22. 7. 2017

Comic-Con 2017: Psych

Comic-Con 2017: Psych

Letos se Comic-Con vrátil i již ukončený seriál Psych, aby představil něco málo z toho, co se chystá na vánoční filmový speciál.

Pátečním panelem provázel Jimmi Simpson, který byl naposledy k vidění v seriálu Westworld. Nicméně v Psych se objevil také a bylo oznámeno, že se ve speciálu vrátí a zopakuje si svou postavu Mary Lightly.

Už dříve bylo oznámeno, že se o Vánocích vrátí většina originálního obsazení. Těšit se tedy můžeme na Shawna (James Roday), Guse (Dulé Hill), Henryho (Corbin Bernsen), Juliet (Maggie Lawson) či Karen Vick (Kirsten Nelson). Objevit by se pravděpodobně měl i Carlton Lassiter (Timothy Omundson). Omundson však nedávno prodělal mrtvici a je tak pravděpodobně, že se objeví pouze jako hvězdný host.

Kromě starých známých se představí také Zachary Levi, hvězda seriálu Chuck, a to jako Thin White Duke, dále Jazmyn Simon jako Selene, Ralph Macchio jako Nick Conforth nebo wrestlingová hvězda Charlotte Flair jako Heather Rockrear.

Děj se bude odehrávat tři roky po událostech závěrečné epizody. Parta se znovu dá dohromady během svátků, když si neznámý útočník vybere za svůj cíl jednoho z nich. Tradiční prostředí Santa Barbary vystřídá San Francisco, které se představí jako nový domov hrdinů.

Během panelu herci prozradili, že se jejich postavy v životě posouvají dál. A některé z nich i dospívají, takže se určitě máme na co těšit. Hlavní tvůrce Steve Franks dokonce zašel tak daleko, že sliboval pokračování: „Nechci udělat jen jeden Psych film, chci jich udělat šest.“

A nyní k videu, které bylo na Comic-conu představeno: Shawn a Gus se potřebují vrátit zpátky do formy. Vyrazí proto do posilky a k tomu vypijí několik ananasových drinků.


Máte na Vánoce připravené ananasy? Těšíte se na film? Co říkáte na hosty? A jak se vám líbí video?

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
Pajky

Pajky

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
milosh

milosh

Tak to jsem netušil, že je na tom Timothy zdravotně špatně. Tak snad bude brzy v pohodě a třeba se bude...
před 154 týdny
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Video je opravdu parádní, i kdybych se na film netěšila už předtím, teď bych začla :D. Pokud tvůrce...
před 154 týdny
Další články k tématu