27. 10. 2021

Novinka pod lupou: Puppy Place (Apple TV+)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název Puppy Place
Žánr dobrodružný, rodinný
Stanice Apple TV+
Premiéra 15. 10. 2021
Vysílání pátek
Délka pilotu 26 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Kdo?

Tvůrci
Hrají

O čem to je?

Puppy Place je kronikou dobrodružství sourozenců Charlese a Lizzie Petersonových, kteří milují psy, a jejich štěňat, která hledají svůj domov.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Ten pejsek byl roztomilý. Mám ráda psy, když je mám u sebe na pár dnů. Ale vždycky, když vidím podobnou roztomilost, tak mám trošku chuť pořídit si vlastního. Pak si ale vzpomenu, že na takový závazek nemám čas a ani chuť, a hnedka mě ty myšlenky přejdou :-)

Každopádně pilot byl hezký, roztomilý, nevinný. Ideální pro děti. Ale pozor, aby vaše malé ratolesti potom nežadonily o vlastní štěně. Takže jim to pusťte jen na vlastní nebezpečí, protože míra roztomilosti tady dosahuje asi tak 2 000 %.

Nemá smysl psát nic víc, je to seriál pro děti, který nepřináší žádný hlubší příběh ani poselství.

  • krásní pejsci
60 %
Mé hodnocení
ragelly
Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu