracující v podobném prostředí. A jestli si někdo myslí, že některé situace jsou příliš zvláštní, morbidní nebo nepravděpodobný...v reálu je to někdy i horší.
Seriál je sice komediální, ale dokáže se dotknout citlivých a závažných témat. A za to jsem vděčná.
Postavy jsou široké spektrum charakterů a každý si najde toho "svého". A J.D. a Turk jsou kámoši k pohledání

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

What has 2 thumbs....

Predovsetkym musim srdecne podakovat serialzone za clanok o Scrubs. Ten ma nastartoval, a povedala som si, vsetci ho len chvalia, musim to skusit. A uz po prvej epizode som bola tak uchvatena, ze som celych osem serii zhltla za 3 tyzdne.
JDho predstavy, to v ziadnom inom seriali asi nenajdete, a to je prave jedna z veci, pre ktore je Scrubs taky vynimocny.
Doktor Cox, co dodat. JDho mentor, ktory ho stale odstrkuje od seba. No nakoniec, ked priznal, co si o nom mysli, ma dokonca rozplakalo.
Dr. Jan Itor :D Dalsia nenahraditelna postava. Uz od prvej casti s penny som si ho oblubila. Hovorila som si, tolko serii, urcite mu dojdu napady na zneprijemnovanie JDho zivota, no on bol kazdu seriu lepsi a lepsi.
A dalsie postavy ako Turks, depresivny Ted, Todd the highfive man, Kelso-nikoho nema rad, Jordan-taka bitch, ze ju kazdy musi mat rad, su nenahraditelnou zlozkou Scrubs.
O tom strasnom faili meno deviata seria, sa ani nejdem vyjadrovat. Jedina epizoda, co stala za to, bola 9x09, kde bol JD, Elliot a dokonca aj Jordan.
Co dodat, ak ste niekedy uvazovali o Scrubs, nevahajte a pustite sa do toho. Hooch is CRAZY :D

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Scrubs za 2 týdny

Tento seriál jsem zaregistrovala, až ho teď začali dávat na Prima COOL, tak jsem se rozhodla, že se na něj podívám... A řeknu vám, že žádný jiný seriál jsem neměla tak brzo prohlédnutý celý, jako tento... Scrubs mají prostě něco do sebe... Nejvíc mě pobavily JDho představy, které seriál skvěle doplňují a hlavně u nich vaše bránice zažije nápor smíchu... Ale i "vedlejší postavy" nejsou k zahození, třeba takový Údržbář, Ted... Musím ale uznat, že u 8 série je krásný konec, který měl zůstat koncem, protože 9.série, na tom se asi všichni shodneme, že už být neměla... Sice jsem ji viděla, ale konec 8.série mě naprosto dostal a tak to i mělo být... No co... Jinak DOPORUČUJI!!!

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

INS

Navážu na mistra Scr00chyho.
Scrubs je seriál který vás spolehlivě vytáhne z depky, ukrátí vám každodenní cestu z práce vlakem a také dovede zahrát na citovou strunku, jako málokterý.
Hlášky, zábava, postavy které si zamilujete (Cox, Janitor,Kelso, Turk, Ted, Todd, J.D)...
Co víc chtít?

100 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Prvních sedm sérii je geniálních!

O tom zbytku se to bohužel říct nedá.. Nechápu co se to stalo. Do konce sedmé série jsem se nemohla od Scrubs odtrhnout, je to super seriál, skvělý humor, každá postava má svůj charakter. Ale když začala osmá série, JD se tam objevil s podivným strništěm a začal být otrávený a unavený z nových praktikantů místo aby blbnul s nimi, začala jsem si říkat, že je něco špatně. Nevím, jestli změnili scénáristu nebo co, ale už jsem se snad nezasmála během celého dílu ani jednou.. A potom ta celková změna v deváté sérii, co to jako má být? To měli radši přestat v nejlepším, než se z toho snažit vytřískat co se dá. Chápu, že v normálním životě by JD musel jednou opravdu dospět a začít se chovat vážně, ale tohle je seriál. Proto se na seriály díváme, abychom unikli tomu normálnímu životu, kde se všichni musíme chovat dospěle. Bohužel, kdyby končil sedmou řadou, dávám mu stoprocentní hodnocení kde můžu a vzpomínám na něj jako jeden z nejlepších seriálů všech dob. Takto jsem z něho otrávená (musím se přiznat, že jsem ty dvě poslední série ani nesledovala, skončila jsem u 5. dílu 8. řady). Achjo

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Geniální komedie, poslední sérii se vyhněte

Můj nejoblíbenější komediální seriál. Bohužel, 9. série dopadla děsně a rozhodl jsem se ji ignorovat.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Don't mess with the warrior

Nejlepší komediální sitcom, který kdo mohl natočit. Ta smršť vtipů a legrace je někdy tak ubíjející, že když pak nastane nějaká dojemná chvilka, pokaždé mě to dostalo. Mojí nejoblíbenější postavou by Turk a JD. Ale ostatní za nimy moc nezaostávaly. Nejlepší a nejvíce emotivní pro mě byla epizoda 3x14 - My Screwup.

Děkuji všem, co se na tomto seriálu podíleli, opravdu, tato jízda stála za to :-)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tak trochu zvláštní nemocnice

Tento seriál jsem si totálně zamilovala hned od první epizody, co jsem viděla. U všech zábavných scén chytám takové záchvaty smíchu, že mamka občas nakoukne do pokoje, jestli jsem se nezbláznila a nebo náhodou nekouřím trávu :D Nejvíce se mi na seriálu líbí stěry dr. Coxe, JDho představy a také pán údržbáž jak se snaží Jdho dostat :D mám na něj jen samou chválu takže lidičky, sledujte tento seriál jelikož je podle mého názoru vtipný a originální!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dudemeister

Scrubs je jedinečný sitcom. Tolik jsem se nesmál ještě u žádného seriálu. Vtipné hlášky i situace. Seriál bere vážnost i na nemocniční prostředí, ale v žádném případě tady nečekejte Chirurgy či Dr.House. Mojí jasně nejoblíbenější postavou Dr.Cox, jeho hlášky jsou legendární... Nemám tomu co vytknout - snad jen že už se nenatáčí...

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

nic moc

K tomuto serialu nemam vyhrady, proste sto lidi sto chuti, me nezaujal od prvniho dilu.. oproti ostatnim komedialnym serialum nema grady. pravdu rici sem se nezasmal ani pri jednom dilu. Nelibili se mi to jeho myslenkove pochody. Bylo to zesmesneni ER.

30 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Eageeeeel! :D

Dokonalost sama. Nemám co bych vytkla! Všechny hlášky, vtipy, postavy i příběh jsou dokonale zkomponovány v perfektní seriál, o který by neměl přijít žádný fanoušek sitcomů :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Masterpiece

Jeden z nejlepších komediálních seriálů, které jsem kdy sledoval. Všechny postavy jsou tak skvěle propracované a hlavně vtipné. Legendární je pak hláškující Janitor, který má spadeno na JDho.

Kvalitu si seriál drží všechny sezóny, nepočítaje poslední, kde předělají nemocnici na univerzitu a děj se točí okolo internistů ... nicméně tato poslední sezóna se jen těžko dá počítat do série Scrubs.

Dávám 100%.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:)

Ze začátku mě Doktůrci hrozně zajímali a bavili,ale čím víc jsem toho viděla tím šla popularita dolu,naštěstí to neplatí o údržbářovi,ten byl skvělý pokaždé

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Scrubs

Pro mě nejlepší seriál, na který se můžu koukat pořád dokola.Ať už je jaro,léto,podzim,zkouškový...Spoustu lidí se rozhoduje zda jsou lepší Přátelé nebo Scrubs. Oba mají co do sebe, ale prostě pro mě Scrubs je hold TOP! Perfektně napsaný postavy hlavní(J.D.,Turk,Cox,Udržbář...) i vedlejší(pacienti), J.D.ho představy a fantazie,Turkovi "dence"Coxovy monology,Jordaniny jedovatý hlody,šílený Údržbář "Glen Mefůf", spocený Ted,... dělají z tohohle seriálu kult!
PS:Nejsem typ diváka, kterej řve u každý ptákoviny, ale u 8x19-My finále to prostě nevydržím a :'-( jak malej a nestydím se za to!
Doporučuje všem!

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Check this out!

Tohle je jeden z nejlepších komediálních seriálů vůbec. Osobně se mi do něj vůbec ale vůbec nechtělo, a jednou sem shédl pilot a nějak mě to nezaujalo.

Dal jsem tomu druhou šanci a musím říct, že takhle mě zase dlouho nic nezaujalo. Výborná komediální porce dávkovaná ve velké míře, podaná způsobem, který se jen tak nevidí.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

SCRUBS

Je osvěžující vidět tu seriál z lékařského prostředí, kde vědí, co je to smysl pro humor. Neokoukané tváře jsou pro mě docela velký plus. Oceňuji i celkový nedostatek fekálního humoru, to není u amíků časté. Dokonce po sobě ani skoro neházejí jídlem. Už to si zaslouží pochvalu.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Scrubs

Seriál, který popisuje každodenní život začínajících doktorů i jejich problémy mimo práci.
JD - doktor, u kterého můžeme vidět jeho sny a myšlenky.:D
Turk - chirurg, který má na každou situaci tanečky. Je to nejlepší kamarád a spolubydlící JDho.
Elliot - doktorka, která si moc nevěří.
Carla - sebevědomá sestřička, která si vždycky prosadí svou. Každému radí, i když to většinou nikdo nechce...
Údržbář - sem tam uklízí, ale většinou děsí JDho.
Dr. Cox s nekonečně dlouhými "proslovy", které mají za cíl nesouhlasit s JD. Většinou ho zde osloví nějakým dívčím jménem.:)
A spousta dalších zajímavých postav.
Tento seriál patří mezi moje zamilované a vřele jej doporučuji.:D

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

nazor na SCRUBS? ;-)

KDY TO MILUJES NENI CO RESIT!!!

a ja SCRUBS opravdu miluju, at si pustim jakykoliv dil, vzdy me tam neco rozesmeje a to je podle me smysl techto komedy serialu :-)

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

It is the best!

Toto je ten najlepší seriál aký som kedy videl. Je tam toľko vtipných situácií že človek nevie na čom sa má smiať ako prvé. Celkovo by som ho nevymenil za žiaden iný a ak mám možnosť tak si ho vždy rád pozriem.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Scrubs

Když jsem na Scrubs viděla reklamu tak jsem si řekla „pane bože další doktorskej seriál.." ale když jsem se OMYLEM podívala na pilota, tak mě to děsně chytlo a stal se z toho uplně boží seroš..
JD: Skvělej romantickej kluk se skvělými city a slušným chování
Dr.Cox:Druhá nejlepší postava seriálu (hned po JD) bez něj by to asi stálo za prd..(pak už to jistí asi jen údržbář) úžasný vtipy a skvělý hlášky..

Prostě nemůžu jinak než mu dát 100%

100 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

JD and Turn

Tenhle seriál mi chybí asi nejvíc, vtipný, občas drama, chytrý a hlavně vůbec ne nudný, až na devátou sérii je to, to nejlepší co jsem viděl, PS: My musical 100%

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Scrubs

Po pár dílech jsem nadšen. Vtipné, výborně napsané i obsazené. Hlavně dr. Kelso.... Super sitcom, ale zatím jsem opravdu viděl jen pár dílů. Přesto vám můžu tento seriál doporučit. ´Je to neskutečně vtipné a moje milovaná postava Údržbář je tak skvěle zahraná a vymyšlená... Za mě zatím 80%. Herecké výkony musím opravdu vyzdvihnout, stejně tak kvalitu zápletek. Údržbář rulez!!!

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Scrubs

Dlouho jsem premyslel jestli mam vubec neco napsat. Duvod? 9. serie...
Nakonec jsem se rozhodl, ze zapomenu, ze jsem nejakou 9. serii videl a budu serial hodnotit jen do 8.

Super! Cca rok jsem se tesil na kazdy novy dil. Hlasky, hudba, myslenkove pochody JD, zenska jmena od Coxe, proste na vse.

Pro me jeden z nej serialu.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

POZOR ZPŮSOBUJE ZÁVISLOST

Ano tenhle seriál je těžce návykový. Je mnohdy nutné spatřit více dílů po sobě aby byl člověk spokojen.
Ale teď vážně, poměrně svěží sitcom z nemocničního prostředí zabývající se spíše vztahy mezi kolegy v nemocnici nežli nemocnicí samotnou a či pacienty v nich. Hrdinové jsou sice fajn, ale za doktory by jste je nejspíš nechtěli, jejich chování je totiž dost na hranici lékařské etiky a mnohdy i za, ale co právě proto jsou tak vtipní.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Perry Cox a jeho hlášky

Naprosto úžasný seriál, který jsem začal sledovat a hned jsem si ho zamiloval. Všichni jsou tam naprosto super: naivní Elliot, hustý Údržbář, snílek JD, psychopat doktor Kelso, vždy hodná Carla, ale hlavně můj největší oblíbenec- neustále sarkastický a hláškující doktor Perry Cox. Jedna postava lepší než druhá.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Scrubs

K tomuhle seriálu jsem se z nějakého důvodu dostala až tři roky po jeho skončení a musím říct, že jsem vůbec netušila, o jaký poklad přicházím. Scrubs je seriál, který má poměrně zvláštní humor a ten někomu nemusí ze začátku úplně sedět, ale jakmile si na něj zvyknete, beznadějně se zamilujete. To, co dělá Scrubs výjimečným počinem je právě onen podivný humor, který zajišťují zčásti Dorianovy představy a dále také dokonale napsané a zahrané vedlejší postavy (Údržbář, Dr. Kelso, Ted, Todd, Jordan, Cox, epizodní postavy atd.), které seriálu dávají šmrnc. Bohužel jako každý seriál s tolika sériemi, i tenhle má svoje neduhy – samozřejmě se objevují slabší a silnější díly, ale tomu se vyhnout jednoduše nedá. Horším neduhem je klesající celková kvalita seriálu. Prvních šest sérií je parádní jízda s obrovskou sprchou hlášek, scének a těch nejpodivnějších situací v hlavě ústředního hrdiny. Sedmá a osmá série, podle mě, už trochu ztrácí dech. Gagů je méně a celkově seriál dostává o něco vážnější formu. Nicméně i na tyto série jsem koukala s láskou a úsměvem na rtu. Navíc finále osmičky je prostě krásné. Co je ale absolutní katastrofa je série devátá. Už to není Scrubs, je to cosi, co se snaží na Scrubs navázat a vůbec se to nedaří. Především chybí to, o čem jsem hovořila na začátku – ty úžasně ujeté Dorianovy představy a zajímavé vedlejší postavy. Děs a hrůza! Takže suma sumárum, od původní stovky, kterou by ode mne dostalo prvních 6 řad odečítám 5% za úbytek humoru v sedmé a osmé řadě a 25% odečítám za tu příšernost, která nikdy neměla spatřit světlo světa a kterou si producenti vůbec dovolili prezentovat jako pokračování něčeho tak skvělého jako Scrubs. Moc ráda bych hodnotila bez ní, ale prostě jim to nedokážu odpustit.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

That person is nothing than the genius.

1, Po prvním díle jsem si dala od sledování dlouhou pauzu. Elliot mi byla ze začátku nesympatická, ale později jsem se do její postavy naprosto vžila. Naprosto jsem si také zamilovala Rowdyho a fandila JD ať dostane údržbáře. Nejúžasnější byl konec. Nebýt první série nesledovala bych tento seriál.
2, Tato a 1. série se mi zdá zatím nejlepší. Od začátku až do konce. Posunuje se vztah JD s Elliot.
5, Tato série mě moc nezaujala, ale věděla jsem, že JD bude nakonci série čekat s někým dítě, ale byl šok s kým. Bylo mi líto, že to není Elliot, protože jsem pořád doufala, že se k sobě vrátí, i přesto že jim to neklape.
6, Po pár týdnech jsem se dostala přes 1. sérii do 6. Série, asi jsem závislá :) .
Kim je mi naprosto nesympatická stejně jako mi byla psychiatrička, s kterou JD chodil. Říkala jsem si ta se jen oběví a hned zase odejde stejně jako ta psychiatrička. Ale jinak opět geniální série.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Scrubs

V poměru komediálnost vs. geniálnost je tohle nejlepší seriál, který můžete zhlédnout.
Ještě nemám dokoukané, ale každá epizoda je perla. Tady se moc nedá říct, tenhle seriál musíte zažít.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

I'm no Superman

Od fantazií k realitě, od pacientů k doktorům a od nezvladatelného smíchu k upřímným slzám. Pravá perla, kterou jsem zkrátka měl najít. Navíc Perry Cox je tou nejživotnější a nejobdivuhodnější sitcomovou postavou, co znám.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí