23. 7. 2017

Comic-Con 2017: The Flash

Comic-Con 2017: The Flash

Společný panel DC seriálů nabídl i novinky ohledně svého nejpopulárnějšího superhrdiny Flashe.

The Flash našel pro svou novou sezónu záporáka. Bude jím Clifford DeVoe alias The Thinker, metačlověk s obrovskou inteligencí, který bude celý rok bojovat právě s Flashem. Jeho plán bude odstranit a opravit to, co se mu zdá špatné na lidstvu. To, že je metačlověk, je odklon od komiksové předlohy, ve které jeho schopnosti plynou pouze z technologií.

„Loni jsme tu měli celkem tři rychlíky, letos jsme to chtěli trochu změnit. Heslo pro letošní sezónu je nejrychlejší člověk na světě vs. nejrychlejší mysl na světě,“ řekl výkonný producent Todd Helbing. „Chceme celý seriál trochu odlehčit. Loni se celá řada nesla v temných tónech, letos se chceme vrátit ke vtipnosti.“

The Thinker nebude jediný, s kým se letos bude muset Flash vypořádat. Do seriálu byl obsazen Danny Trejo, kterého jste v poslední době mohli vidět třeba v seriálech From Dusk Till Dawn nebo Sons of Anarchy.

Danny Trejo si zahraje postavu se jménem Breacher – pochází ze Země-19 a je interdimenzionálním nájemným lovcem. A je také otcem Gypsy. Jeho úkolem je zamezit jakémukoliv interdimenzio­nálnímu vetřelci, který by se na jeho Zemi mohl objevit, v průniku. Je tedy jasné, že Cisco s ním bude mít velké problémy.

Do seriálu byla obsazena také Kim Engelbrecht (Dominion), která si zahraje postavu se jménem The Mechanic – velmi inteligentní inženýrku, která pro DeVoea vyrábí vědecká zařízení. Je v podstatě DeVoovou pravou rukou.

Barry Allen se ze Speed Force vrátí brzy. Než se tak ale stane, tým Flash bude kvůli jeho absenci poměrně dost trpět. „Iris bude zdrcená z toho, že odchod do Speed Force spolu neprobrali. Zároveň se ale snaží tým Flash v jeho nepřítomnosti vést,“ řekla Candice Patton, představitelka Iris. Nakonec to prý bude ona, kdo pomůže Barrymu ze Speed Force uniknout.

Panel nabídl i trailer na první epizodu čtvrté řady seriálu. A i když se v něm mihne Caitlin Snow, podrobnosti o dalším vývoji její postavy nejsou známé.


Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
Seraphine313

Seraphine313

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
24ron24

24ron24

No som zvedavý akú verziu Caitlin tam budeme mať :D Ale čítal som, že Julian by sa nemal objaviť vo 4.sérii,...
před 152 týdny
Další články k tématu