24. 7. 2016

Comic-Con 2016: Once Upon a Time

Comic-Con 2016: Once Upon a Time

Jedním z prvních seriálů bylo v sobotu na programu Comic-Conu pohádkové drama Once Upon a Time (Bylo, nebylo). Sešli se zde herci Lana Parrilla, Jennifer Morrison, Josh Dallas, Colin O’Donoghue, Emilie de Ravin, Rebecca Mader a Jared Gilmore společně s tvůrci Edwardem Kitsisem a Adamem Horowitzem. Panel moderovala herečka Yvette Nicole Brown.

Velká změna nastala na konci předchozí série pro Reginu, která je teď rozdělená ve stylu Jekylla a Hydea. Přestože už v sobě nemá Zlou královnu, neznamená to, že by přišla o svou sarkastickou povahu, díky které si nenechá nic líbit. „Ale Zlá královna je jiná než dřív. Nemá teď svědomí, takže ji tvoří čisté zlo, což mě baví. Regina se zoufale snaží být hrdinkou a být šťastná. To je její cíl. Bude to zajímavá cesta, sledovat, jak budou Regina se Zlou královnou koexistovat,“ sdělila Parrilla.

Proč se stále Belle drží po boku Rumpla, přesto si kvůli němu tolik protrpěla? „Belle si přiznává a uvědomuje, že ji přitahuje z části proto, že se jí jeho záporná stránka líbí. Sice v něm hluboko uvnitř vidí to dobré, ale má ráda i jeho temnotu. Docela s tím zápasí,“ vysvětlila de Ravin.

Dalším probíraným tématem byl vztah Emmy a Hooka. O'Donoghue uvedl, že se Hook po svém návratu ze záhrobí vrátí nepozměněný a když teď ví, že jeho láska s Emmou je opravdová, budou se společně snažit svůj vztah nějakým způsobem navigovat. Diváci se dozví také něco z Hookovy minulosti, jak prozradil Horowitz: „Ponoříme se hlouběji do Hookovy minulosti a jeho překvapivých tajemství, která si střeží.“ Fanoušci si také všimli, že ve finální scéně Emmy a Hooka byly v pozadí vidět svatební šaty a zajímalo je, zda tím chtěli tvůrci avizovat jejich zásnuby. O'Donoghue podal vysvětlení: „Ty šaty tam byly vždycky, nedali jsme je tam speciálně kvůli této scéně. Podle mě to ani nejsou svatební šaty.“ A Kitsis dodal: „Kdyby to byly Emminy svatební šaty, byly by červené a kožené.“

Řeč přišla i na přátelství mezi Emmou a Reginou. „Tyto ženy za posledních pár let tolik vyspěly a staly se z nich nejlepší kamarádky,“ uvedla Parrilla. „Pracují spolu a podle mě Emma Regině pomohla dostat se do nového životního bodu, ve kterém se teď nachází. Emma jí mnohokrát zachránila život, což platí i naopak. Myslím, že tohle bude pokračovat,“ doplnila ji Morrison. „Zlá královna je však úplně něco jiného. Bude to pro Emmu komplikovaná situace, protože chce věřit Regině a ví, že dobro může zvítězit, ale zároveň potřebuje chránit své blízké,“ dodala.

V nebezpečí je zejména srdce Sněhurky. „Pokud si pamatujete, Zlá královna chtěla ze všeho na světě nejvíce Sněhurčino srdce a s tím nepřestane. To bude řečeno hned ze začátku série,“ varoval diváky Kitsis. „Regina kolem sebe bude mít skupinu lidí, kteří ji podporují, zatímco její druhá polovička se bude snažit všechny pozabíjet a pořádně jim zavařit,“ dodal.

Během panelu bylo také odhaleno několik castingových střípků. Obsazena byla role Aladdina, označovaného za spasitele, kterého ztvární herec Deniz Akdeniz (Graceland). Roli záporáka Jafara získal herec Oded Fehr (Covert Affairs). Ve spin-offu Once Upon a Time in Wonderland se jako Jafar představil herec Naveen Andrews. Ten má ale v současnosti jiné pracovní závazky, a proto musela být tato postava přeobsazena. Jako princezna Jasmína se objeví herečka Karen David, kterou můžete znát z Galavanta jako princeznu Isabellu. Ta se ale podle všeho ukáže až ve čtvrté epizodě.

Promítnut byl premiérově klip z šesté série, který tuto novou zápletku uvedl.


Těšíte se na nové postavy a příběhy, které se představí v nadcházející sérii? Které zápletky vás zajímají nejvíce?

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
eliska.musilova

eliska.musilova

Isabellu néé :D Ale jinak dobré, Jafar vypadá dobře a Aladin se zatím moc neprojevil. Jen mě tak napadá, že...
před 206 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Rozdvojení Reginy bude ještě určitě zajímavé.
před 206 týdny
Destiny

Destiny

Na tuhle řadu se moc těším. Doufám však, že se začne Sněhurka chovat jako Sněhurka a ne protivná Marry...
před 206 týdny
Další články k tématu