30. 9. 2019

Novinka pod lupou: Most Beautiful Thing (Netflix)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Most Beautiful Thing
Žánr Drama, Historický
Stanice Netflix (Brazílie)
Premiéra 22. 3. 2019
Vysílání celá série k dispozici

Délka pilotu: 56 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Kdo?

Tvůrci Giuliano Cedroni,

Heather Roth

Herci Maria Casadevall,

Leandro Lima, Pathy Dejesus, Fernanda Vasconcellos, Mel Lisboa, Ícaro Silva, Alexandre Cioletti, Gustavo Vaz, Gustavo Machado

O čem to je?

Maria Luiza je bohatá žena, která vždy spoléhala na svého otce a manžela. Nyní zůstává sama v Riu a navzdory naléhání svého přísného otce se rozhodne využít manželův majetek a založit klub Bossa Nova. V této vášní hnané transformaci se maria Luiza inspiruje svými liberálními a feministickými kamarádkami Adéliou, Lígiou a Therezou.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Jde o starší kousek, ke kterému jsem se nyní náhodou dostala. Cizojazyčný Netflix je v posledních měsících hodně na vzestupu. Tentokrát tu máme brazilské retro, které opět dokonale lahodí oku nádhernými lokacemi a povedenými kostýmy.

Samotný příběh je trošičku ohraný. Především hrdinčino přehrávání poté, co se dozví o manželově nevěře, je už přes čáru. Zbytek dílu, když se rozhodne vztyčit hlavu a jít svou cestou, už se mi líbil více. Velkou zásluhu na tom mají i ostatní hlavní dámy, které do příběhu přináší šťávu a jiskru. No a nebyla bych to já, kdybych nezmínila skvělou chemii hrdinky s mladým muzikantem.

Celá ta atmosféra v hudbou nasáklém Rio de Janeiru je prostě parádní. Ze seriálu čiší energie, která dosáhla až ke mně, takže jsem během sledování i po něm čišela dobrou náladou. Pokud tedy hledáte nějaký milý, lehce romanticko-feministický seriál na odreagování po celém dni v práci, pak možná Most Beautiful Thing oceníte.
  • pohodová atmosféra
  • hudba
  • chemie mezi postavami
  • hrdinky
  • kostýmy
80 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu