Facebook Twitter E-mail
26. května 2019

Novinka pod lupou: Parta z Penzionu (Prima)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Parta z penzionu
Žánr: Komedie, Improvizační
Stanice: Prima
Premiéra: 9. 5. 2019
Vysílání: čtvrtek, 21:35
Délka pilotu: 60 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: -
Herci: Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer, Michal Novotný

O čem to je?

Penzion na konci světa s personálem zvyklým na svůj klid, a jen s jedním pokojem pro hosty, čelí novému, akčnímu provoznímu.

Komediální pořad vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Trailer

Asi není.

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Tak tohle bylo překvapení. Čekala jsem další klasický primácký rodinný seriál, nakonec se z toho ale vyklubala prodloužená scénka z Partičky. Jako jo, neříkám, že bych se občas nezasmála nebo že by to nebylo zajímavé. Ale tohle prostě nejde brát moc jako seriál.

V podstatě stačí říct, že je to scénka z Partičky, a všem hned musí být jasné, jak seriál vypadá. Není tady ani žádný celistvý příběh, jednotlivé scénky jsou ukončované režisérem (moderátorem?), takže neustále z „příběhu“ vypadáváme do „reality“ a zpět. Ale upřímně, ono ani kdyby tady ty mezipauzy nebyly, tak se asi do děje příliš neponoříme. Herci předvádí jen nepříliš inovativní verzi dílu SNL s o poznání chudšími kostýmy.

Nemám, co jiného říct. Občas jsem se zasmála, ale neberu to jako seriál. Prostě to jsou skeče, které se místy povedou, a místy zase překračují čáru vkusu.

+ spousta povedených hlášek
+ další pokračování Partičky

- neberu jako seriál

Moje hodnocení pilotu: 60 %
jesmot

Na tento „počin“ jsem se v podstatě díval jen tak pro srovnání se slovenskou improvizační show odvozenou od Partičky, abych si tak nějak pro sebe ujasnil, co se mi líbí víc. No a upřímně, potřeboval jsem nějaký čas, abych zážitek zpracoval a pokusil se sepsat něco kloudného.

Nijak se netajím tím, že složení české Partičky zrovna moc nemusím, každopádně je to přeci jen něco trochu jiného, takže proč to nezkusit. Ale proč to zkoušet? Opravdu nevím, celé mi to přišlo jako přehlídka trapnosti. Nejen že nechápu, proč nemůže Dangl mluvit normálně slovensky a jen pokyny číst v češtině, protože mi to opravdu rvalo uši ho poslouchat, ale hlavně pokud je to improvizace, proč jen nenastíní situaci a nevstupuje mírnějším (nebo vybranějším, úplně nevím, jak to nazvat) způsobem. Asi je to tím, že to prostě srovnávám s Kukátkem, ale proč do toho za každou cenu cpát hry z Partičky, některé to opravdu hodně narušovaly, a proč sakra Dangl přerušuje celou scénu, aby mohl mluvit do toho mikrofonu nahlas? To to fakt nešlo udělat tak, že by každý z herců měl sluchátko, takže by šel pokyn přímo jemu do ucha, to by hned bylo vtipnější, tak to ví i ostatní pokyny pro druhé, takže se vtip vytrácí. Jediný smysl to má u zmiňovaných her, která tam ale opravdu jsou zbytečně. V obraze s masem, tam jsem viděl potenciál v pokynech, kdy se dvojice měla zbavit masa, strašně jsem doufal, že ho do toho hlediště hodí a ono nic.

Trochu mi vadil i fakt volných konců, kdy se herci měli někam dostat, na druhou stranu se to mělo směřovat jinam, takže nakonec celá scéna končí uprostřed. Jako například když provozní prochází jednotlivé prostory, tak v kuchyni neřekne vůbec nic, protože přece musíme pokračovat ve vyprávění příběhů, které nemají hlavu ani patu, fajn jeden by byl vtipný, ale s každým dalším to šlo dole vodou, navíc se tak scény skutečně nevztahovaly k tématu. Snad jediná vtipná chvíle byla, když se poprvé zjevila uklízečka a začala se proti novému provoznímu ohánět koštětem. Jen zrovna u této hry jsem doufal, že se dočkáme i zpomalené verze (ale to je možná jen v případě slovenské verze pořadu a v tuzemské Partičce tomu je jinak).

Co se trapnosti po opakování týče, řadí se sem taky scéna, ve které má být Genzer v obou rolích najednou. Fajn byla to sranda, ale jakmile se z toho pokoušíte těžit dál a dál, neee, to nemůže být dobré. V jednu chvíli už to vypadá, že jsem se uklízečky zbavili, když ji tedy srazilo to auto, ale mi ji tam prostě potřebujeme, že. Teď mě tak díky tomu napadla ještě jedna věc, ty paruky byly jako schválně? Asi mi tam unikla nějaká pointa, ale vždyť to úplně shazovalo celou snahu herců a působilo to, jakoby si nějaká parta vyběhla na pódium s provizorními kulisami a snažili se tam snad o vtip.

Jak jsem psal v úvodu, nejspíš se jedná o můj zkreslený názor v důsledku oblíbenosti slovenské tvorby a neoblíbenosti zdejší verze, čímž mi možná i nějaké narážky unikají, rovněž i srovnávání s něčím značně odlišným, ale toto bylo opravdu strašné. Naštěstí nemůžu říct, že se jednalo o zklamání, protože jsem žádná očekávání neměl, rovněž jsem to ale neodepisoval ještě před začátkem. Zkrátka to nebyl můj šálek kávy, možná do budoucna zkusím některý z dalších dílů, jestli jde opravdu jen o moji zaujatost, ale v současnou chvíli za mě propadák. Jen by mě možná zajímalo, co se po střihu do televize nedostalo, tedy jestli jsme viděli vše, nebo zda jsem byli o něco ochuzeni, což by možná mé hodnocení ovlivnilo, každopádně jsem to zkusil a můžu s klidem říci, že jsem rád za slovenskou sestavu, ač dnes již neexistující. No, tak snad je to jen můj problém a ostatními bude pořad přijat a bude se vám líbit.

+ úvodní scéna uklízečky

- Danglovo prznění jazyků
- trapnost
- přerušování pokyny
- neukončené scény
- zbytečné hry
- opakování vtipů
- „herecké“ výkony
- zabité příležitosti

Moje hodnocení pilotu: 10%
Drunk_Queen

Normálně jsem měla radost. Chápete, když pilot dávají rovnou v televizi, nemusím pro to, abych to zkoukla a mohla napsat názor, vůbec nic dělat. „Ha ha ha,“ pomyslela si televize a napsala „no signal“. To je tak, když tu telku zapínám víceméně pouze kvůli německým stanicím na satelitu a tak maximálně dvěma hodinám Óčka týdně, že. Sledovat to v ten moment přes internet mi bohužel taky nevyšlo, protože to, proč to nejde, jsem zjistila až potom, co jsem notebook opět odpojila a vzdala to. Kradla jsem si internet. Já sama. Ach jo.

Každopádně k Partě. Jsem si tak uvědomila, že jsem na téhle partičce (pardon) vlastně tak docela vyrůstala. Vážně. Když jsem byla úplně malá, táta mi hrozně často pouštěl Tele Tele (teď nedávno jsem zas viděla krátký sestřih pár scének!), slovenská Partička je doma taky legenda (netuším, kdy to bylo, ale vím zcela přesně, že jsme na slovenskou Partičku narazili poté, co jsme doma viděli premiéru filmu Dudlíkátor, nevím, proč si to pamatuju) a česká je doma taky moc dobře známá. Onehdá táta koukal v obýváku právě na českou Partičku tolik hodin v kuse, že jsem myslela, že sjíždí primácký archiv. Nesjížděl, vlastní zdroje. Každopádně tím chci říct, že těmhle pánům (a slečnám) nic nemám a jsem s tím, jak to chodí, dokonale seznámena. Taky vím (spíš jsem slyšela, ale párkrát jsem i viděla), že už to není takové, jaké to bylo. Ale celkově proti nim nic nemám, takže tak.

Upřímně ale vzniku Party z penzionu moc nerozumím. To byl teď ten jejich návrat tak úspěšný, že je nutné ždímat to v dalším a víceméně úplně stejném pořadu? Tohle prostě nepřináší pomalu vůbec nic nového, škoda. A ještě jedna věc. Proboha, kdo jim dělal tu hudbu mezi přechody. Zlatý Marián Čurko, tohle nebyla ta roztomilá hravost s málem, tohle bylo jen trapné. Slabina mnoha českých seriálů, škoda, že na to přistoupili i tady.

A konečně, co se týče humoru. Zase je to tak 50/50. To, že „herci“ (jak jim Dano říká), sklouzávají k trapnému humoru častěji, než je vhodné, je asi známá věc, to, že se z toho pak Dano může smíchy po stole uválet, je známá věc taky. U spousty věcí je škoda, že si na tom nedali víc záležet, že je toho dost prvoplánového a tím pádem nevtipného. Některé věci byly krokem vedle i z režisérského hlediska (nerozumím třeba uklízečce a novému provoznímu ve zrychlené podobě, naprosto zbytečné).

Ale i tak musím uznat, že párkrát jsem se přece jen od srdce zasmála, jako jedny z těch povedenějších částí dílu, co mě dokázaly pobavit, považuju třeba změny nálad. Obecně se našlo dost super věcí.

Ale určitě bych si to užila víc, kdyby tam těch povedených vtipů bylo víc, kdyby to nepůsobilo celé tak rozpačitě, jako sešité horkou jehlou. Celkově je to bohužel podprůměr, kde se něco povedlo, ale zbytek byla nuda. Nevím, proč kdysi bývali lepší než teď.

+ několik opravdu povedených scének a vtipů
+ změny nálad
+ stejná chemie a atmosféra jako v Partičce (včetně štvaní Geni [v tomhle případě i v tom druhém smyslu] a Geni jako ženské

- humor a úroveň často podprůměrné
- já vím, že je to improvizace, ale trochu víc přípravy by podle mě stejně neuškodilo
- hudba
- proč to vzniklo?
- obávám se, že to spadne níž

Moje hodnocení pilotu: 40 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Mayans MC (FX) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Krejzovi (Prima) (5. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Purge (Syfy/USA) (5. 9. 2018)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Kidding (Showtime) (5. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Zahradnictví (Česká televize) (6. 9. 2018)
Novinka pod lupou: God Friended Me (CBS) (6. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Vanity Fair (ITV) (6. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Wanderlust (BBC One) (7. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Ministri (JOJ) (7. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Rel (Fox) (7. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Press (BBC One) (8. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Som mama (JOJ) (8. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Sestričky (Markíza) (10. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bobby Brown Story (BET) (11. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Tátové na tahu (Prima) (11. 9. 2018)
Novinka pod lupou: You (Lifetime) (11. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Strangers (ITV) (12. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The First (Hulu) (14. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Black Earth Rising (BBC Two) (14. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Truth About Harry Quebert Affair (Epix) (14. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Forever (Amazon) (14. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Hasičárna Telecí (Stream.cz) (17. 9. 2018)
Novinka pod lupou: A Discovery of Witches (Sky One) (17. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Playing for Keeps (TEN) (19. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Sorry for Your Loss (Facebook Watch) (19. 9. 2018)
Novinka pod lupou: I Feel Bad (NBC) (20. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Good Cop (Netflix) (21. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Maniac (Netflix) (21. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Mr Inbetween (FX) (24. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Magnum P.I. (CBS) (25. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Manifest (NBC) (25. 9. 2018)
Novinka pod lupou: FBI (CBS) (26. 9. 2018)
Novinka pod lupou: New Amsterdam (NBC) (26. 9. 2018)
Novinka pod lupou: A Million Little Things (ABC) (27. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Single Parents (ABC) (28. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Světlu vstříc (iDnes Kino) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Golden Boy (Three) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Sick of It (Sky One) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Cool Kids (Fox) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Cry (BBC One) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Happy Together (CBS) (2. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Neighborhood (CBS) (2. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Into the Dark (Hulu) (5. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Star Wars Resistance (Disney) (8. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Dragon Prince (Netflix) (8. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Stylista (Mall TV) (10. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Život je hra (Mall TV) (10. 10. 2018)
Novinka pod lupou: All American (The CW) (11. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Bisexual (Channel 4) (11. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Light as a Feather (Hulu) (12. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Haunting of Hill House (Netflix) (12. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Titans (DC Universe) (13. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Romanoffs (Amazon) (15. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Přijela pouť (Stream.cz) (15. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Butterfly (ITV) (15. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Charmed (The CW) (15. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Camping (HBO) (16. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Informer (BBC One) (17. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Kids Are Alright (ABC) (17. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Conners (ABC) (17. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Rookie (ABC) (18. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Haunted (Netflix) (22. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Élite (Netflix) (22. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Lynč (Česká televize) (23. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Legacies (The CW) (26. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Chilling Adventures of Sabrina (Netflix) (27. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Pine Gap (ABC) (30. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Profesor T (Nova) (30. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Little Drummer Girl (BBC) (1. 11. 2018)
Novinka pod lupou: The Reluctant Landlord (Sky 1) (1. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Tell Me a Story (CBS All Access) (1. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Dark Heart (ITV) (3. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Homecoming (Amazon) (3. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Rédl (Česká televize) (15. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Hackerville (HBO) (21. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Origin (Youtube Red) (26. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Sally4Ever (Sky Atlantic) (26. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Beat (Amazon) (26. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Escape at Dannemora (Showtime) (27. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Queen America (Facebook Watch) (30. 11. 2018)
Novinka pod lupou: The Kominsky Method (Netflix) (3. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Narcos: Mexico (Netflix) (3. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Dirty John (Bravo) (6. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Mrs Wilson (BBC) (6. 12. 2018)
Novinka pod lupou: My Brilliant Friend (HBO) (6. 12. 2018)
Novinka pod lupou: 1983 (Netflix) (11. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Death and Nightingales (BBC) (11. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Nightflyers (Syfy) (15. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Champaign Ill (Youtube) (15. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Tidelands (Netflix) (22. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Most! (Česká televize) (8. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The Protector (Netflix) (9. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Deadly Class (Syfy) (10. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Cavendish (CBC) (10. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Coroner (CBC) (14. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Good Trouble (Freeform) (19. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Unspeakable (CBC) (23. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Strážmistr Topinka (Česká televize) (24. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Autoškola (Markíza) (25. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Sex Education (Netflix) (25. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Watership Down (BBC) (26. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The ABC Murders (BBC) (26. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Les Misérables (BBC) (26. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Bloom (Stan) (26. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Selection Day (Netflix) (27. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Roswell, New Mexico (The CW) (27. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The Passage (Fox) (27. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Fam (CBS) (27. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The Long Song (BBC) (28. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Schooled (ABC) (28. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The Other Two (Comedy Central) (29. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Project Blue Book (History) (30. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Manhunt (ITV) (30. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Cleaning Up (ITV) (5. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Tigtone (Adult Swim) (9. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Wayne (Youtube) (9. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Black Monday (Showtime) (10. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Russian Doll (Netflix) (13. 2. 2019)
Novinka pod lupou: I Am the Night (TNT) (17. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Kingdom (Netflix) (17. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Pure (Channel 4) (17. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Hanna (Amazon) (18. 2. 2019)
Novinka pod lupou: American Soul (BET) (18. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Pen15 (Hulu) (19. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Miracle Workers (TBS) (19. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Doom Patrol (DC) (19. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Proven Innocent (Fox) (22. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Pitching In (BBC) (24. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Boomerang (BET) (24. 2. 2019)
Novinka pod lupou: The Umbrella Academy (Netflix) (24. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Weird City (Youtube) (25. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Whiskey Cavalier (ABC) (27. 2. 2019)
Novinka pod lupou: The Enemy Within (NBC) (27. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Baptiste (BBC) (1. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Traitors (Channel 4) (2. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Černé vdovy (Prima) (3. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Fresh Eggs (TVNZ) (3. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Kameňák (Nova) (4. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Northern Rescue (CBC, Netflix) (7. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Bad Mothers (Nine) (8. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Diggstown (CBC) (12. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Flack (Pop) (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Ms. Fisher's Modern Murder Mysteries (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Warren (BBC) (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Alien News Desk (Syfy) (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Widow (Amazon) (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Name of the Rose (Rai 1) (18. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Order (Netflix) (19. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Now Apocalypse (Starz) (19. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Love, Death and Robots (Netflix) (19. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Zkáza Dejvického divadla (Česká televize) (19. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Jerk (BBC) (20. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Home (Channel 4) (20. 3. 2019)
Novinka pod lupou: MotherFatherSon (BBC) (20. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Skvrna (Stream.cz) (20. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Fix (ABC) (27. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Sherwood (Youtube) (29. 3. 2019)
Novinka pod lupou: After Life (Netflix) (29. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Shadow (Netflix) (29. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Cheat (ITV) (29. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Shrill (Hulu) (30. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Turn Up Charlie (Netflix) (30. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Za oponou (iDnes Kino) (30. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Village (NBC) (30. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Jann (CTV) (31. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Bay (ITV) (31. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Pretty Little Liars: The Perfectionists (31. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Act (Hulu) (31. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Murders (CityTV) (1. 4. 2019)
Novinka pod lupou: What We Do in the Shadows (FX) (1. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Dead Pixels (E4) (1. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Všechno je jinak (Mall.TV) (1. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Tacoma FD (truTV) (2. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Abby's (NBC) (6. 4. 2019)
Novinka pod lupou: The Twilight Zone (CBS All Access) (7. 4. 2019)
Novinka pod lupou: In the Dark (The CW) (8. 4. 2019)
Novinka pod lupou: The Code (CBS) (9. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Warrior (Cinemax) (9. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Vodník (Česká televize) (11. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Black Summer (Netflix) (13. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Fosse/Verdon (FX) (19. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Bless This Mess (ABC) (22. 4. 2019)
Novinka pod lupou: The Victim (BBC) (28. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Back to Life (BBC) (28. 4. 2019)
Novinka pod lupou: The Bad Seed (TVNZ) (22. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Ghosts (BBC) (22. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Chimerica (Channel 4) (22. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Ramy (Hulu) (23. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Special (Netflix) (23. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Gentleman Jack (BBC) (23. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Bonding (Netflix) (24. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Chambers (Netflix) (24. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Živé terče (Česká televize) (24. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Red Line (CBS) (25. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Dead to Me (Netflix) (25. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Spanish Princess (Starz) (25. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Chernobyl (HBO) (26. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Parta z Penzionu (Prima) (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Society (Netflix) (26. 5. 2019)
Novinka pod lupou: L.A.'s Finest (Spectrum) (27. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Virtues (Channel 4) (27. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Mr. Black (Network TEN) (27. 5. 2019)
Novinka pod lupou: It's Bruno (Netflix) (28. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Hatton Garden (ITV) (28. 5. 2019)
Novinka pod lupou: 15 Days (Channel 5) (29. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Summer of Rockets (BBC) (29. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Blood & Treasure (CBS) (29. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Years and Years (BBC) (30. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Ninth (CBC) (30. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Hot Zone (NatGeo) (30. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The InBetween (NBC) (31. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Alta Mar (Netflix) (31. 5. 2019)
Novinka pod lupou: What/If (Netflix) (31. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Swamp Thing (DC) (6. 6. 2019)
Novinka pod lupou: When They See Us (Netflix) (7. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Good Omens (Amazon) (10. 6. 2019)
Novinka pod lupou: NOS4A2 (AMC) (11. 6. 2019)
Novinka pod lupou: American Princess (Lifetime) (18. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Euphoria (HBO) (19. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Los Espookys (HBO) (20. 6. 2019)
Novinka pod lupou: How to Sell Drugs Online (Fast) (Netflix) (21. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Jett (Cinemax) (23. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Linka (Prima) (25. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Mr. Iglesias (Netflix) (26. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Perpetual Grace LTD (Epix) (3. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Ambitions (OWN) (5. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Beecham House (ITV) (7. 7. 2019)
Novinka pod lupou: City on a Hill (Showtime) (10. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Grand Hotel (ABC) (13. 7. 2019)
Novinka pod lupou: London Kills (Acorn TV) (14. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Reef Break (ABC) (16. 7. 2019)
Novinka pod lupou: The Loudest Voice (Showtime) (17. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Too Old to Die Young (Amazon) (18. 7. 2019)
Novinka pod lupou: The Rook (Starz) (19. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Trinkets (Netflix) (23. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Year of the Rabbit (Channel 4) (24. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Dark Mon£y (BBC) (27. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Family Reunion (Netflix) (29. 7. 2019)
Novinka pod lupou speciál: Veronica Mars (Hulu) (4. 8. 2019)
Novinka pod lupou: The Boys (Amazon) (6. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Pandora (The CW) (7. 8. 2019)
Novinka pod lupou: My Life Is Murder (Network TEN) (8. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Pearson (USA Network) (11. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Dark/Web (Amazon) (13. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Pennyworth (Epix) (14. 8. 2019)
Novinka pod lupou: South Side (Comedy Central) (17. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Lambs of God (Foxtel) (18. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Another Life (Netflix) (18. 8. 2019)
Novinka pod lupou: The Hunting (SBS) (19. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Four Weddings and a Funeral (Hulu) (19. 8. 2019)
Novinka pod lupou: BH90210 (Fox) (20. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Wu Assassins (Netflix) (20. 8. 2019)
Novinka pod lupou: This Way Up (Channel 4) (21. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Two Sentence Horror Stories (The CW) (21. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Our Boys (HBO) (22. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Deep Water (ITV) (22. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Why Women Kill (CBS All Access) (25. 8. 2019)
Novinka pod lupou: David Makes Man (OWN) (28. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Sintonia (Netflix) (4. 9. 2019)
Novinka pod lupou: The Unsettling (HBO) (5. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Diary of an Uber Driver (ABC AU) (5. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Brassic (Sky) (6. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Dollar (Netflix) (6. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Carnival Row (Amazon) (7. 9. 2019)
Novinka pod lupou: The Gulf (TV3) (8. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Sanditon (ITV) (9. 9. 2019)

Novinka pod lupou: Love Alarm (Netflix) (10. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Frontera Verde (Netflix) (11. 9. 2019)
Novinka pod lupou: The Righteous Gemstones (HBO) (12. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Fremvandrerne (HBO) (21. 9. 2019)
Novinka pod lupou: On Becoming a God in Central Florida (29. 9. 2019)
Novinka pod lupou: The Dark Crystal: Age of Resistance (29. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Most Beautiful Thing (Netflix) (30. 9. 2019)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

tommmyk
před 27 týdny
Taky mám pocit, že to prostě nebylo ono. Běžnou Partičku jsem měl velmi rád,...
verca.sotek
před 24 týdny
Co tak vím, tak Party se natočilo 8 dílů. Bohužel s Partičkou to...
Andvejka17
před 24 týdny
Partičku mám ráda, takže jsem od Party z penzionu měla velká očekávání,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY