21. 12. 2019

Novinka pod lupou: Traces (Alibi)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Traces
Žánr drama, krimi
Stanice Alibi
Premiéra 9. 12. 2019
Vysílání pondělí a úterý, 21:00
Délka pilotu 45 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Během studia online kurzu forenzní vědy mladá asistentka z laboratoře najde spojitost fiktivního případu se svou vlastní minulostí. Získá si podporu dvou profesorek, s nimiž spolupracuje, a rozhodne se vraha dovést spravedlnosti.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Na papíře zní seriál hodně dobře, ve výsledku to pro mě ale bylo mdlé. I když se jedná o můj oblíbený žánr, nemohla jsem se do příběhu dostat. Celé mi to přišlo tak nějak nesympatické a vzdálené, jako by mezi mnou a televizí bylo velké tlusté sklo.

Potenciál tu ale rozhodně byl. Hlavní herecké trio je mimořádně silné, opět se ukazuje, že seriál nepotřebuje dominantní mužské postavy, že si dokáže hravě poradit i se třemi hlavními hrdinkami. To je ale bohužel vše, co mě na něm zaujalo.

Samotný případ se vlekl, nepřišly žádné velké zvraty nebo překvapivé události, a vlastně jsme se téměř nikam neposunuli za těch 45 minut. Po skončení epizody nemám nejmenší chuť pokračovat ve sledování, i když sestřih ukázek z budoucích dílů vypadal trošku lépe. Přece jen ale pilot by měl být ten díl, který vás dokáže nalákat k dalšímu sledování, a to se tady nestalo. Alespoň pro mě.
  • hlavní hrdinky
  • potenciál
  • nevyužitý potenciál
  • táhnoucí se mdlý děj
30 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
verunkabrožová

verunkabrožová

Nevím proč,ale čekala jsem od toho něco víc...asi vynechám.
před 56 týdny
007.dany

007.dany

Ne,ne to zkoušet nebudu.
před 56 týdny
Undertaker4

Undertaker4

Vypadá to velmi nezajímavě
před 55 týdny
Další články k tématu