16. 6. 2020

Novinka pod lupou: Alex Rider (Amazon)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název Alex Rider
Žánr drama, akční
Stanice Amazon
Premiéra 4. 6. 2020
Vysílání celá série k dispozici
Délka pilotu 45 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Pro normálního teenagera Alexe Ridera se život změní v okamžiku, když se dozví, že jeho strýc Ian zemřel ve výkonu služby a pracoval jako britský špion. Ozve se mu MI6, která mu sdělí, že byl Alex tajně cvičen už od dětství, aby se později přidal do tajemného nebezpečného špionážního světa. Alex se vydává na tajnou misi a odhalí nebezpečný plán, který ohrožuje jeho život.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Pilot se mi líbil. Doufala jsem, že to bude ještě trošku odlehčenější, představovala bych si něco na způsob Chucka. Nakonec to vypadá na vážný špionážní thriller, což taky není k zahození. Ale když je to takové mladé ucho, čekala jsem trošku něco jiného.

Každopádně jak říkám, první díl byl super a rozhodně navnadil na další sledování. Víc než Alex se mi sice líbil syn toho chlápka, co sletěl dolů do výtahové šachty, ale i hlavní hrdina je v pohodě. Jen jsem si nemohla pomoct, pořád mě rozptyloval ten jeho hrozný účes. Já vím, je to povrchní, ale vzadu nad krkem to měl tak blbě střižené!

Příběh je trošku přitažený za vlasy, ale to nevadí. Důležité je, že jde o zábavnou podívanou. Akce tu máme hodně, pár zvratů i napínavých scén se taky najde. A o tom každý akční špionážní seriál má být, no ne?

  • spousta akce i napětí
  • sympatický hrdina
  • chybí jiskra
  • nemám chuť si hned pouštět další díl
70 %
Mé hodnocení
ragelly
Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
dixi789

dixi789

Tuhle knižní sérii jsem naprosto zbožňovala. Filmové zpracování prvního dílu mě sice zklamalo, ale seriálu...
před 31 týdny
sandokan555

sandokan555

Podla popisu som myslel ze ide o serial z Disney chanel. Ako beriem ked dvaja robia to iste nemusi...
před 30 týdny
Další články k tématu