24. 7. 2016

Comic-Con 2016: Blindspot

Comic-Con 2016: Blindspot

Stejně jako loni, i letos se Comic-Conu zúčastnil seriál Blindspot, jehož první série zaznamenala veliký úspěch. Akci si nenechali ujít herci Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza, Ashley Johnson a výkonný producent Martin Gero.

Velkou novinkou bylo oznámení o obsazení dvou nových hlavních postav, které se představí ve druhé sérii. První z rolí získala herečka Michelle Hurd, která má za sebou řadu seriálových kousků. V Blindspotu ztvární jednu z členek záhadné organizace, ze které byla Jane vyslána pracovat pro FBI. Druhou z těchto postav si zahraje herec Luke Mitchell, kterého jste mohli doposud vídat v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Tam ho však potkal tragický osud. V Blindspotu se bude objevovat jako Roman, což je muž, se kterým se měla Jane ve finále spojit. Roman už se v seriálu jednou objevil. Jednalo se o flashback z Janina dětství, ve které se ukázal jako chlapec s jizvou na tváři.

Premiéra druhé série se bude odehrávat tři měsíce po událostech z finále a tým se bude stále vyrovnávat s tím, že Jane není tou, za kterou ji měli. Diváci se mohou těšit na pár odhalení. „Hned v první epizodě se dozvíte Janino pravé jméno a její historii. Bude to pro naše fanoušky velmi uspokojující díl,“ prozradil Gero. Děj se nebude zaměřovat na žádné z Janiných tetování, s tímto konceptem budou ale pokračovat hned od druhé epizody. Gero také slíbil, že bude někdy během série odhalena identita Shepherda, vedoucího celé konspirace.

Spousta záhad však na svá odhalení stále ještě čeká, což potvrdila i seriálová Pattersonová, Ashley Johnson: „Nevíme na sto procent, co se stalo s Mayfairovou. Postupem času to zjistíme.“ Když už je řeč o Pattersonové, její křestní jméno je stále velkou neznámou a je možné, že to tak ještě chvíli zůstane. „Je to seriál o záhadách. Myslím, že některé věci by v něm měly zůstat záhadami za každou cenu. Je nejspíš jako náš Kramer,“ uvedl Gero.

Stapleton připustil, že Weller neprožívá zrovna šťastné období: „Druhá série odstartuje poměrně intenzivním způsobem. Ale z pohledu herce je to skvělé.“ Alexander přiznala, že Jane se stále snaží vypořádat s pocity viny z toho, že lhala Wellerovi a zradila celý tým. „Taková vina jen tak nezmizí,“ uvedla.

Diváci se mohou během druhé série těšit na návrat některých starých známých. V seriálu se znovu objeví Rich Dotcom v podání herce Ennise Esmera a Allison Knight v podání herečky Trieste Kelly Dunn.

Během panelu byl premiérově promítnut krátký sestřih s ukázkami z druhé série, na který se teď můžete sami podívat.


Jak se vám líbilo finále první série? Těšíte se na premiéru druhé? Nalákalo vás zveřejněné video?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
verunkabrožová

verunkabrožová

Na další sérii se moc těším,tento seriál je fantastický.
před 206 týdny
Koldik

Koldik

Ja som teda Mitchellovi nejak v AoS nevedel prist na chut. Uvidime ako zaziari tu.
před 206 týdny
24ron24

24ron24

Supeeer Luka som si obľúbil už v Tomorrow People, v AoS som si ho tiež okamžite obľúbil a bol som...
před 205 týdny
Další články k tématu