30. 7. 2021

Novinka pod lupou: Turner & Hooch (Disney+)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název Turner & Hooch
Žánr akční, komedie
Stanice Disney+
Premiéra 21. 7. 2021
Vysílání středa
Délka pilotu 45 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Scott Turner je americký maršál, který zdědí velkého neposlušného psa. Brzy si uvědomí, že zvíře, které nikdy nechtěl, může být přesně tím parťákem, jakého potřebuje.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Po těch několika měsících jde docela jasně poznat, jak seriály od Disney+ budou obecně vypadat. Teď nemyslím ty tematické, tedy značky Marvel a Star Wars, ale ten zbytek, který vyplní program tohoto rozrůstajícího se streamera.

Měli jsme tu Mighty Ducks, pak následoval Big Shot, a nyní tady je Turner & Hooch. Všechny tyto seriály, ač mají každý jiné téma, jsou si atmosférou hodně podobné. Jedná se o pohodovky, u kterých můžete vypnout, nasávat tu pohodu a uvolnění plnými doušky, a prostě si sledování užívat.

Nečekejte od toho nic světoborného a propracovaného. Případy, pokud jde soudit podle úvodního, budou jednodušší, záporáci extra záporní a klaďasové extra kladní. Ale to nevadí, tady není potřeba nic překombinovávat, funguje to tak, jak to je, i když jsme to asi viděli už stokrát.

Původní film neznám, takže nemůžu posoudit, jak se seriálová adaptace povedla. Ale když bych měla posoudit seriál jako samostatný prvek, tak jsem spokojená. Můžete na to koukat s drahou polovičkou, sami, s rodiči, dětmi, je to taková zábava pro všechny generace. Určitě si další díly pustím.

  • pohodová oddychovka
  • příjemné obsazení
  • ideální pro průběžné sledování i na maraton
  • nic originálního
  • dost jednoduché zápletky
70 %
Mé hodnocení
ragelly
Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Hrus

Hrus

Tentokrát ve všech + a - souhlasím s Ragelly. Je to jednoduchá příjemná komediální detektivka......
před 7 týdny
Další články k tématu