plakát seriálu

Simpsonovi

(The Simpsons)

Názory uživatelů

Žlutá je krutá

Je čas abych po všech názorech,co už jsem napsal, udělal jeden taky na jeden z nejlepších seriálů na světě. Simpsny sleduju už od nepaměti, už za mlada jsem je miloval. První čtyři řady jsou docela graficky odpudivé a trapné, ale pak už je to jízda. Neskutečná originalita, hlášky, postavy, všechno tvoří neodolatelný mix zábavy. Je pravda, že poslední řady ustoupily originalitě a zvážněly, ale to spíš platí pro několik prvních epizod, pak se to vždy zlepší. Z postav mám nejraději Homera a pana Burnse. Homer je prostě Homer, jeho hlášky a bláznivé nápady jsou hlavní přísadou zábavy. Burns je tak krásně zlý, vtipy na stáří nebo jeho malou hmotnost se asi nikdy neomrzí. Co se týče dabingu, tak nejnovější epizody sleduju samozřejmě v originále, ale jinak dávám přednost českému znění. Originál není úplně špatný, ale asi mu hodně škodí, že všechny postavy dabuje asi pět lidí a je to poznat. Ale Homer je naštěstí i v originále super. Simpsonovi se dají sledovat pořád a stejně se neomrzí, to u každého seriálu neplatí.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Skvelý, stále populárny seriál

Videl som už veľa seriálov. To mi verte. Ale ani jeden nie je ako “Simpsonovci”. Ani jeden ma totiž nesprevádza celým mojím životom. Okrem tohto. Už odmalička som šprintoval zo školy, len aby som stihol ďalšiu životnú skúsenosť malého Barta, ďalšie saxofónové sólo od Lízy, ďalšiu "geniálnu" hlášku od Homera... Každý iný seriál ma po X-tom opakovaní prestal baviť. Tento nie. Veľa hlášok z neho viem naspamäť. A veľkú zásluhu má na tom český dabing. Ten musím vychváliť do nebies. Nestáva sa často, že by dabing či už slovenskej alebo českej televízie stál za zmienku. Ale na tomto dabingu si prekladatelia dali záležať a odviedli neskutočne kvalitnú prácu, ktorá je porovnateľná, ba priam rovnako dobrá ako originál. Ak idú “Simpsonovci” na slovenskej televízii, nikto sa neopováži spraviť im vlastný dabing. To by bol hriech rovnajúci sa masovej vražde...

“Simpsonovci” boli (a dá sa povedať, že stále sú) istým spôsobom revoluční. Zobrali si do hľadáčiku americkú strednú vrstvu a rodinu ako základnú bunku spoločnosti. A sparodovali ich. A to dokonca animovaným spôsobom. Manželské problémy, problémy s vierou či s výchovou detí – “Simpsonovcom” nieje nič sväté. A ak môžu spraviť z komára somára – spravia to! Aj úplná banalita, ako je postavenie grilu, dokáže rodinu postaviť na nohy. A to je dobre. Svet sa aspoň dobre baví.

Žltá rodinka je vždy aktuálna. Rieši problém, ktoré trápia svet (a hlavne Ameriku), aj keď svojským spôsobom. A občas si k tomu pozvú aj niekoho slávneho. A slávni ľudia pozvanie ochotne prijmú. V “Simpsonovcoh” sa ich už zopár vystriedalo. Či už to bol nezabudnuteľný Mel Gibson v časti, v ktorej nakrúcal s Homerom hollywoodsky trhák alebo Stephem Hawking, ktorý si "pokecal" s Homerom pri pive v bare "U Vočka", či agenti Mulder a Scullyová, ktorí vyšetrovali prípad pre FBI s mimozemským pozadím.

Animovanosť “Simpsonovcov” berie seriálu jeden dôležitý prvok – starnutie postáv. To má svoje výhody aj nevýhody. Diváci si pamätajú rovnako starého Homera počas pádu Berlínskeho múru aj pri Obamovej inaugurácii, no pozornému oku diváka určite neuniknú rôzne nezrovnalosti v seriálovej histórii. To však môžme Mattovi Groeningovi a spol. odpustiť, vzhľadom na vysokú kvalitu seriálu.

Ale keď sme pri kvalite, “Simpsonovcov” postihol osud mnohých iných seriálov – dochádza im para. Zlaté časy si prežili (aspoň podľa mňa) od štvrtej po dvanástu sériu. Vtedy boli časti naozaj robené spôsobom "vtip na vtipe". Potom seriálu dochádzala šťava, ale jednotlivé epizódy boli stále pozerateľné, hoci lepšia epizóda striedala slabšiu. V súčasnosti ma už nové časti Simpsonovcov nebavia. A viem, že niesom jediný.

Celý seriál sa točí okolo rodinky Homera Simpsona, žijúcej na Evergreen Terrace.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Žlutý fenomén

Naprosto dokonalý seriál o žlutej rodince, kdybych psal cokoliv víc tak by mi musel Homer říct "Nuuuudaa!" Občas se sice najde slabší díl, ale to dá se snadno strávit, protože ostatní to vynahradí. Jediný co, tak už mi nepřijde ta grafika taková roztomilá jako dřív, to 3D nebo HD nebo jak se tomu nadává. A vadí mi, že je tam pořád technika, měl jsem radší simpsny, kde se mobily a notebooky neukazovali. Vim, že to k současné době patří, ale nebaví mě to tam. A když se chci pobavit tak Homer a jeho vypečená rodinka nikdy nezklame a o to jde ne? Můj nejoblíbenější díl je pravděpodobně Homerova zelená medicínka.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Už by to mělo skončit, nebo ledaže...

Originální rodinný komediální seriál, žlutá rodinka vás u vašich televizních obrazovkách zaujme a už vás jen tak lehce nepustí, klasickej hloupej američan Homer, Dobranka Marge, Šprtka Líza, a rošťák Bart, no co dodat, rodinka jak má být. Bohoužel poslední dobou to jde se sérii jen z kopce ,a je vidět že scénáristi už neví coby. Z nejnovějších dílů je ale můj nejoblíbenější-"Bartovo Chlapectví" a to je taky myslím ta cesta kterou by se mněli tvůrci vydat, pokuď to nechtějí ukončit. Měli by se přesunout na Lisu A Barta jako dospělé, a posunout seriál na novou úroveň, ale to by asi nepomohlo a nebyli by to už ti "Simpsonovi".

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Souhlasil bych s 30. sérií?

Jako nepřeberné množství mladých lidí mé generace jsme na tomto žánru vyrostli. Určitě do tohoto období musím zařadit i neméně mnou oblíbenou Futuramu. Na jiné dva animované seriály jsem nikdy nekoukal a upřímně nikdy evidentně koukat nebudu. Takto, neplánuji to.

Tyto dva si hodně dlouho držely vysokou kvalitu, vtip, nápad a kreativnost, která samozřejmě dovolila, aby nás mohly bavit delší/dlouhou dobu.
Podle mého názoru Futurama odešla včas a zachovala si svou dobrou známou kvalitní úroveň.

To u Simpsonových se mi tak lehko už říci nedá. Vybavuji si ty momenty jak hltám - mimochodem perfektní dabing (hlavně Vlastimil Zavřel, Helena Štáchová, Jiří Lábus a i Martin Dejdar, ke kterému mám stejnak ale spoustu jiných výtek, ale ne ve spojitosti s dabingem) - každý díl od počátku do zhruba, opravdu zhruba do 20. série.

Od této doby mi přijde, že se scénář chytá všude, kde může, jen aby se ten díl dal nějakým způsobem dohromady a bylo ještě o čem vyprávět. Nekonečné množství parodií je už klasika, která mě už nějak přestala bavit. Čarodějnické díly jsou mi naopak pořád blízké a jsou i originální, ale už tu prostě figuruje ta hodně dlouhá doba od prvního odklepnutí pilotní epizody, kdy nikdo ani nečekal, že Simpsonovi dožijí dalšího dne, natož, že tu budou i v roce 2015, potažmo 2016.

Nevím jestli je to nějaký náznak od Primy COOL, že posledních pár let hodně okatě zdržuje s odvysíláním premiérové řady v tom smyslu, že když už se spoustu lidí těší na nové díly, nenechá je odvysílat jako jeden kus, ale naprosto nepochopitelně vypustí část, pak nekonečné ticho po pěšině a další kus, a heleme se, série se dovysílá až napotřetí. Vážně?

To mi přijde jako signál nezájmu, protože minulé roky, co minulé roky, nikdy to tak nebylo, aby se k tomu přistupovalo tímto způsobem, ale to není případ jen Primy COOL a rozhodně ne jen Simpsonových.
O tom bych se mohl rozepsat docela vydatně, nemluvě o tom, že tento "nezájem" u mě vyústil v to, že odstupuji už skoro u všeho od českého dabingu a jedu jen originál.
Jeden příklad za všechny, který zastíní Simpsonovi hned několikrát je vysílání Lovců duchů opět na Primě COOl. Od šesté řady je útlum a nic se neděje. Dodnes se sám sebe ptám proč. Když byla možnost napsat redaktorce Primy svůj dotaz, učinil jsem tak a odpověď samozřejmě vynesla jen další otázku namísto uspokojivé odpovědi. "Na dabingu stále pracujeme." No comment.

Ale zpět k Simpsonovým. Koukám už jen z rutiny, ale bez řečí si rád připomenu doby minulé, které opravdu stojí za to a vynesly nejznámější rodince kýžený úspěch.

Třicítka ale asi nebude pokořena, že Matte?

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vočko radí...

Simpsonovi, kdo by je neznal. Jedná se o televizní stálicí posledních pětadvaceti let. Co se týče českých televizních obrazovek, je to o něco méně.

O obyvatelích Springfieldu bylo napsáno mnoho, proto jenom ve zkratce.

Na seriálu obdivuji výdrž autorů a schopnost přicházet stále s novými náměty. Libí se mi humor, který může na první pohled vypadat možná i stupidně, ale za spoustou vtípků se skrývá více. Velice často komentují současné politické dění a problémy. Pokud alespoň sledujete dění za velkou louží, určitě se pobavíte ještě víc.

Simpsonovi jsou jeden z mála seriálů, kde upřednostňuji dabing před původním zněním. Možná je to i proto, že za dobu vysílání jsou české hlasy postav zaryté hodně hluboko pod kůži.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

D'Oh

Kdo by neznal tuhle žlutou rodinku z amerického Springfieldu, a její mnohdy vtipné, s přibývajícími řadami ale i skoro až hloupé, příhody. Obtloustlý alkoholik Homer, pedantka Marge, hyperaktivní Bart, chytrák Líza a nemluvná Maggie. zmínit musím i další postavy,a jelokož věřím že valná většina zdejších návštěvníků by zvládla vyjmenovat deset a více vedlejších postav, tak je ani vyjmenovávat nebudu. Jen snad dodám že mými nejoblíbenějšími díly jsou Homerova zelená medicínka, Homerova mystická cesta, a Zlatá devadesátá

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nesmrtelná rodinka

Homer, Marge, Bart, Lisa, Meggie a... gauč.

Na Simpsonových se mi líbí že v mnoha dílech náráží na problémy,věci současné doby někdy celého světa někdy interní americké záležitosti. Někdy jsou to vztahové peripetie. A vše vždy podané humornou cestou. Nikdy nevyrostou, jedině dobře jinak by už byli dávno za zenitem. Maggie nikdy nepromluví ani ve futu-dílech kdy to šikovně zakomponují aby maggie prostě nemluvila.

Seriál prostě nikdy neomrzí a jen tak dál.

U mě bodují :-)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Staří dobří Simpsoni

K tomuto seriálu není třeba nic moc dodávat, zná jej snad každý návštěvník toho webu.
Simpsonovi jsou prostě legenda, kult, který má stále co nabídnout hordám diváků. A ti to také s povděkem vítají.

Avšak, na toto téma proběhly už mnohé diskuze a já se přikláním k názoru, že novodobí Simpsoni už nejsou to co bývali. Přijde mi, že od dob co Simpsonovi prorazili s úspěchem do kina se jejich humor změnil. Možná je to jen můj subjektivní názor, ale prostě je.:-)
Připadá mi, že vtipy a gagy téhle rodinky a všech obyvatelů Springfieldu už nejsou takové řízné jako bývaly kdysi. Dnes to jsou samé narážky na aktuální témata, slavné osobnosti atd. A to už prostě není ono.
A taky je ten humor možná i trochu primitivní, k čemuž jsem vyvodil teorii proč to tak je. Dnešní mládež hloupne čím dál tím víc, a tak stačí jednoduché vtípky, aby ji uspokojily:-)

Dále mě taky v posledních několika sériích mírně štve Marge:-)Byly díly, kdy skoro každý druhý, třetí díl se točil okolo Marge. Pořád se nějak angažovala, nové práce atd. Proč? Vždyť nejvíce lidi baví přece obtloustlý Homer, Marge byla vždy tak trochu do počtu a nikomu to nevadilo. A uznejme, neumí být tak vtipná a trhlá jako její mužík:-D

Shrnuto, Simpsonovi jsou prostě legenda, to bezesporu, skvělé hlavní charaktery, spousta parádních vedlejších charakterů, spousta příhod, které už známe nazpamět a občas se objeví i narážka na díly z minulosti v současných dílech atd.
Ale já osobně se radši podívám na díly starších sérií, max. do 17 a tam už jen pár dílů.

90 %
95 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
84 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Neverending Story

Příběhy téhle rodinky je složité hodnotit už proto, že je tak neuvěřitelně profláklá a není snadné napsat cokoliv, co by neřekl už někdo dřív.

Seriálem se táhne příběh rodinky Simpsonových jako žlutá nit, na kterou se nabaluje mnoho dalších postav, které ve většině případů výborně fungují.

Na seriálu je vidět, že prošel poměrně bouřlivým vývojem, který je znát na tom, jak samotné epizody působí na díváka.

Dříve velmi seriózní, později spíš komediální a často až parodující.

Nechci se příliš rozepisovat, každopadáně fenomén, který tento počin vytváří ve mně nutně musí zanechat obdiv a úctu k tomu, čeho tvůrci dosáhli.

Ať už to beru z jakékoliv strany, Simpsonovi jsou už nyní legenda a přelomová záležitost, která určila směřování žánru a inspirovala desítky dalších tvůrců.

Rodinka mě baví a asi ještě nějakou dobu bude, jak se zdá. Vždy se na ně rád podívám a jsem si jistý, že to bude platit i za třicet let.

Pěkných 90%...

90 %
94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
94 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Žlutá rodinka

"Nekonečný seriál" který toho má ale pořád co nabídnout. U většinu seriálu jde vidět, že postupem času ztrácejí na kvalitě, ale Simpsni si ji pořád udržují ne-li ještě zvyšují. To že reaguje na světové problémy a utahuje si ze samotných tvůrců a Američanů tomuto seriálu jenom přispívá. A samozřejmě nemůžu zapomenout na skvělý dabing a myslím, že v tomhlu příapdě je česká verze lepší než originál.

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Tak to vidím já...

1-5 série - 85%%
6-10 série - 100%
11-15 série - 90%
15-20 série - 75%
21-23 série - 35%

Legendární The Simpsons. Žádný sitcom se ani zdaleka nepřibližuje jeho kvalitě. (Nejblíž jsou Scrubs a samozřejmě Futurama.) Dokonale propracovaný vesmír alternativního žlutého USA s desítkami postav a všudypřítomnou satirou a parodií si mě získal.

Simpsonovi, se svojí dvojitou atmosférou, nabízejí zábavu pro každého. Mladší se zasmějí situačním vtípkům, starší pak parodiím a vtipům zaměřeným na společnost. Zkušení diváci zase ocení popkulturní odkazy. V tomhle ohledu jsou Simpsons skutečně jedineční, protože bez rozdílu věku a IQ mají co nabídnout každému, kdo má alespoň špetku nadhledu.

Seriál má velmi kvalitní scénáře a za dvacet minut dokáže navodit několik zápletek a tu pravou schovávat ani do poloviny epizody. Nesmrtelnost Simpsonů pak spočívá v nulové dějové linii celku a žádnému postupu kupředu - známém statusu quó.
Zatímco Simpsonovi jsou stejní, mění se ale doba, takže stejnýma očina neustále pohlížíme na nové věci, ačkoliv se to nezdá.

Bohužel to neplatí univerzálně a seriál po patnácté sérii začíná upadat do podoby takřka odpadní. Mrzí mě to, ale aktuální díly jsou vrchol trapnosti.

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 26 lidí

the Simpsons

Nejlepší kulrovní animovaný komediální seriál :). Nemá cenu popisovat, jak je super:D Nevím, kolik jsem viděla dílů, ale viděla jsem jich dost na to, abych tohle mohla prohlásit.

"Trouba" Homer je nadruhou stranu i skvělý táta. Milující mamča Marge je i divoká Američanka, Lisa není jen "šprt", je to chytrá a inteligentní holka a Bart není jenom lump, je roztomilý:) Seriál je plný kontrastů, je zábavný, poučný, smutný...Já nevím co všechno:) Je prostě Parádní :)

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ty jeden mrňavej...

Jsou žlutí, je jich pět a veškeré omlazující přípravky jsou na ně krátké... ano jsou to Simpsonovi. Ve světě seriálů snad neexistuje nikdo, kdo by je neznal.
Tahle nestárnoucí rodinka je ztělesněním typické (nejen americké) rodiny. Sourozenecké kočkování, manželské problémy, osoby všedních dnů, které i my potkáváme (prodavač Apu, barman Vočko, ředitel Skinner).
A ironie se v případě Simpsonů nevyhne opravdu nikomu a ničemu. Některé situace a hlášky jsou pro opravdové fandy již legendární a mnohdy trefně a s nadsázkou komentují aktuální dění ve světě.
Za mě tudíž 100 % pro nejlepší a nesmrtelný animovaný seriál vůbec...

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Klasika...

Rodinu Simpsons, beru jako klasiku. Vyrůstala jsem při nich a stále se na ně dívám. Díky lepší a lepší grafice a technickým vymoženostem se k nám rodinka dostává v lepší kvalitě. Ale i první díly mají něco do sebe. Odpočinkový seriál, který se dá sledovat kdykoliv. Díky tomu, že znám seriál od mala, dávám přednost dabingu (což je u mě dost výjimečné), který celý díly krásné dokreslí. Co dodat. Klasika, která nikdy neomrzí.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kdo by ich nepoznal?

Ja viem, že toto je česká stránka a mal by som písať po česky, ale keďže som Slovák a českú gramatiku nepoznám, tak budem radšej písať v rodnom jazyku.

Asi nebudem klamať keď poviem, že Simpsonovci sú celosvetový fenomén. Síce v začiatkoch tá animácia nebola až táká 100 % určite bola podľa mňa lepšia ako keď prišla doba počítačov a všetko začali kresliť na milimetre presne. Tá kreslená mi pripadá byť o niečo živšia ako tá počítačová. Ako keby jej niečo chýbalo.

Vysielajú už 22 rokov a stále vedia niečím prekvapiť. Ich hlášky si nezabudnuteľné napr. to Homerove D´oh! Čudujem sa, že tvorcovia tohto seriálu majú stále nové a nové nápady a každá časť je úplne odlišná, pretože poznám pár seriálov, ktoré majú len 5 sérii alebo sa v nich opakuje nejaká udalosť stále dookola.

Kto Simpsonovcov nevidel prichádza o najlepší animovaný serál všetkých čias.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Simpsonovi-Něco k tomu

Stará žlutá rodinka s tlustým popíjejícím pivem Hommerem, s nevychovaným Bartem, s chytrou Lisou, s nadprůměrně vyvinotou Magie a s vlasatou Marge. Ty si pamatuju už z brzkého dětství. Jako každé dítě
Přikláním se k názorům, že novovdobí Simpsonové už nejsou, co bývali. V podstatě je chápu. Nemají už co vymýšlet.
Směju se snad u každého dílu.
Mimochodem jako můj kolga Kaštánek musím vydzvihnout český dabing. Sice je trovhu divné, že Marge dabuje Jirka Lábus, ale i tak je velmi povedený. Myslím, že je to z mála jeden seriál, kteří češi nadabovali opravdu dobře.
Je to prostě jeden z vyjímečných seriálů. Který jiný dosáhl víc jak 20 sérií? Málokterý. Myslím, že Simpsonovi zůstanou na obrazovkách dlouho a v našich srdcích ještě dýl, alespon si to přeju.

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Už toho bylo dost

Když já jsem byl dítě, tak Simpsoni u mě frčeli na prvním místě. Smál jsem se, až jsem se za břicho popadal, i když jsem vlastně půlce vtipů a skryté ironii ani nerozuměl. A moji rodičové to neradi viděl, že koukám právě na tuhle domnělou pohádku. S odstupem času se jim nedivím. A právě i s odstupem času se na ně koukám trochu jinak.

Čím jsem starší, tím víc mě nudí. Což podle mě není dáno jen sestupnou kvalitou sérií. Zkoušel jsem se koukat od první série a výsledek byl stejný. Nudné vtipy, stále ten samý stereotyp, až mě to opravdu začalo otravovat.

Takže než mě tu zase polovina ukamenuje, že jsem si dovolil kydat hnůj na legendu, co se musí líbit všem, tak já říkám: "Zlatá Futurama"

Nadprůměrný seriál, který bohužel zamrzl v čase. A po 25. sériích se ptám, jestli toho náhodou nebylo až příliš.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

The Simpsons

Túto rodinku musí poznať každý a kto ju nepozná je outsider.Táto rodinka vás hneď zaujme nielen farbou ale aj hláškami.Obľúbite si aj ostatných obyvateľov Springfieldu.Taký Homer je lenivý, v práci nepracuje,ale baví sa, zje všetko, od svojho ráčika po jedovatú rybu,ale ani jeho manželka Marge sa nestratí.Marge je usilovná žienka domáca,ktorá sa musí postarať o 3 detí a o jedno polodieťa( teda Homera).Barta pozná asi každý,chlapec, ktorý nič iné nerobí len vymýšla,jeho sestra je jeho opakom.Šikovná a múdra Lisa,ktorá má vždy pravdu,tiež nie je vždy dobrá.A Maggie,čo o nej povedať,proste malé miminko,ktoré dokáže postreliť človeka.Čo dodať,tento seriál je priam boží,ak neveríte pozrite si ho a uveríte.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

The Simpsons

Simpsonovi miluju už od dítěte. Jednou jsem se sice dostala do období, kdy jsem Simpsonovi přestala sledovat úplně a tvrdila, že už jsem na seriál "dost stará" , ale nakonec jsem přece jen sklouzla zpátky k názoru, že jsou jedním z mých nejoblíbenějších seriálů. Bohužel existují epizody, které stačí vidět pouze jednou, což jsou převážně ty zpívané ... A díky těm má ode mě seriál "pouze" 90% hodnocení ... Kromě těch ale můžu seriál sledovat pořád dokola. Některé epizody jsem viděla už tolikrát, že je znám celé z paměti a stále mě nepřestaly bavit ... Dalším, velmi významným plusem, je český dabing, který je mimořádně lepší než originál ... A to se často nestává ...

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Klasika

Simpsonovi, byli mi 3, když je začali vysílat, prakticky jsem na nich vyrostla :-) ... Neuvěřitelné, že i po těch letech je to stále tak oblíbený seriál a pořád ho vysílají. Není to tak dlouho, co jsem si zavzpomínala na začátky a pustila si první odvysílané díly. Sranda, jak vypadali na začátku. Nepatří sice mezi moje srdcovky, ale vždy se na ně ráda podívám.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Léta letí...

...a Simpsonovi nestárnou :D Ovšem humoru ubývá, nové série mají již málo kvalitních dílů, i když mě pár témat napadlo, např. jak se seznámili rodiče Homera nebo Marge...Možná tím by bylo načase i seriál ukončit.Mám ho ráda, je zde mnoho skvělých postav - od pana Burnse přes Vočka až třeba po šerifa Wigguma či doktora Rivieru...Prvních cca 15 sérií asi nejlepších :)

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Animovaná legenda

Rodinka Simpsonových, tak to je moje největší srdeční záležitost mezi mými, doposud zhlédnutými seriály. Krásná a příjemná, animovaná zábava v podání žluté rodinky mě vždy zaujme. Nejvíce zbožňuji duo Barth (El Barto) a Homer ("Do'h"). Není snad žádný díl, který by mě nudil, ale musím uznat, že moc nemusím příběhy ze života Šáši Krustyho

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Rodinka z Evergreen Terrace

Simpsonovi jsou jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Je to ten typ seriálu, kdy sledujete díly, které jste již x krát viděli, ale pořád vás dokážou pobavit. Líbí se mi, že tento seriál jde s dobou, i když občas je to trošku přehnané, ale snad i díky tomu ho pořád milujeme. Doufám, že nás Simpsonovi budou bavit ještě hodně, hodně dlouho.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Druzí rodiče

Se Simpsonovi jsem vyrostl, s nimi taky žiju a pravděpodobně u nich taky usnu. Nikdy nekončící sranda, které není svaté nic.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

legenda

Jeden z největších seriálů historie, který ale postupně ztrácí dech... přijde mi, že teď už se o něm tolik nemluví a postupně odchází ze scény. Jinak geniální kritika americké společnosti, americké rodiny :) na tomhle seriálu jsem vyrůstal, jenom přece ty první řady byli hlavně rodinné.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Klasika

Žlutou rodinku sleduji již léta a z pravidla zcela nepravidelně. Snad díky tomu, či snad mám šťastnou ruku na díly, se mi jejich příběhy stále líbí v podstatě stejně, ačkoliv poslední dobou i já již pozoruji lehké vyčpění čišící z některých dílů, ono ale zkuste napsat 23 řad po tuším 22 dílech a být pořád vtipní. Občasné škobrtnutí je v tomto případě tolerovatelné, i když už poněkud příliš časté.

Nicméně většina seriálu je i tak napěchována legendárními scénkami a hláškani. Takže si u mě pořád zaslouží 80 procent.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Legenda mezi seriály ...

Tento kultovní seriál vzal za srdce už několik generací a věřím, že ještě nějakou za srdce vezme. Tahle "normální" rodinka potěší velkou škálu lidí a každý si v ní najde to své. Simpsonovi mi zabrali už hodně volného času, ale vím, že s k nim určitě znovu rád vrátím. Člověk si u nich krásně odpočine a jako bonus se i zaměje. Matt Groening vytvořil legendu, kterou jen tak něco nepřekoná ;)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Legendární seriál

Naprosto legendární seriál. Jedinečné postavy (Nejen hlavní ale i vedlejší na kterých se tvůrci opravdu vyřádili protože postavy jako Dr.Dlaha nebo Lenny a Carl jsou nezapomenutelné). Výborné příběhy (Jediná výtka je že se často omlývá téma : Homer udělal hloupost a Magre je na něho naštvaná ale to je pochopitelné když seriál má aktuálnně 19 řad) hlavně Speciální čarodějnické díly. Jediné zápory vidím v občastné trapnosti některých scén a krátkosti jednoho dílu ale to je hlavně způsobeno dlouhou dobu výroby jednoho dílu.

90 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

nápor na vaše hlasivky

a jiné části smíchového ústrojí. Matt Groening dokázal stvořit něco, co se i po dvaceti letech šíří po celém světě do každé domácnosti jako chřipka. I přes enormní počet postav si dokáže seriál udržet tempo. Yellow Expanded Universe. Zpočátku nedokonalé, potom se seriál vytříbil a zkultovněl. Sice v posledních sériích ztrácí dech (pravděpodobně kvůli omezování specifického humoru Groeninga, a snaze "mainstreamovat" seriál a vytáhnout z něj více peněz za větší sledovanost - snaha zalíbit se co nejvíce lidem) ale dvacet sezón? Obdivuhodné! Až na pár vyloženě trapných dílů má seriál vysokou míru kvality. Škoda ale posledních tří řad, které celkový dojem kazí. Do seriálu se nikdy neměly dostat moderní technologie a nic populárního z tohoto světa (vyjma osobností). Simpsonovi mají totiž vlastní svět. Žlutý svět.

ps. Simpsonovi jsou nadčasoví. Jsem si jistý, že tento seriál se bude vysílat i našim dětem.

100 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Klasika

Simpsonovi jsou dosti známý, dosti oblíbený seriál. Já ho znám už od dětství, to jsem ho fakt žrala. Postupem času už to není tak horké a dokonce se mi první epizody moc nelíbí (spíš až ty pozdější ale ne zase moc, tak někde uprostřed seriálu). Ale i tak jsou Simpsoni klasika mezi seriály, vždycky mají takové to morální ponaučení. Líbí se mi, že si tvůrci dělají srandu snad skoro ze všeho, hlavně z Američanů. A zbožňuju speciální čarodějnické díly, ty jsou mé oblíbené.

90 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Grrr

Hroznej seriál. Sežral mi fůru času, když jsem ještě studoval, žere mi fůru času i když pracuji. Já nerozuma ho mám ještě na dvd, takže už nemám čas skoro na nic. Kdyby se na něj alespoň šlo přestat dívat, ale to ne. Skvělé vtípky, skvělé díly a já jen sedím na gauči, zírám na bednu a začínám připomínat Homera! Ach jo...

100 %
72 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

proste... legenda medzi legendami

The Simpsons - každé malé dieťa už určite počulo o tomto seriáli. Aj keď je kreslený a veľa dospelých ľudí ho odsudzuje hlavne kvôli tomu, nenazvala by som Simpsonovcov detským seriálom. Úžasné hlášky, výborne vymyslené postavy, čo sa nikdy neobkukajú, čo môže byť lepšie?

90 %
69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

The Simpsons Family

Taky jsem rozhodně neviděla všechny díly, určitě ne ani celé řady, ale když je čas, na tento kult se ráda podívám. Žlutá čtyřprstá rodinka učaruje asi každému. Má to originální nápad, má to šmrnc, vtipné scénky a bezva humor. U toho se prostě člověk ani nemůže nudit. Seriál zlidověl, je to pohodička, které zatím ani čas, ani opakování, neubralo na kráse.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
94 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Simpsonovi

Seriálový fenomé, který obletěl svět. Takhle by se dala nazvat žlutá rodinka. Většina seriálů ztrácí na kvalitě, ale tento seriál se tomu ani zdaleka nepřiblíží. Je to prostě seriálový HIT! I přes tolik serií má tento seriál velkou sledovanot a to i u nás! Najděte mi jeden seriál, který se dokáže přiblížit tomuto... je to velmi těžké co? Jak už jsem řekla, je to nesmrtelný seriál. Kdo by si nevzpoměl alespoň na jednoho člana tého rodinky a spoustu dalších postaviček ze seriálu. Geniální Líza, potrhlá Marge, hloupý Homer a nakonec Bart... Prostě seriál jak má být!

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Naprostý TOP

Tenhle seriál je rozhodně srdcovka. Vyrostla jsem na něm. Pro mě naprosto neokoukatelný seriál. Naopak, čím je člověk starší, tím víc chápe kontexty některých vtipů.
El Barto rozhodně nej, obzvlášť když se ve stejné scéně objeví i Seymour.
Nemůžu říct, že by starší série byly kvalitnější, nebo naopak kvalita rostla s každou sérií. Pro mě jsou Simpsonovi pořád stejně dobří.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

pořád skvělí

Zná někdo jiný seriál, na který se dívá od útlého dětství a může říct, že s každou sérií je lepší a lepší. Jako malí jsme na to koukali s bráchama, teď na to koukám s manželkou. Smekám před tvůrci, že dokážou stále sekat jeden námět za druhým, hlášky jsou peprnější a urážky šťavnatější. Viděl jsem všechny díly několikrát a stále vždy najdu scénu, kterou neznám. Ono se není co divit v takovém výběru. Doufám, že si udrží laťku stále vysoko a že na nové díly budou koukat jednou moje děti, samozřejmě přes přísný zákaz, jako já, když jsem byl malý.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Simpsoňáci :D

Seriál, který mě rozveseluje už dlouhou dobu. Skvělé jsou různé narážky na současnou společnost. Doufám, že tu budou ještě hodně dlouho a dokonce ani český dabing není k zahození.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Historie

Jak už historie napovídá,Simpsonovi nejsou jen nejdéle vysílaném seriálem na světě ale i nejznámnější žlutou rodinkou.Kdo by je neznal snad ani neexistuje.Simpsonovi jsou klasikou která nikdy neomrzí od tvůrce Matta Groetinga který také vymyslel Futuramu.Nedávno Simpsonovi započali na českých televizích 23.sérii a já jim přeji snad jen to aby jim to vydrželo dalším dvacet sériií.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Žlutá klasika

Simpsonovi jsou dnes prostě klasika.Žlutá rodinka se rozšířila po celém světě a neznám asi nikoho kdo by je neznal.Všechny epizody nejsou uplně 100% a i přes to jsem viděl téměř všechny 3krát.Seriál už parodoval hromadu jiných seriálů,filmů,hudebních skupin,firem,zemí,lidí,výrobků,herců...atd...No prostě takový mnohožánrový seriál.(Samozřejmě že komedie,ale díky hromadě dílů s různými horrorovými díla apod. je to takový mix...).Oslovil mě okamžitě a je to taková normální žlutá rodinka...Jednoznačně 100%

Edit: Po shlédnutí 1.epizody 23.série,jsem si
všiml že Simpsonovi nejsou co bývali...Přišlo mi že ze zábavné a Trhlé komedie se stal seriál kam chtějí tvůrci nacpat již použité vtipy a trochu zvážnili...

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Můj názor ...

Dlouho sem zvažoval jestli tento názor napsat či ne.
Nevěděl sem jak přesně NAPSAT to , co chci napsat.

Simpsonovy sou určitě seriál , který nemá konkurenci a jestli ano , tak jen malou.
Nespochybňuju tady že je skvělej , ale celkový pohled.

V prvních několika sériích , je seriál doslova nepřekonatelný a nemusím se tady rozepisovat o tom že kvalita je perfektní.

V posledních několika sériích , už sem jaksi nenacházel ten humor jako dřív a když mi uteče pár dílů , nemrzí mně to jako dřív.

Co mi třeba na seriálu vadí a co sem dřív považoval za velice humorné , je HOMER.
Ano , je to animák
Ano , je to sranda
Ano , pořád se dívám
Ano , pokládám ho pořád za skvělej

Ale ..... HOMER už mně unavuje. I když je to animák , i když je to bráno jako zábava, tak už mám těch HOMEROVÝCH eskapád , průšvihů a totálních otcovskýcha rodinných selhání prostě tak akorát.

Netvrdím že seriál neztratil kouzlo které si drží už xy let , ale prostě už je toho moc.

HOMER , se stal ( pro mně ) tou nejméně sympatickou postavou a být tohle můj rodič , tak bych se musel hanbou propadnout. A pořád uvažuju nad tím že ho tvůrci vybavily zrovna takhle - opravdu nechci shazovat todle povedené dílo , ale mou oblibu , kterou si seriál dokázal držet po hodně serií , už pomalu ztrácí.

PS : berte tento můj názor takový jaký je. Simpsonovy sou bezpochyb pecka , ale nemá prostě už to kouzlo stupidyty jako dřív - a nepopírám že to může být tím že sem starší a na věci se začínám dívat trochu jinak ( možná že i z pohledu otce , který by tuhle rodinku na 100 % nechtěl dávat jako nějakou standartní rodinnou pospolitost )

Je to čistě můj pohled a určitě s ním nebude mnoho lidí souhlasit - já si za ním ale stojím.

Přesto - nebo právě prot - dávám hodnocení tak nějak střední , spíše lepší ale na 100 % už dávno nemá.

70 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Animovaná klasika

Tento seriál je opravdu skvělý a už si ani nevzpomínám, kdy jsem ho viděla poprvé. Ale stejně mi z toho utkvěla už napoprvé skvělá postava Barta, jehož rošťárny jsem vždy milovala. Tady musím pochválit také vynikající český dabing. Nedávno jsem viděla i film a je také vynikající. Skláním se před tvůrci, že dokáží pořád přicházet s novými a vtipnými nápady.

100 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

No podle mě se Simpsni od svého začátku 100% změnili. Jak v animaci tak i v ději.

První díly byly celkem otřesné, ale co šel čas dál a dál vše bylo lepší a lepsí.

nejvíce se mi líbí že seriál jde s dobou a neztrácí děch, což už dokázal několikrát. Některé seriály už mají konec jasný už v druhé serií, ale u Simpsnů bych ekl že je tomu naopak.

Podle mě to bude hlavně tím že si dokážou udělat srandu sami ze sebe (s američanů) a podobně, ale taky že si stále zachovávájí něco svého.

U mě vedou na 100%
Nemůžu dát nic ež čistou 100% a zkuste mi to někdo vymluvit...

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Žlutá rodinka

Simpsonovi prostě miluju a chytám záchvaty snad u každého dílu. Nejraději mám speciální čarodějnické díly. Můžu se klidně na jeden díl kouknout i 5krát a pořád mě bude bavit. Taky mám na tom seriálu ráda, že se tam začne řešit jedna věc a najednou se z toho řeší dalších deset jiných věcí, takže druhý den už si ani nepamatuju co bylo v díle na který sem se den předtím dívala. Jen škoda, že sem ještě neviděla film.

100 %
62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Nejlepší animák

Myslím si, že každý zná tuhle ujetou žlutou rodinku.
Legendární a pro mě osobně nejlepší animák. Simpsoni mě nepřestávají unavovat a pořád se na ně dívám. Nejlepší jsou pro mě Speciální čarodějnické díly ;)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

The Simpsons

Nebudu se zbytečně rozepisovat. Tohle je ten nejlepší animovaný seriál všech dob. Žlutá legenda, která nás zajisté bude bavit ještě hodně dlouho.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

srdcovka

Čtyřprstou žlutou rodinku sem si zamilovala už jako malá. Nezáleží na který díl zrovna koukám, ale když na ně narazim v telce, prostě mě zavrtaj do sedačky a drážděj mi bránici co jim síly stačí. Obzvlášť vypečené jsou pak čarodějnické speciály a brilantími úvodními/závěrečnými titulky.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejlepší seriál

K tomuto seriálu snad není co dodat. Velmi vtipný seriál s osobitými postavami. Sleduji ho snad už od roku 2008 v televizi, všechny díly, co opakují jsem viděla nejmíň 4x a stále mě neomrzely. Na ty novější se dívám samozřejmě přes net :D. Jen mi přijde, že poslední dobou už nejsou tak vtipné, jak bývaly, ale i tak zůstanou Simpsonovi mým nejoblíbenějším seriálem.

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Simpsonovi

Na tenhle seriál mám jen pět slov:
Nejlepší animovaný seriál všech dob.

100 %
53 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

The Simpsons

Legenda. Už jako malý jsem to nadšeně sledoval, Homer, Marge, Bart, Líza a Maggie to byli s Tomem a Jerrym moji dětští hrdinové xD uznávám že 1.-5. série nejsou až tak *ÚŽASNÉ* jako třeba 6. - 15. série, ale mají taky svoje kouzlo. Kolem té 16. série už to trochu klesá (co můžou po 20 sezónách pořád vymýšlet! xD) Miluju to jak parodují úplně všechno (Američany, domovskou stanici FOX :D...), neberou si servítky a nakonci každého dílu dojde k usmíření/morálnímu ponaučení, které se v dalším díle znovu poruší xD Nejradši a nejvíc se těším na speciální-čarodějnické díly, to jsou fakt SKVOSTY! xD
PS: S Gossip Girl jediný seriál který mám Originálně na DVD xD

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The Simpsons

jedným slovom legenda a tie sa neurážajú, aj keď ich nemáte radi. nie že by som Homera a jeho rodinku nemala rada, ale nie som do nich zbláznená. Na odreagovanie je to super seriál. ale radšej mám seriály, kde postavy starnú. hlavné postavy sú výborne napísané.
je obdivuhodné, ako dlho tu Simpsnovci sú a koľko generácií dokázali osloviť a koľko ich ešte oslovia, za to im patrí obdiv a úplne zaslúžene sa v súvislosti s touto žltou rodinkou môže spomínať slovo legenda a kult.
ps: neviem ako znejú simpsonovci v originál znení, ale Martin Dejdar bude pre mňa navždy najlepší Bart

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vždy dobrí

Ach môj obľúbený animovaný seriál. Bart, lisa, Homer, Marge, Meggie....Moji milí ak ste ešte nevideli ani jednu časť radím vám určite si ich pozrite! Ja ich hodnotím veľmi kladne. Na Homerovi sa určite pobavíte. ODPORUCAM! A dala by som aj 110%

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Houmííí

Simpsonovi musí znát každej, ať už je má rád, nebo je nesnáší. Já osobně mám radši starší díly. U těch novějších se mi nelíbí počítačová grafika a vlkádání iPodů, Tabletů, jak musej všechno napsat na sociální sítě. Vím, že jdou jenom s dobou, ale by pak měli udělat Homera starým dědkem a Barta dospělým chlapem. Každopádně by Simpsonovi stáli bez českýho dabingu na vyliž *****. Ten americkej je oproti našemu hodně chabej a na úrovni pravěku, kdy jeden člověk dabuje půlku postav v seriálu.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nehynoucí klasika

neuvěřitelně trefná animovaný komediálně-sarkastický seriál, kde není svatého nic a nikdo. A Už 20 let to funguje.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Simpsonovci

Nie je o čom, Simpsonovci sú skutočne najlepší seriál na svete a už ani žiadny iný nebude (teda ja sa ho určite nedožijem). Kreslená seriály, ktoré sú v tesnom závese sú aj tak len odvary a kópie Simpsonovcov. Prvý krát som videl Simpsonovcov keď nám zapojili satelit a dávali to asi o deviatej večer na Sky One, už vtedy som pozeral aj keď som teda anglicky skoro nič nerozumel. Dodnes som pozeral Simpsonovcov v originále, po Nemecky a Česky a musím povedať že každý s týchto dubbingov je super. Ale to je asi aj kvôli tomu, že je to super seriál. Preto najobľúbenejšia zvyšlená postava na svete je určite Homer!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Žlutý kult

Co k Simpsonovým dodat? Asi vše, co chci napsat už tu najdete. Žlutá rodinka je na našich obrazovkách už 30 let a jí doufám, že se tady ještě nějaký ten pátek udrží. Seriál se neustále vyvíjí a za ty tři dekády se stal fenoménem. Když jsem nemocná nebo chci něco oddychového, šáhnu po žluté rodince.
PS: Doporučuji i na zlepšení angličtiny. I když se ten původní dabing nedá poslouchat.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Simpsonovi

Simpsonovi jsou nejlepší animovaný seriál který se vysílá. I když první řady jsou slabší, od 4. série je to mnohem lepší. Nechápu jak se na to lidi nemužou dívat. A český dabing je mnohem lepší než originál (hlavně Marge). Za mě 10 z 10

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Well...

Stará dobrá klasika. :)
A i po těch letech má co nabídnout.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nebolo už aj dosť?

Simpsonovci, detská klasika pre ľudí, čo teraz majú 25 ale aj pre tých, čo majú 15. A v tomto je možno ten problém?
Ako, áno, seriál pobaví a v podstate nič nepokazí.. ale po tých 20tich sériach to už proste nie je ono.
Prvých 10 sérií bolo najlepších, tie ostatné si púšťam maximálne tak ku inej činnosti.
Keď vezmem v úvahu nekonečné pokračovanie, moje hodnotenie klesá na chabých 70%

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

1*

Něco, co můžu vidět opakovaně, kdykoli nemám náladu na něco delšího. Vtipné i kdybych to viděla stokrát. Nejnovější díly mi sem tam přijdou už lehce na hraně, ale i tak to těm žluťákům odpustím, protože oni už za ta léta ví, jak na mě vyzrát :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Doo´h

Obľúbená a celosvetovo známa žltá rodinka, ktorú sa jednoducho nedá nemilovať! Páčia sa mi hlavne v posledných sériach narážky na rôzne seriály, filmy a hlášky z nich.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Aj karamba

Simpsonovi a já jsme spolu vyrostli, tak jak bych je asi nemohla mít ráda.
K seriálu snad ani není moc co "názorovat". Snad jen, že s přibývajícími řadami, se seriál mění. Neříkám, že k horšímu, jenom už to není, co to bývala (Stále mi chybí Troy McClure, kterého si možná pamatujete z filmů, jako jsou...). Ale vše má svůj vývoj a Simpsonovi mě pořád baví a jako jeden z mála seriálů, mě baví i v češtině

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Simsni :)

Sledování rodinky Simpsnovic mě asi nikdy neomrzí. Vtipné hlášky či fórky tomuto seriálu rozhodně nechybí a zlepšování kvality je od série lepší a lepší ;) . Rozhodně stojí za zhlédnutí.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Simpsoni

S tímhle seriálem jsem vyrůstala, čím jsem byla starší tím lépe jsem dokázala všechny možné vtipy a narážky pochopit. A i když dlouhou dobu patřil mezi mé velice oblíbené, poslední řady už mi příjdou značně vyčpělé. Vtipy už nejsou tak vtipné, snesitelná trapnost se stala nesnesitelnou...
Stále hodnotím vysoce, ale pokud to se Simpsonovými půjde pořád z kopce tak nevím nevím...

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Geniální klasika

Je neuvěřitelné že je tento seriál tak populární už tolik let. Neznám snad nikoho kdo Simpsonovi nezná a neznám ani nikoho kdo by je absolutně nemiloval. Znají ho lidé v jakémkoli věku a snad všichni ho milují. Tohle je prostě seriál na který se můžete koukat pořád dokola a stejně neomrzí, stejně se budete smát všemu co jste už 5x viděli. Je naprosto neuvěřitelní, že po všech těch letech (a po všech těch odvysílaných sériích) si stále udržuje svou popularitu a rozhodně nešel s kvalitou dolů (ba dokonce naopak). Mají fanoušky každého věku a to ani neexistují.... prostě kvalita :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Simpsonovi

Tak tuhle žlutou rodinku zná snad každý. Miluju tenhle(upřímně doufám) nekončící seriál. Každý večer si užívám tu pohodovou hodinu kdy se nemusím ničím trápit a jen přecházím z jednoho výbuchu smíchu na další. Je to nenáročný seriál snad pro každého. Nejraději mám díly, kde vystupují známé osobnosti.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Žlutí človíčci

Tento seriál patří k nejlepším animákům a myslím, že za tu dobu, co vyšel první díl už o něm slyšela většina lidí. V každém díle něco nového a nikdy se nenudíte. Různé Bártovy lumpárny, nebo Líziny nálady určitě stojí za to. Celá rodina Simpsonových mají skvělé charaktery, to stejné se dá říct o jejich sousedech a prostě o všech ze Springfieldu. Tento seriál je velmi oblíben mladými lidmi, ale zaujme i ostatní věkové kategorie. Dívám se na ně vždy když se nemám na nic jiného dívat, nebo prostě vždy, když mám na ně chuť. Líbí se mi že díly na sebe moc nenavazují, proto nemáte pohnutku dívat se na jeden díl za druhým. Tento seriál prostě neomrzí a můžu jej všem doporučit.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Legenda!

Či už ide o staré série alebo "zbrusunové" časti s krásnou grafikou, Simpsonovci sú proste kult ktorý zaujme každého od 6 do 60 rokov. Epizóda okolo 22 minút je akurát, aj keď niekedy seriál zápasí so stereotypom, niekedy humor ktorému nepríde na chuť nikto koho poznám, (možno je to tým že je to vtipné len američanom), no niektoré momenty naozaj pobavia.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Simpsoni =)

Myslím, že o tomto fenoménu není nutnou mluvit, všichni ho známe a všichni jsme ho viděli. Já nevím proč, ale jakmile se tahle žlut'oučká rodinka objeví v televizi, tak mám hnedka lepší náladu a prostě se cítím lépe. Takže pokud se cítíte pod psa, vřele dopoporučuji a navíc je to jeden z mála amerických seriálů, které český dabing nezničil.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Americká rodinka

Velmi vtipný seriál, který odhaluje každodenní život jedné americké rodiny a jejich přátel. V této rodince jsou 3 děti, které se povahově liší, ale přece jen patří k sobě a spolu řeší spoustu problému...

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

theeee simpsoooons

Keď na nejakom seriáli vyrastáte skoro polovicu života, tak to vo vás niečo zanechá. A čo to zanechalo vo mne? Určite kopu spomienok na kvalitný, nikdy nekončiaci humor a skvelý zážitok z kvalitne spravených dielov. Neviem, kde by son bol teraz, keba pána Groeninga nenapadlo vytvoriť túto legendu medzi seriálmi.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kult

Ku Simpsonovcom rozhodne netreba dlhý komentár. Na scéne sú už tak neuveriteľne dlho, že je jasné, že sú KULTom!

Milujem ten spôsob, akým parodujú ten konzumný spôsob normálnej americkej rodinky, rovnako ako filmy, knihy, hudbu... Niekedy až keď si človek pozrie časť Simpsonovcov o tom či inom, napadne mu - fakt, my ľudia sme strašní idioti!

Čo je možno trochu nevýhodou, v istom momente som mala pocit, že kvalita klesá, no potom som si uvedomila, že pri tých novších častiach, kde vravia a zobrazujú veci, ktoré dobre poznám - o to lepšie chápem vtipom.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nekonečný seriál...

Simpsnovi jsou součástí americké kultury. Je to již přes 23 sérií a pořád další a další díly.
Každý díl je jedinečný, ale nekteré se mi také zdají absolutně nesmyslné! Například když se Homer začal zajímat o internet, vytvořil si vlastní stránky "Pan X" kde obejvoval tajemství spoluobčanů. Jakmile neměl o čem psát vymyslel si historku o falešném očkování. Ukázalo se však že je to pravda a tak ho unesl nějaký člověk na ostrov kde koala nosí plesovou masku či co. Zkrátka se mi to zdálo poněkud zvláštní.
Jinak jsem s epiztodami spokojená a nejvíce miluji Speciální čarodějnické díly! ;)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nej seriál

Nej seriál nejen současnosti. Pobaví se u něj jak děti, tak i dospělí. Škoda, že začíná mít pomalu ale jistě sestupnou tendenci. Možná už se nám všechny vtípky a vychytávky okoukaly, ale od 20. série už to není, co to bývalo. To ale nic nemění na faktu, že Simpsonovi jsou živoucí legenda. Zaslouženě.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

rodinka, která neomrzí

Tohle je prostě seriál, který nemůže snad nikdo nechat bez povšimnutí. Je pravda, jak se tady někteří vyjadřují, že se humor posledních několika serií trochu změnil. Ale mě třeba víc vyhovuje teď. Mám radši ty nové díly, které se právě točí kolem aktuálního dění a vystupuje tam hodně slavných osobností.
Co se týče postav mám ze všech asi nejméně ráda Homera. Já prostě nemusím ty hloupé tragédy :D.
A myslím, že tohle je jedinný seriál, který si může dělat srandu z televize a lidí, kteří ho vlastně vysílají, financují a rozhodují o něm.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

nikdy neomrzí

Další ze serialů, na ktery se mužete divat pořád dokola a stejně neomrzí. A navíc když dojdete na konec už si ani nepamatujete jak to začlo:D
A myslím, že i český dabing obstál. Moje profesorka z angliny sice tvrdí opak, že pry v originále jsou tam takovy slovní hříčky, který se nedají přeložit, ale Lábus je nezapomenutejnej. :)

90 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Simpsonovi

Tak tohle je proste klasika, serial ktery tady je uz fakt dlouho a i tak se tvurcum pokazde podari najit novy napad. Diky tomu dily nepslyvaji jen ve vzpominky na jakesi zlute postavicky a kazdy dil ma svuj vlastni napad.

70 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Nic pro mě, ale nešílím z toho

Nikdy jsem nechápala, co lidi na tomto seriálu mají tak moc rádi a to ani ve finále, kdy jsem si řekla, že bych se na něj měla dřív podívat, než se rozhodnu ho odsoudit... No nic se nezměnilo, mě to jednoduše neoslovilo, ale chápu lidi, které ano, každému se líbí něco jiného, ale i přes to nemohu říct, že by si zasloužil 0%

30 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nejlepší animovaný seriál všech dob....

Dnes na celém světě existuje jen málo jedinců s počítačem , či televizí , kteří by neviděli tento kultovní seriál.

Od starších dílů , až po ty nejnovější prodělal seriál grafickou proměnu , která nijak neubrala na jeho kvalitě.

Simsonovi sleduju již několik let , už jsme viděl drtivou většinu dílů a stále se u nich dokáži zasmát. Vtipné hlášky , skvělé okamžiky a super město Springfield s ještě lepšími obyvateli, to všechno tu je :).

Mnoho seriálů se snažilo a některé ještě snaží konkurovat tomuto seriálu , avšak já si myslím ,že co se týče animovaného komediální seriálu , tak Simsonovi nemají konkurenci a myslím ,že se mnou bude mnoho lidí souhlasit.

Jsem velký příznivce tohoto seriálů a doufám ,že bude mít ještě hodně sezon.

Dále bych chtěl směřovat můj obdiv k autorům seriálu, protože vymyslet děj a scénáře k takové spoustě dílů a přitom neklesnout s kvalitou a humorem, tak tomu říkám umění.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí
Budy
10. července 2008

Simpsonovi

Tak seriál se mi moc nezamlouvá. Na začátku seriálu možná dobré vtipné, ale dál se to valí jen trapnými ohranými situacemi a vtipy (teda pokud se to tak dá nazvat). V každém dílu to stejné, buď Bart něco provede, nebo Lisa ochraňuje životní prostředí a Marge vyvádí jak nadržená koza. Pořád stejné, i když už dneska jsou tak všechny seriály. Chápu, někoho to prostě baví, ale mě ne. A to ještě natočili film.

70 %
41 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Celosvětový hit

Opakují se tady 2 věty "kdo by je neznal" a "postupem času kvalita upadá" a já s tím musím souhlasit. Každý je zná, většina je miluje a je jasné, že téměř po 26 letech se The Simpsons trochu změní. Proč to tedy dál vypisovat?

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Klasika? Že váháte.

Je vůbec potřeba sem něco psát? Je potřeba znovu a znovu dokola omílat, že se jedná o klasiku mezi klasikami? Simpsonovi baví televizní diváky už 24 let. Neuvěřitelné. Seriálů, které by něco takového dokázaly, které by bavily miliony a miliony diváků po celém světě a neztrácely na humoru opravdu moc není, je-li vůbec nějaký. Již bezmála čtvrt století jsou Simpsonovi řazeny do televizních programů. Již čtvrt století si můžeme připomínat příběhy nešiky Homera, obětavé Marge, vykuka Barta, geniální Lisy a roztomilé Maggie. Kdo by ta jména neznal, že? Ať hledám, jak hledám, nenacházím negativa. Proto hodnocení nejvyšší.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

žltá rodinka

Najslavnejšia rodina aká kedy bola.Kto by ich nepoznal,aj naše babičky ich poznajú.Dájú sa pozerať aj 100x a stále sa budete smiať.Nikdy vás nebudú nudiť,oni nie.Humor v Simpsonovcoch je taký dobrý,že obľubenosť siaha od detí až po dospelých.Každý ich má rad a kto nie,nevie od čoho muchy dochnú.Neexistuje epizoda,ktorá nie je dobrá.Je vidieť,že sú z rúk Matt Groeninga.Iba málo seriálov sa môže porovnávať so Simpsonovcami a tých veľa nie je.Simpsonovci patria medzi najlepšie seriály a to je u mňa tiež.Dávam 100%,čo iné si zaslúžia.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

The Simpsons

Simpsonovi jsou hodně sympatická rodinka, která dokáže rozesmát snad opravdu každého. Tvůrci předvedli svůj jedinečný talent na tvorbu nepřeberného množství vtipu a nápadů. Ale bohužel tenhle seriál není zrovna mým cup of tea. Sem tam se ráda podívám a opravdu od srdce se zasměju, ale déle u Simpsnů nevydržím, jelikož mě po více epizodách přestává bavit.

60 %
39 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

100%

Simpsonovci su proste ten naj naj serial aky mohol vzniknut. Kazda cast je vtipna a ani po rokoch nestraca na kvalite. katdy den musim vidiet dalsiu cast. este ze ich na www.ceknito.sk pridavaju takmer denne :) proste genialne :)

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

:-D

Klasika. Tady není co dodat, kreslení, milí, hezcí, humorní, ukažte mi někoho kdo je nemá rád ?

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Najlepší

Jednoznačne najlepší seriál aký som kedy mal možnosť sledovať. Je tam všetko čo ma baví a aj niečo naviac. Tento seriál ma nikdy neomrzí a aj keď som videl niektoré časti viackrát stále sa mi to páči a rád si to pozriem

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Žlutá legenda

Kdo by neznal Simpsonovy. Klasický animovaný seriál, na který se jen tak nezapomene. Hlášky jako "Ty jeden mrňavej..." budou bavit ještě další generace. Žlutá rodinka je prostě nesmrtelná.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The Simpsonovi

Na tenhle seriál bych se mohl dívat pořád.Simpsonovi jsou jeden z mých nejoblíbenějších animovaných seriálu.Homerovi a Bartovi vtípky nikdy neomrzí.Jsem táké velmi zvědavý kolik serii ještě natočí a to doufám že hodně.Seriál Simpsonovi je prostě největší fenomén a neznám nikoho koho by nepobavil.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Člen mé TOP 5

Co vlastně napsat k seriálu, který si člověk zamiloval už před 17 lety a doteď se těší na každou novou epizodu?
Snad jen přání mnoha dalších a dalších let s novými díly :~)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Simpsonovi

Doufám, že tenhle seriál bude opravdu nekonečný! Protože každý díl je perfektní, kolikrát koukám kde na ty nápady pořád chodí. Těším se na další nové díly, i když na ty staré se dá dívat pořád dokola. A ten celovečerňák no ... bomba. Tomuhle seriálu dávám 100% je to přece klasika... Takže Nazdárek, sousede!

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Moje žlutá topka

Simpsonovi. Seriál, který rozhodně patří do "top". Už někdy v 7-8 letech sem tento seriál začal sledovat a zůstalo mi to až do dnes.. Kdykoli mám chvilku čas nebo třeba nemůžu usnout, hned je pustím a o zábavu je postaráno. A ikdyž nejnovější série mě už tolik nenatchly pořád je tu zhruba 22 sérií, který si můžu pouštět furt dokola!

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:)

Děti tohle absolutně zbožnují a já tím pádem také,je to skvělá pitominka a dá se u ní i zasmát

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Simpsonovi

Seriál, který baví všechny věkové kategorie a to již přes dvacet let. Překonal už tolik jiných seriálů, že to ani neni možný! Já už teď rozhodně vím, jaký den pro mě bude ten nejčernější v životě. Bude to den, kdy se odvysílá úplně poslední epizoda Simpsonů... :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bomba

Tak tenhle seriál ani nemá cenu hodnotit - kdo neviděl Simpsons, jako by ani nežil :D
Tyhle postavičky prostě nikdy neomrzí!

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Klasika

když se nemáte na co koukat simpsonovi to jistí opravdu kvalitní seriál který má tolik dílu že nevíte jakej si vybrat

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Legenda

V ČR snad není jediný človek který by neviděl alespoň jeden díl. Nestárnoucí žlutá rodinka která baví už dlouhých 23 let. Na simpsonovi jsem koukala už jako malá i když je jasné že hromadu vtipů jsem pochopila až s přibývajícím věkem. Ale abych byla upřímná, nejraději mám Simpsonovi až od 8. řady. To jsou právě ty díly na které jsem koukala už jako malá a které znám nazpaměť. Přijde mi že se humor postupně trochu změnil a způsob jakým bavili simpsonovi ze začátku mi přijde odlišný a pro mě ne tak dobrý jako ten pozdější. Neříkám samozřejmě že jsou ty díly špatné, pro ty, co na seriál koukají od jeho počátků možná právě tyto díly přijdou nejlepší. Ale i tak se na nejstarší díly ráda podívám.
Simpsonovi jsou zkrátka legenda a myslím že i když budou stále přibývat nové díly, kvalita seriálu neklesne.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Simpsonovi

Tuhle rodinku kdo by neznal :D Jsou vtipní a novodobý a podle mího přímo úžasní !
Lisa,Bart,Magie a Marge s Homrem :)Jsou to prostě postavičky vyšitý pro tenhle seriál...všechny řady jsem viděla aspoň 4x a pořád mě to neomrzlo :D Takže Simpsonovým dávám 100%

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

100%

Simpsonovi podle mě nemají chybu. Lze se na ně dívat prakticky pořád a nikdy neomrzej. Jsou dost známí a popravdě neznám člověka který neviděl alespoň jeden díl. Jsou skvělý a doufám že budou točit další a další protože zábava je zaručena

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

"D'oh!"

Tuto žlutou rodinku zná každý, kdo nežije v kompletní izolaci a ignoraci. Nikdy by mě nenapadlo, že by mladí, dospělí, staří, těhotný, pracující, školou povinní atd. mohli hromadně ujíždět na animovaném seriálu.
Ale je to tak!
Dvacetimutová chvilka relaxu, smíchu a zábavy. To nemůžeš nemít rád :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Simpsonáci

Tak tenhle pořad miluju.Je o 100% lepší než Griffinovi.Je to fenomén,který už je na orazovkách více jak 20 let.Líbí se mi hlavně novější série.Tenhle seriál má všechno. Humor je někdy i krutý,ale pobaví.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

žlutá je dobrá

Nejlepší animovaný seriál všech dob + jeden z nejlepších seriálů vůbec. Legendární rodinka, která si nezaslouží nic jiného než plných 100% ;)

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Legendární seriál.

Tohle je stejně naprosto legendární seriál. Není žádný na kterém bych se nezasmála. Zná je každý a to je dobře, uvidíme jak dlouho ještě budou Simsnovi "naživu" :)

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Simpsonovi

Můj neoblíbenější seriál všech dob...lepší sem neviděl...nějaký díly mi určitě unikly , ale co sem viděl stojí zato...v tomto seriálu může byt vždy něco nového 100%

100 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí
TSZZ
16. listopadu 2007

No comment

K tomuhle není co dodat,100% již za vytvoření kultu,který baví už hodně,hodně dlouho.Klidně se vsadím,že se na to budou koukat ještě naše děti:-)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Simpsonovi

Tento seriál mě snad nikdy neomrzí, i když to už není to co to bývalo, ale pořád se na to rád podívám :)

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

aaaa simpsons

nevim si predstavit vecer bez simpsnov.. bart a jeho vylomeniny .. no uzas..))) a martin dejdar ho nadaboval supr

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Žlutá závislost

jinak se to nedá vyjádřit. Neklesající kvalita je zaručena! Vyrostla jsem na nich já a už i moje děti mají žlutý odraz v očích :-) Je bezva, že scénaristé reagují na aktuální vávoj ve společnosti a celebrity se nebrání účinkování.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

pohodička

Kdo tenhle seriál nezná, měl by se nad sebou vážně zamyslet. Občas se tu sice objeví nějakej slabší díl, ale na to, kolik jich už dohromady je, si seriál pořád drží vysokou úroveň. Doporučuji.

90 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

SUPEEEEEER

tento seriál je fakt super

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

No. 1

Nemá smysl se nad tímhle seriálem rozepisovat. Sleduji ho takřka od narození, kdy mi ho rodiče v útlém věku pouštěli, a i když jsem mu nerozuměl, smál jsem se těm žlutým ježatým postavičkám. Tahle závislost a fanatičnost se mnou zůstala doteď. Kdykoliv je dávají, pouštím si je. Když je mi smutno, pouštím si je. Když nemám co dělat, jsou na mém seznamu věcí, které si pouštím. Jsou moje druhá rodina.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

The Simpsons

Naše stará známá žlutá rodinka, která se po tolika letech stala prakticky legendou a je jen málo lidí, co by je nikdy nevidělo.
Je to seriál, který mě vždy dokázal dostat svými vtipnými a trefnými poznámkami prakticky na všechno, ať už na různá témata, co se děje ve světě, hostujícími osobnostmi anebo parodiemi na filmy všeho druhu.
Jsou prostě nezapomenutelní a myslím si, že je budeme vídat v televizi ještě hodně dlouho

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

ajjjj11

Tenhle seriál sleduji od první do dvadsaté série a je skvělej. Viděl sem i 21.sérii a teším se na další.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ta nejlepší klasika

Tak tenhle seriál je fakt the best!! Strašně se mi líbí už od malička...já osobně neznám člověka,kterýmu by se tenhle senzační seriál nelíbil!Je to ta nejlepší klasika na světě :-)

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Super lidi :o)

Jak tady už padlo, serial nikdy neomrzí.Je fakt děsně moc super, dobrý dabing v češtině.Uplně nejlepší kreslené dílo co kdy kdy bylo namalováno nebo jak to říct :D

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Nejlepsi

Tohle je nejlepsi serial co znam sice si o me myslim za jsem male decko kdyz to furt sleduju ale co :D Kazdy den od 18:30 na prima cool :DD Obcas se na to divam i se svoji neteri a pak me mamka vzdycky serve ze je to sproste ale ja myslim ze moc neni no ale nevim no :D

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The best!

Je to žlutá rodinka skládající se z pěti členů:Homer,Marge,Bart,Lisa,Magiee.
Je to nejlepší seriál.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

nesmrtelní

Seriál se mi mooc líbí ale nevím čím to je jestli tím že jsou ty vtipy ohrané nebo že jsem viděla snad každý díl minimálně 3krát ale pomalu mě začíná nudit. I tak skoro vždy zvednou náladu. Boužel v novějších dílech mi připadalo že se děj točí jenom kolem ¨buďme šťastná americká rodina¨ a to mě prijde docela nuda. Rozhodně jsem pro český dabing protože anglický dabing Marge mi nahání strach. Jinak super seriál který vždy pobaví.

90 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Originální!

Tenhle seriál jsem hltala jako malá!!! Teď jsem viděla nějaký díly asi po dvou letech a vidím, že jsou pořád stejně dobrý! U každý Homerovy hlášky jsem se válela smíchy a i zbytek rodinky je prostě hustej!

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

No nevim

Z tohoto serialu mam takove rozporuplne pocity. Sohlasim s tim ze to BYL skutecne skvely serial a asi tak prvnich 9 sezon bylo napraskano vtipy ale druha polovina serialu uz znacne upadla a najednou uz mi to vsechno prijde takove stejne a bez napadu. Pro me osobne cisty prumer.

50 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
15 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Animovaná bomba

Tak Simpsony miluji =) Vždy se zasměji, i když to občas není vtipné.

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Miluju

Ano, tenhle seriál miluju a jsem ráda že ho zase dávají. Sleduju ho už od malička a pořád budu.

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Simpsonovi

na tenhle serial koukam uz nekolik let :) a porad me bavi doufam ze nikdy neskonci a budou porad novy a novy dili :) a homer je na tom njlepsi :D:D

100 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Co dodat ??

njn naše žlutá americká rodinka v seriálu jejich příběhy jsou úžasný jsou tak úžasný že bych taky chtěla být kreslená :-)

100 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nesmrtelný Kult

Tady k tomu opravdu není co dodat. Jednička mezi seriály. Homer je prostě king. Doufám že tento seriál jen tak neskončí a bude pokračovat.

100 %
9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Super

Tento seriál mám hrozne rada. Každý jeden diel má niečo do seba. Teším sa na ďalšie.

100 %
9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Simpsonovci

K tomuto seriálu nie je čo dodať. Jednoducho najlepší seriál aký som kedy videl. Každú sériu si vychutnávam, niekedy aj viackrát.

100 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Simpsoni

úžasnej seriál o good americký rodince..s přihlouplym tátou a supr drzým synkem:D :-*

100 %
7 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Sou znami po celem sviete :D

tento serial je znami po celem sviete není nigdo gdo bi ich neznal.Podle mne tento serial kterí by mohl patrit medzi nejpopularnejši serial.Ale nektorí postavi bi tam nemuseli bít jaku včelači muž nebo ten chlap kterí žika áááááno

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Klasika

Líbí se mi to jak je to vtipný

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Tak tenhle seriál máme rádi asi všichni. Skvělé hlášky, skvělé příběhy, taky skvělé postavy. Na tento seriál se nedá nekoukat, protože to opravdu za to stojí. Nikdy mě neomrzel a taky neomrzí. Mám ho moc ráda.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Sumopsonovi

Homér je kvalitní předloha opravdového tlustého Američana. Simpsonovi se tvůrcům opravdu povedlo

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Simpsons

Videl som po 20 sériu všetky časti, ďalej budem ešte len pokračovať, ale vtipne, veľmi vtipné :).

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Klasika

Tak Simpsonovi jsou klasika. Rád se na ně vždycky podívám, nikdy nezklamou. Asi nejlepší díly byly někde na začátku až ve středu. Novější díly už tolik zábavné nejsou.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Naprostá klasika

Nedokážu si představit jiný seriál,který je i po 500 odvysílaných dílech stále vtipný a udržuje si stále vysoký standard. Homer Simpson je největší filmový hrdina všech dob!

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

KULT

Ať už jsou nebo nejsou poslední série horší,tak je to jedno,protože Simpsonovi jsou naprostý KULT a nic to nezmění.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

šlo to líp

Nebudu lhát, že jsem tady na tomhle animáku nevyrůstala. Byla to moje oblíbená komedie už od mala, ale jak postupem stárnu, zjišťuju, že kvalita je snad již jinde. Jako kdyby novější díly byly ještě více a více trapnější než já sama. Přesto starší epizody nikdy neomrzí. Navíc mě vždy potěší, když se v nějaké epizodě ukáže moje oblíbená kapela, zpěvák a nebo jiná slavná osobnost. Well done!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Klasika

Ano, ano Simpsonovi je stará dobrá klasika, která musí pobavit snad každého.
Není díl, u kterého bych se nezasmála minimálně jednou. A vlastně ani nikoho takového neznám.
Žádný stereotyp a stále nové nápady už můžeme sledovat přes 22 let (ano, je mi 18 - musela jsem to dohnat).
Simpsonovi nemůžou urazit snad žádnou generaci diváků. A to myslím upřímně.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Oblíbený seriál

Neznám nikoho , kdo by tenhle seriál neznal . Nemusíte se dívat od prvního dílu , protože děj nijak extra nenavazuje , navíc pokaždé pobaví :-) .

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Prostě klasika

Některé díly jsou možná slabší než jiné, ale který další seriál vydrží být skvělý tolik řad? bavilo mě to, když jsem byl malý a baví mě to pořát, i když už to nesleduju pravidelně :) Kam se hrabe plagiatskej FG :P

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Theee Siiimpsooonsss....Tuutuuutuuuututututu :D

Dobrý seriál u kterého si vždy ráda odpočinu. Pokud ho neznáš neváhej a pusť se do sledování! :)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

žlutá mánie

viděla jsem všecky díly, znám to nazpaměť, ale stejně jak vidím poslední, tak jedu zas od začátku :D Baví mě to, jak by měl Homer už nejmíň milionkrát umřít, ale furt žije a prostě ty psí kusy co předvádějí jsou kolikrát tak nemožné, že se tomu prostě musím smát :D D'Oh! perfektných 100%

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hezký

Je to moc pěkný seriál

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nesmrteľný animák

Simpsonovci sú jedným z najznámejších seriálov vôbec a asi najznámejší (pre mňa aj najlepší) animovaný seriál na svete.

Pomohli mi skrátiť veľa nudných dní a za to Mattovi Groeningovi úprimne ďakujem. Ale samozrejme, nič nie je bez chyby a ani tento komediálny seriál nie je výnimkou. Od asi 23. série začali Simpsonovci upadať. Samozrejme, dá sa na to pozerať a ja ako verný fanúšik som si nenechal ujsť zatiaľ nič, ale už to nie je to, čo to bývalo. Myslel som si že je to len môj osobný názor a že som bol skrátka zvyknutý na tie predošlé časti (niektoré viem skoro naspamäť), ale po prečítaní viacerých názorov tu na serialzone som zistil, že v tom nie som sám.

Každopádne aj napriek tomu Simpsonovcov milujem a nič iné ako 100% som im nemohol dať.

A nakoniec: ospravedlňujem sa že píšem v slovenčine ale českú gramatiku nepoznám a nechcel som spraviť zo seba vola. ;)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Co napsat ke žluté stálici.

... Simpsonovi jsou prostě klasika běžící již přes 20 let. Je sice fakt, že poslední roky už trochu ztrácí dech, ale to se není co divit.
Každopádně Simpsnovi jsou neustále velice dobrou parodii Ameriky, dělající si srandu ze všech a ze všeho, čímž si připoutávají diváka k sobě. Dělají si legraci z knih,filmů, hudby doby. Dělají narážky na oblíbené seriály a filmy stylem jako by říkaly "my víme že víš že si děláme srandu z tvého vkusu, ale proto nás máš tak rád" a mají pravdu.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

Jeden z dobrých seriálů co znám. Akorát od 15. série to jde s nima nějak z kopce. Vtipy už nejsou tak dobrý jako v prvních řadách.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

simsni :D

miluju tedle seriál už od dětství vždycky sem čekala až začnou a nemohla se dočkat až bude další díl no noc lepšího není :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Prostě super ..

Tento animovaný seriál, je snad nelepší ze všech, co jsem viděla, dá se na to koukat. Vždy v noci, když v televizi nedávají nic pořádného, přepnu to na prima COOL a dávají Simpsonovi. Je mi jedno kolik je hodin, co je za den, vždy mě tento seriál přivede na lepší myšlenky. Nejvíc mě dokáže pobavit Bart a Homer, tyto dvě postavy mám ze seriálu nejradši. Troufám si i říct, že snad není nikdo, komu by se Simpsonovi nelíbili. Nebo snad ano? Pokud ano, je to jeho volba, ale osobně bych to nepochopila. Nemá to chybu. Prostě nejlepší animovaný seriál.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nekonečná zábava

Seriál už je fakt hodně dlouho starej,ale pořád je tam strašně moc zábavy a nikdy mě nepřestane bavit.například Homer Bárt.to je dvojka :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Žluťásci

Tohle je snad jediný seriál, který ani po letech neomrzí. Na žluťáky se dá koukat pořád a jejich vtip nevyprchá.
I když je tedy pravda, že ty starší díly jsou lepší (tak cca do 15. serie)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Stale n.1

Premňa asi tento seial bude stale number 1.
Pri tomto serialy sa neda nudiť a každa časť ma niečo do seba :)

Tento serial je proste celosvetova jednotka !!!
Nepoznam človeka ktory by nevidel Simpsonovich a už duplom nepoznam človeka ktory by ich nemal rad.

Tu sa proste neda dať inak ako 100% :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Žlutá lavina

Seriál, který zná každý. A každý ho musí milovat ! Simpsonovi snad nikdy neskončí, a taky to nikdo nechce.

Starší série jsou skvělé, ale nové prostě nadchnou ještě víc. Seríál si udržuje vysokou kvalitu ne po léta, ale dekády. Homer Vás prostě vždy něčím překvapí. :-)

Už se těším na nadabovanou 24.sérii, až to rozbalí na coolu.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Legendární droga

Tento seriál asi netřeba nějak představovat, neznat ho je téměř nemožné. Vtípky a praštěné eskapády všech členů žluté rodinky už okouzlily spoustu diváků a stále lákají nové.
Ačkoli se nepovažuju za výrazného fanouška, musím uznat, že kdykoli to hraje v televizi, tak se ráda kouknu a spoustu dílů jsem viděla i několikrát. Každá postava je něčím specifická a seriál znázorňuje situace všední i úplně nereálné, ale rozhodně vás k sobě na svých 20 minut připoutá. V průběhu času v seriálu "hostovaly" i skutečné celebrity a myslím, že pro ně je to svým způsobem i pocta, že se mohou mihnout takovým slavným počinem.
Nejhezčí jsou podle mě díly speciální, například halloweenské, které odbíhají od běžné rutiny a seriál ozvláštňují.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Simpsonovi

Tak k tomu není co dodávat... Snad jen - geniální seriál a až ho nakoukám celý, budu fakt borec.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Simpsonovi

Trvalo mi dlouho, než jsem této vyvedené žluté rodince přišla na chuť, ale postupem času jsem seriálu začala propadat víc a víc a nyní sjíždím klidně i několik dílů najednou a opravdu skvěle se bavím. Jako filmový fanoušek si nemůžu vynachválit všudypřítomné odkazy na všelijaké možné filmy, herce či známé osobnosti. Simpsonovi mají nápad, jsou originální, vtipní, potrhlí a bez pochyb legendární.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nemá chybu

Já za to prostě nemůžu ale upřímně mám ráda každou sérii a dalo by se říct i každý díl. Žádný jiný seriál nesleduji tak často a žádný jiný seriál neznám tolik jako právě Simpsonovi. Prostě TOP. Každopádně, ať se dívám na první díl nebo (prozatím) na poslední, vždy se ráda na Simpsonovi podívám. Dle mého názoru nejde hodnotit jednotlivé série, ale bylo lepší hodnotit jednotlivé díly ale to by bylo na velmi dlouho.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pro mě klasika

S touhle rodinkou jsem prakticky vyrůstal a dodnes je to můj oblíbený seriál. Některé epizody jsou slabší to je pravda, ale jak podlehnete Houmřímu kouzlu, tak není cesty zpátky. I teď piju kávu ze simpsonovského hrnku :-D Tak se bavte a těšíme se na další a další serie.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Simpsonovi po sté...

Simpsonovi jsou rodinka která skoro každému přirostla k srdci včetně mě. Každý ji zná a ví kdo jsou. Takže je zbytečné se rozepisovat o těchto žluťáscích nějak dál. Prostě je mám rád a jsou se mnou už od dětství kdy jsem měl tričko s Bártem Simpsonem.
Doufám že i když poslední díly jsou slabší že ještě tady s námi nějakou dobu pobudou.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

No jo,Simpsonovi:)

Simpsonovi (TV seriál) (1989)
„Homere, vám tak smrdí z pusy, že si musím vyzout boty, aby se to vyrovnalo.” Nesmrtelná záležitost.Navzdory tomu,že se mluví o úbytku kvality v posledních sériích,já pořád u jednotlivých dílů slzím smíchy a žluté rodinky se nemůžu nabažit.Upřímně mě to jako mladší nebralo-spíše jsem viděla jeden ne úplně dobrý díl a tak jsem tomu už nechtěla dát šanci,za což se dnes stydím.Momentálně si už nedovedu představit jediný večer bez nich.Jediné co bych vytkla je,že nestárnou..:(

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

V Originále ANO, v češtině NE

Jako si myslím každý tady jsem s tím začal v televizi... Postupně jsem přestal úplně sledovat tv a Simpsons začal sledovat na netu hned den po vydání v USA. A musím říct, že ty nové řady jsou v češtině naprosto příšerné. V Angličtině jsou lepší, ale pořád nic moc. Ale narozdíl od cz znění jsou tam vtipy, hodně vtipů, které jsou vtipné, což se o předabované verzi říct nedá. Tam mi vtipy přijdou vyloženě pro malý děcka.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Stálice animovaného světa

Animovaný sitcom o žluté rodince čítající rodiče a dvě a půl dětí je legendární, celosvětově známý a určitě si to zaslouží. Za zmínku stojí hnedka úvodní znělka, která se vyvíjí a obměňuje nejen u jednotlivých sérií, ale i epizod. Stejně se zlepšuje i kvalita grafického zpracování. Hlavní postavy si divák zamiluje na první pohled. Marge pro její oddanost rodině, Lisu pro její šprťáctví a odhodlanost, Maggie pro roztomilost, Barta pro jeho lumpárny a cool hlášky a Homera kvůli tomu, že je prostě Homer. I další obyvatelé Springfieldu jsou sympatičtí, ať už Vočko, Barney, Flanders, Edna, Milhouse atd. atd. Seriál se nebere vážně, nebojí se udělat legraci nejen ze sebe, ale i např. z Ameriky či společenských témat. Kvalitní humor a děj si udržuje i s navyšujícím počtem sezón. Dalším plusem je hostování známých filmových, sportovních či politických hvězd, které většinou berou možnost namluvit svoji postavu jako poctu. Prostě řečeno: jasných sto procent.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kultovka, ktorá zmenila pomery kreslenej televíznej zábavy

Ani neviem, čo je k seriálu možné napísať, aby to nebolo len opakovanie v podstate všeobecného názoru.

Tento seriál je kult, ktorého kvalita sa nemení po epizódach, ale rovno po celých seriách. Asi to súvisí s množstvom a kvalitou drog jej tvorcov.
Humor a alegória posunuté na novú úroveň, príbehy, ktoré sa dokážu zvrtnúť zcela mimo očakávania a detaily, ktoré môžu iné, i hrané sriály, ticho a zahanbene závisieť.

Postavy, ktoré pozná celý svet, úvodná znelka, ktorá dáva význam svojmu pomenovaniu, nápady, ktoré sa pravidelne prekonávajú a zvraty, ktoré prichádzajú i keď by to už logicky nemalo byť možné.

Niekedy prestrelí, niekedy zamrzí trápnym humorom, niekedy čerpá z toho, čo už sme videli mnohokrát. Ale i to k tomu patrí a napokon- je sa pri tom počte sérií čomu čudovať? To číslo hovorí za všetko.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Můj pohled

Jako malý jsem pár epizod vyděl v televizi. Pamatuji si, že rodiče mi tehy nedovolili se podívat na epizodu, kde byl zhulený Homer 😊.

Ze začátku měl seriál hodně, co nabídnout. Nejvíce se mi líbila 4.-7. série. Předchozí a další série zhruba do 16. série jsou taky fajn. Pak už jde vidět značný úpadek, ale dalo se to sledat. A v nějaké 19. sérii to už nebylo ono.

Teď jsem už asi u 23. série. Epizody mě už moc nebaví a seriál měl už dávno zkončit. Děj se pořád opakuje - Homer něco podělá nebo udělá hloupost a Marge je na něj naštvaná, potom se usmíří. Bart vymýšlí nějakou lumpárnu a Lisa je nespokojená z okolního světa nebo řeší něco ohledně školy. Maggie něco udělá a ostatní okolo jsou z toho udivení a snaží se toho využít.
A navíc seriál, který si dělal srandu z popkultury se sám stal popkulturou (viz. epizoda o lady Gaga)


Seriál měl skončit už nějakou 18. sérií (v této sérii nastává zlom, kdy mě to přestává bavit a seriál si dám jen jako "kulisu" když něco dělám).

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí