24. 7. 2016

Comic-Con 2016: Legends of Tomorrow

Comic-Con 2016: Legends of Tomorrow

Na společném panelu stanice CW se probíral i jeden z posledních přírůstků rodiny superhrdinských seriálů, Legends of Tomorrow. A že bylo co probírat, druhá řada přichází dřív než řada první.

Na panelu se objevili herci Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Franz Drameh, Maisie Richardson-Sellers, Nick Zano, Dominic Purcell společně s producenty Marcem Guggenheimem a Philem Klemmerem.

Hlavním tahákem části panelu, který se věnoval Legendám, bylo oznámení záporáků pro druhou řadu. Tu tvůrčí tým pojmenoval Legion of Doom. Bude obsahovat hlavní záporáky, s kterými se zatím diváci mohli setkat v Arrowovi a Flashovi – Reverse-Flashe v podání Matta Letschera, Malcolma Merlyna / Dark Archera v podání Johna Barrowmana, Damiena Darhka v podání Neala McDonougha a čtvrtým členem temného týmu pak bude i Captain Cold (Wentworth Miller). Hlavní postavou se stane Reverse-Flash, Damien Darhk pak bude mít pouze roli vedlejší. Kontrakty Barrowmana a Millera pak hercům umožňují se objevovat v podstatě v jakémkoliv seriálu v univerzu.

Druhou věcí, kterou tvůrci divákům nabídli, je trailer na druhou řadu:

I když se Legion of Doom stane v podstatě prvním televizním týmem záporáků, tvůrci nemohli opomenout ani tým těch dobrých. V seriálu se totiž objeví nové postavy, které zatím diváci neviděli – konkrétně se jedná o postavy Obsidian, Stargirl a Dr. Mid-Nite. Jde o členy JSA; casting na ně ale zatím neproběhl.

Už dříve byl do seriálu obsazen Nick Zano jako Dr. Nate Heywood, jinak také Citizen Steel. Stejně tak byla obsazena i Maisie Richardson-Sellers jako Vixen. Rex Tyler, kterého tým Legend potkal ve finále první řady, má jinak přezdívku Hourman a tým ho v druhé řadě určitě znovu uvidí.

Z další části panelu, seriálu Arrow, pak zaznělo, že se Stephen Amell objeví v první díle druhé řady Legend, hned v prvních několika sekundách. Také se vrátí Johnathon Schaech, který v první řadě Legend hrál Jonaha Hexe. Stane se tak v epizodě 6, ve které se také představí výše zmínění členové Justice Society of America Obsidian, Stargirl a Dr. Mid-Nite.

A ještě jedna věc – díky přesunutí Supergirl na CW se na podzim v blíže nespecifikovaném datu (ale mělo by se jednat o 100. epizodu Arrowa, takže cca na přelomu listopadu a prosince) chystá obrovský crossover Flashe, Arrowa, Legend a Supergirl. Tak se těšte.

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
Seraphine313

Seraphine313

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
alesanko

alesanko

Roryho hlášky nikdy nesklamú :D A nový záporácky tým vypadá slibně :)
před 234 týdny
Koldik

Koldik

na LoT sa este len chystam. caka to tu na disku na zhliadnutie...
před 234 týdny
24ron24

24ron24

Tento seriál bola najočakávanejšia novinka minulej sezony pre mňa a nesklamala ani omylom. Milujem týmovky!...
před 233 týdny
Další články k tématu