Facebook Twitter E-mail
18. října 2018

Novinka pod lupou: The Rookie (ABC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Rookie
Žánr: Komedie / Drama / Krimi
Stanice: ABC
Premiéra: 14. 10. 2018
Vysílání: úterý ve 22:00
Délka pilotu: 42 minut
Předskokan: Splitting Up Together
Konkurence: NCIS: New Orleans (CBS), New Amsterdam (NBC)
Tipovačka: Všichni kromě Pesimistů tipují prodloužení, včetně lidu s převahou 67 % tipujících.

Kdo?

Tvůrce: Alexi Hawley
Herci: Nathan Fillion, Melissa O’Neil, Afton Williamson, Eric Winter, Richard T. Jones, Mercedes Mason, Alyssa Diaz

Ve zkratce

Příběh se inspiruje skutečnou událostí. Hlavním hrdinou je John Nolan, nejstarší bažant na policejním okrsku v Los Angeles. Je ve věku, kdy ostatní policisté dosahují vrcholu své kariéry, nicméně Nolan se v této době rozhodne zahodit svůj pohodlný maloměstský život a přestěhuje se do města andělů, aby si zde splnil svůj celoživotní sen a stal se policistou. Nyní je obklopen bažanty o dvacet let mladšími než on sám. Hrdina musí zvládnout nebezpečný, humorný a nepředvídatelný svět „mladého“ policisty, nicméně je rozhodnut vytěžit ze svého druhého pokusu o životní štěstí maximum.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Seriál The Rookie má v hledáčku asi více lidí, už jen kvůli Nathanovi, a i já jsem podlehla zvědavosti. Musím se přiznat, že od tohoto seriálu jsem toho moc nečekala a nepočítala jsem s tím, že bych po pilotu pokračovala dál. Teď jsem docela zaskočená, protože to vlastně takový propadák vůbec nebyl. Mám k tomu určité výhrady, ale dalším dílům šanci nakonec dám.

Děj seriálu hezky plynul a vystřídalo se zde hned několik zápletek, které byly ale na druhou stranu v celku rychle uzavřeny. Nejen v tomto mi to připomínalo Rookie Blue, což je prakticky kanadská obdoba seriálu. A možná přesně kvůli tomu mám RB o hodně radši. V The Rookie dělali strážníci a školící důstojníci čerstvým bažantům naschvály a různě je testovali (což se dělo i v RB), ale hlavně ze strany Bradforda a Greye to podle mě už hraničilo se šikanou na pracovišti. U těch Kanaďanů to nevyznělo tak drsně, i když je taky nešetřili.

Bradford je zároveň postava, která mi vůbec nesedla – neustále si vymýšlel a choval se neskutečně nadřazeně, načež se pak v práci málem rozbrečel. Upřímně jsem mu nic z toho nevěřila a myslela jsem si, že zase něco zkouší na Chenovou. Kdyby celou dobu nelhal, tak bych s ním i soucítila. Ani Grey si svou zaujatostí u mě plusové body nezískal – Nolana chtěl hned vyhodit a Westovi jeho pochybení prošlo? Hodně neprofesionální.

Jinak jsou mi ale postavy sympatické, hemží se to známými tvářemi z řad herců (btw kdy Mercedes Mason tak zestárla?) a i když je jejich chování občas přitažené za vlasy, dá se to snést. Byla jsem překvapená, když se ukázalo, že někteří se znají trochu důvěrněji, žádné náznaky jsem totiž neviděla. Jsem ale zvědavá, jak to s nimi bude pokračovat.

Celkově tedy příjemné překvapení, které je třeba brát trochu s rezervou. Nečekejte typickou kriminálku s detektivním duem v čele, které se ve všem vyzná. The Rookie si na skutečná fakta a policejní protokoly asi moc nepotrpí, ale když tohle pominete, tak si seriál užijete.

PS: Během toho karaoke jsem si vzpomněla, že Melissa vyhrála kanadskou Superstar :D

+ více případů – děj hezky plyne
+ tajný vztah
+ obsazení

- zrychlený děj
- chování Bradforda a Greye

Moje hodnocení pilotu: 70 %
ragelly

Pilot zklamal, podobně jako trailer. Seriál zněl na papíře hodně dobře, ale výsledek bohužel zklamal. Nemá to dost dramatu ani dost komedie, aby šlo o pohodovou oddychovku. Seriál nenašel ten správný balanc, alespoň zatím ne. Prozatím je to jen zoufalá podívaná na krizi středního věku. Ač nerada, musím souhlasit s hrdinovým nadřízeným, který si ho neustále dobíral kvůli tomu, že se snaží jen cítit znovu mladý a užitečný.

Neříkám, že se na to nedá koukat. Ale že bych se hned těšila na další díl, to taky nemůžu tvrdit. Nathana jsem nikdy moc nemusela, takže tomu u mě nepomáhá, i když chápu, že pro většinu z vás je právě on tím největším lákadlem, proč novinku vyzkoušet. Jeho postava je pomalá, unavená a neustále se tváří, že se každou chvíli rozbrečí. Ostatní jsou lepší a mají potenciál. Ale je to škoda, že zrovna hlavní hrdina, navíc v podání herce, na kterého v podstatě seriál láká, tak moc zklamal.

Příběhově to byl takový průměr. Nic, co bychom tu ještě neměli, ale fanoušci policejního žánru si sledování budou užívat tak i tak. Nechybělo tu ani několik překvapení včetně vraždy, za to jsou určitě body k plusu. Ale když porovnám např. s 911, který loni velmi mile překvapil, tak se mu Rookie nedokáže vyrovnat ani za mák.

Seriálu chybí energie. Je takový unavený životem, stejně jako hlavní hrdina. I když se snaží ukázat nějakou akci, pořád je to jako přes filtr, který mu přidá 30 let. Ve výsledku vás tedy nedokáže pořádně ponořit do děje, abyste si ho zamilovali. Koukatelný je, ale novou srdcovku v něm prostě nenacházím, vlastně ve mně nevyvolává vůbec žádné emoce.

+ není to tragické

- hlavní hrdina
- seriál bez energie a šťávy
- průměr ve všech ohledech

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Tempy

Za mě spokojenost. Vím, že se už od vydání traileru objevují nespokojené hlasy stěžující si hlavně na pelmel žánrů, ale mně tahle kombinace humoru, akce a dramatu naprosto vyhovuje a nenapadá mě nikdo lepší, kdo by ji bravurně zvládl odehrát, než Nathan Fillion.

Když pominu takovou dětinskou radost z toho, že se Castle konečně dočkal ;) , najdu i mnoho dalších pozitiv. Jedním z nich je paradoxně to, že Fillion je tu tak trochu upozaděn a prostor dostávají i další postavy. Mám Nathana ráda, ale v minulosti už ho občas na té obrazovce bylo až moc. Tady naopak tak nějak přirozeně zapadá do týmu a mně je to mnohem sympatičtější. Další věc, která mi na seriálu sedla, je určitá civilnost. Ano, samozřejmě, pořád je to drama a něco se musí dít, ale v tomto případě mi alespoň připadalo, že policisté „jsou taky jenom lidi“ a nikdo nebyl neprůstřelný a tak dále.

Už v traileru jsme mohli vidět, že seriál pracuje s obrazem z osobních kamer strážníků. Jakkoli nejsem žádným fanouškem různých (mnohdy zbytečných) obrazových kudrlinek, zde mi tady forma vyprávění výborně sedí a skvěle podle mě doplňuje klasické záběry. A co je nejdůležitější – opravdu má v příběhu nějaké opodstatnění.

Ani Rookie se samozřejmě nevyhnul určitým přešlapům, ať už logickým – opravdu bych coby zloděj držící rukojmí nechala horu masa zvanou Fillion, aby si stoupla takhle blízko ke mně?, nebo „klišoidním“ – šéf, který dělá hlavnímu hrdinovi problémy; rádoby drsňák, který šlape po zelenáčích atd., atd. Přesto je to suma sumárum zábavná podívaná, která je po všech těch ohavnostech, koncích světa a záhubách lidstva/rasy určitým příjemným odlehčením. Takový trochu akčnější americký Malý pitaval z velkého města. :D

+ vyrovnané rozložení příběhu mezi více postav
+ tempo
+ civilnost
+ kamerové záběry
+ Nathan Fillion

- seriálová klišé

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

Upřímně v letošní seriálové nabídce Velké pětky mě toho moc nezaujalo. A vlastně nejlépe z toho vyšla novinka s Nathanem Fillionem, a to hlavně proto, že mi pořád chybí náhrada za Castlea. Teď už jen doufat, že to bude stejně dobré jako Castle, aniž by to bylo moc podobné.

A po prvním díle můžu říct, že toho jsem se obával zbytečně. Sice se sem tam snaží prohodit nějaký ten vtípek, ale většinou to je o policii v akci, a ta šlape překvapivě dobře. Jen si možná jako já postěžujete, že jste vlastně čekali něco jiného, něco odlehčenějšího.

Postavy jsou docela zajímavé a věřím, že je bude zábava sledovat. Jediný, kdo mi vysloveně neseděl, byl bílý policajt a jeho rádoby drsný přístup, který se pak rychle změnil v pláč. Navíc mě tvůrci překvapili tím, že hned na úvod vyrukovali s tím, že hlavní dvě postavy jsou ve vztahu místo toho, aby jako obvykle hráli hru „will they or won't they?“, která však určitě dorazí v jiném podání.

A tak závěrem, ano, dalo se na to koukat a slušně to utíkalo. Když si najdu čas, tak se klidně budu dívat dál, ale rozhodně se z toho nevyklubala novinka, u které bych nedočkavě očekával každou další epizodu.

+ obsazení v čele s Nathanem Fillionem
+ policejní akce
+ překvápko se vztahem

- čekal jsem to odlehčenější
- postava bílého policajta

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát šanci seriálu The Rookie? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Mayans MC (FX) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Krejzovi (Prima) (5. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Purge (Syfy/USA) (5. 9. 2018)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Kidding (Showtime) (5. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Zahradnictví (Česká televize) (6. 9. 2018)
Novinka pod lupou: God Friended Me (CBS) (6. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Vanity Fair (ITV) (6. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Wanderlust (BBC One) (7. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Ministri (JOJ) (7. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Rel (Fox) (7. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Press (BBC One) (8. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Som mama (JOJ) (8. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Sestričky (Markíza) (10. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bobby Brown Story (BET) (11. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Tátové na tahu (Prima) (11. 9. 2018)
Novinka pod lupou: You (Lifetime) (11. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Strangers (ITV) (12. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The First (Hulu) (14. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Black Earth Rising (BBC Two) (14. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Truth About Harry Quebert Affair (Epix) (14. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Forever (Amazon) (14. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Hasičárna Telecí (Stream.cz) (17. 9. 2018)
Novinka pod lupou: A Discovery of Witches (Sky One) (17. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Playing for Keeps (TEN) (19. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Sorry for Your Loss (Facebook Watch) (19. 9. 2018)
Novinka pod lupou: I Feel Bad (NBC) (20. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Good Cop (Netflix) (21. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Maniac (Netflix) (21. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Mr Inbetween (FX) (24. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Magnum P.I. (CBS) (25. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Manifest (NBC) (25. 9. 2018)
Novinka pod lupou: FBI (CBS) (26. 9. 2018)
Novinka pod lupou: New Amsterdam (NBC) (26. 9. 2018)
Novinka pod lupou: A Million Little Things (ABC) (27. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Single Parents (ABC) (28. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Světlu vstříc (iDnes Kino) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Golden Boy (Three) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Sick of It (Sky One) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Cool Kids (Fox) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Cry (BBC One) (1. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Happy Together (CBS) (2. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Neighborhood (CBS) (2. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Into the Dark (Hulu) (5. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Star Wars Resistance (Disney) (8. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Dragon Prince (Netflix) (8. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Stylista (Mall TV) (10. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Život je hra (Mall TV) (10. 10. 2018)
Novinka pod lupou: All American (The CW) (11. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Bisexual (Channel 4) (11. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Light as a Feather (Hulu) (12. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Haunting of Hill House (Netflix) (12. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Titans (DC Universe) (13. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Romanoffs (Amazon) (15. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Přijela pouť (Stream.cz) (15. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Butterfly (ITV) (15. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Charmed (The CW) (15. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Camping (HBO) (16. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Informer (BBC One) (17. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Kids Are Alright (ABC) (17. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Conners (ABC) (17. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Rookie (ABC) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Haunted (Netflix) (22. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Élite (Netflix) (22. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Lynč (Česká televize) (23. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Legacies (The CW) (26. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Chilling Adventures of Sabrina (Netflix) (27. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Pine Gap (ABC) (30. 10. 2018)
Novinka pod lupou: Profesor T (Nova) (30. 10. 2018)
Novinka pod lupou: The Little Drummer Girl (BBC) (1. 11. 2018)
Novinka pod lupou: The Reluctant Landlord (Sky 1) (1. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Tell Me a Story (CBS All Access) (1. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Dark Heart (ITV) (3. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Homecoming (Amazon) (3. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Rédl (Česká televize) (15. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Hackerville (HBO) (21. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Origin (Youtube Red) (26. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Sally4Ever (Sky Atlantic) (26. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Beat (Amazon) (26. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Escape at Dannemora (Showtime) (27. 11. 2018)
Novinka pod lupou: Queen America (Facebook Watch) (30. 11. 2018)
Novinka pod lupou: The Kominsky Method (Netflix) (3. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Narcos: Mexico (Netflix) (3. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Dirty John (Bravo) (6. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Mrs Wilson (BBC) (6. 12. 2018)
Novinka pod lupou: My Brilliant Friend (HBO) (6. 12. 2018)
Novinka pod lupou: 1983 (Netflix) (11. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Death and Nightingales (BBC) (11. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Nightflyers (Syfy) (15. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Champaign Ill (Youtube) (15. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Tidelands (Netflix) (22. 12. 2018)
Novinka pod lupou: Most! (Česká televize) (8. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The Protector (Netflix) (9. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Deadly Class (Syfy) (10. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Cavendish (CBC) (10. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Coroner (CBC) (14. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Good Trouble (Freeform) (19. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Unspeakable (CBC) (23. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Strážmistr Topinka (Česká televize) (24. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Autoškola (Markíza) (25. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Sex Education (Netflix) (25. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Watership Down (BBC) (26. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The ABC Murders (BBC) (26. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Les Misérables (BBC) (26. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Bloom (Stan) (26. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Selection Day (Netflix) (27. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Roswell, New Mexico (The CW) (27. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The Passage (Fox) (27. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Fam (CBS) (27. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The Long Song (BBC) (28. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Schooled (ABC) (28. 1. 2019)
Novinka pod lupou: The Other Two (Comedy Central) (29. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Project Blue Book (History) (30. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Manhunt (ITV) (30. 1. 2019)
Novinka pod lupou: Cleaning Up (ITV) (5. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Tigtone (Adult Swim) (9. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Wayne (Youtube) (9. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Black Monday (Showtime) (10. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Russian Doll (Netflix) (13. 2. 2019)
Novinka pod lupou: I Am the Night (TNT) (17. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Kingdom (Netflix) (17. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Pure (Channel 4) (17. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Hanna (Amazon) (18. 2. 2019)
Novinka pod lupou: American Soul (BET) (18. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Pen15 (Hulu) (19. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Miracle Workers (TBS) (19. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Doom Patrol (DC) (19. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Proven Innocent (Fox) (22. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Pitching In (BBC) (24. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Boomerang (BET) (24. 2. 2019)
Novinka pod lupou: The Umbrella Academy (Netflix) (24. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Weird City (Youtube) (25. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Whiskey Cavalier (ABC) (27. 2. 2019)
Novinka pod lupou: The Enemy Within (NBC) (27. 2. 2019)
Novinka pod lupou: Baptiste (BBC) (1. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Traitors (Channel 4) (2. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Černé vdovy (Prima) (3. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Fresh Eggs (TVNZ) (3. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Kameňák (Nova) (4. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Northern Rescue (CBC, Netflix) (7. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Bad Mothers (Nine) (8. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Diggstown (CBC) (12. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Flack (Pop) (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Ms. Fisher's Modern Murder Mysteries (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Warren (BBC) (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Alien News Desk (Syfy) (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Widow (Amazon) (17. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Name of the Rose (Rai 1) (18. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Order (Netflix) (19. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Now Apocalypse (Starz) (19. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Love, Death and Robots (Netflix) (19. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Zkáza Dejvického divadla (Česká televize) (19. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Jerk (BBC) (20. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Home (Channel 4) (20. 3. 2019)
Novinka pod lupou: MotherFatherSon (BBC) (20. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Skvrna (Stream.cz) (20. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Fix (ABC) (27. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Sherwood (Youtube) (29. 3. 2019)
Novinka pod lupou: After Life (Netflix) (29. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Shadow (Netflix) (29. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Cheat (ITV) (29. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Shrill (Hulu) (30. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Turn Up Charlie (Netflix) (30. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Za oponou (iDnes Kino) (30. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Village (NBC) (30. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Jann (CTV) (31. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Bay (ITV) (31. 3. 2019)
Novinka pod lupou: Pretty Little Liars: The Perfectionists (31. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Act (Hulu) (31. 3. 2019)
Novinka pod lupou: The Murders (CityTV) (1. 4. 2019)
Novinka pod lupou: What We Do in the Shadows (FX) (1. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Dead Pixels (E4) (1. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Všechno je jinak (Mall.TV) (1. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Tacoma FD (truTV) (2. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Abby's (NBC) (6. 4. 2019)
Novinka pod lupou: The Twilight Zone (CBS All Access) (7. 4. 2019)
Novinka pod lupou: In the Dark (The CW) (8. 4. 2019)
Novinka pod lupou: The Code (CBS) (9. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Warrior (Cinemax) (9. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Vodník (Česká televize) (11. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Black Summer (Netflix) (13. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Fosse/Verdon (FX) (19. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Bless This Mess (ABC) (22. 4. 2019)
Novinka pod lupou: The Victim (BBC) (28. 4. 2019)
Novinka pod lupou: Back to Life (BBC) (28. 4. 2019)
Novinka pod lupou: The Bad Seed (TVNZ) (22. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Ghosts (BBC) (22. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Chimerica (Channel 4) (22. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Ramy (Hulu) (23. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Special (Netflix) (23. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Gentleman Jack (BBC) (23. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Bonding (Netflix) (24. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Chambers (Netflix) (24. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Živé terče (Česká televize) (24. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Red Line (CBS) (25. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Dead to Me (Netflix) (25. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Spanish Princess (Starz) (25. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Chernobyl (HBO) (26. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Parta z Penzionu (Prima) (26. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Society (Netflix) (26. 5. 2019)
Novinka pod lupou: L.A.'s Finest (Spectrum) (27. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Virtues (Channel 4) (27. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Mr. Black (Network TEN) (27. 5. 2019)
Novinka pod lupou: It's Bruno (Netflix) (28. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Hatton Garden (ITV) (28. 5. 2019)
Novinka pod lupou: 15 Days (Channel 5) (29. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Summer of Rockets (BBC) (29. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Blood & Treasure (CBS) (29. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Years and Years (BBC) (30. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Ninth (CBC) (30. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The Hot Zone (NatGeo) (30. 5. 2019)
Novinka pod lupou: The InBetween (NBC) (31. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Alta Mar (Netflix) (31. 5. 2019)
Novinka pod lupou: What/If (Netflix) (31. 5. 2019)
Novinka pod lupou: Swamp Thing (DC) (6. 6. 2019)
Novinka pod lupou: When They See Us (Netflix) (7. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Good Omens (Amazon) (10. 6. 2019)
Novinka pod lupou: NOS4A2 (AMC) (11. 6. 2019)
Novinka pod lupou: American Princess (Lifetime) (18. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Euphoria (HBO) (19. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Los Espookys (HBO) (20. 6. 2019)
Novinka pod lupou: How to Sell Drugs Online (Fast) (Netflix) (21. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Jett (Cinemax) (23. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Linka (Prima) (25. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Mr. Iglesias (Netflix) (26. 6. 2019)
Novinka pod lupou: Perpetual Grace LTD (Epix) (3. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Ambitions (OWN) (5. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Beecham House (ITV) (7. 7. 2019)
Novinka pod lupou: City on a Hill (Showtime) (10. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Grand Hotel (ABC) (13. 7. 2019)
Novinka pod lupou: London Kills (Acorn TV) (14. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Reef Break (ABC) (16. 7. 2019)
Novinka pod lupou: The Loudest Voice (Showtime) (17. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Too Old to Die Young (Amazon) (18. 7. 2019)
Novinka pod lupou: The Rook (Starz) (19. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Trinkets (Netflix) (23. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Year of the Rabbit (Channel 4) (24. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Dark Mon£y (BBC) (27. 7. 2019)
Novinka pod lupou: Family Reunion (Netflix) (29. 7. 2019)
Novinka pod lupou speciál: Veronica Mars (Hulu) (4. 8. 2019)
Novinka pod lupou: The Boys (Amazon) (6. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Pandora (The CW) (7. 8. 2019)
Novinka pod lupou: My Life Is Murder (Network TEN) (8. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Pearson (USA Network) (11. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Dark/Web (Amazon) (13. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Pennyworth (Epix) (14. 8. 2019)
Novinka pod lupou: South Side (Comedy Central) (17. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Lambs of God (Foxtel) (18. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Another Life (Netflix) (18. 8. 2019)
Novinka pod lupou: The Hunting (SBS) (19. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Four Weddings and a Funeral (Hulu) (19. 8. 2019)
Novinka pod lupou: BH90210 (Fox) (20. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Wu Assassins (Netflix) (20. 8. 2019)
Novinka pod lupou: This Way Up (Channel 4) (21. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Two Sentence Horror Stories (The CW) (21. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Our Boys (HBO) (22. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Deep Water (ITV) (22. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Why Women Kill (CBS All Access) (25. 8. 2019)
Novinka pod lupou: David Makes Man (OWN) (28. 8. 2019)
Novinka pod lupou: Sintonia (Netflix) (4. 9. 2019)
Novinka pod lupou: The Unsettling (HBO) (5. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Diary of an Uber Driver (ABC AU) (5. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Brassic (Sky) (6. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Dollar (Netflix) (6. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Carnival Row (Amazon) (7. 9. 2019)
Novinka pod lupou: The Gulf (TV3) (8. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Sanditon (ITV) (9. 9. 2019)

Novinka pod lupou: Love Alarm (Netflix) (10. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Frontera Verde (Netflix) (11. 9. 2019)
Novinka pod lupou: The Righteous Gemstones (HBO) (12. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Fremvandrerne (HBO) (21. 9. 2019)
Novinka pod lupou: On Becoming a God in Central Florida (29. 9. 2019)
Novinka pod lupou: The Dark Crystal: Age of Resistance (29. 9. 2019)
Novinka pod lupou: Most Beautiful Thing (Netflix) (30. 9. 2019)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 51 týdny
A bude NPL k Elite? Všude to chválí, tak by mě zajímalo, jak by se to...
Pajky
před 51 týdny
V seznamu jsem to zatím neviděl a seriál tady zatím ani není. Ale Netflix...
ševča
před 49 týdny
Tenhle seriál ve mně u traileru vyvolával pocit, že se dívám na jednu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY