4. 1. 2020

Novinka pod lupou: Deputy (Fox)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Deputy
Žánr drama, akční, krimi
Stanice Fox
Premiéra 2. 1. 2020
Vysílání úterý, 21:00
Délka pilotu 43 minut
Předskokan Outmatched
Konkurence Grey's Anatomy (ABC), Mom + Carol's Second Act (CBS), Legacies, Will and Grace + Indebted (NBC)
Tipovačka

O čem to je?

Strážník Bill Hollister není u policie zrovna populární pro své netradiční názory a zvyky. Po náhlé smrti úřadujícího šerifa nastupuje na základě zákona na jeho místo a stává se vedoucí složkou zákona v okrsku Los Angeles. Bill dostane na starost deset tisíc policistů, kteří pracují na moderním Divokém západě.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Celkem očekávané provedení policejního krimi dramatu, jaké byste čekali od Velké pětky. Seriál mi trošku připomíná Justified, především kvůli charakteru hlavního hrdiny a podobnému westernem inspirovanému stylu. Chybí mu ale hlubší zápletka a pořádní záporáci, kteří by sledování pozvedli na jiný level.

Tady to vypadá, že je hlavní hrdina ten největší dobrák. Má po boku fajn bodyguarda (tak trošku Job z Banshee), kamaráda z týmu a manželku, všichni ostatní jsou nepřátelé, kteří mu jdou po krku. Největšími hrozbami jsou ti, kteří se nachází ve vysokých a významných pozicích, těm jde o dobro obyčejných lidí nejmíň. A hrdina, který dostane k dispozici funkci a s ní i moc, se bude snažit tohle všechno zvrátit. Skoro to zní jako pohádka.

Zmíněný bodyguard, resp. bodyguardka, je bezpochyby nejlepší postavou seriálu. Má skvělé hlášky a dokáže hrdinu a jeho mnohdy nesmyslné nároky a přesvědčení dobře setřít. Rozhodně jde o postavu, která má velký potenciál a pravděpodobně se rychle stane hlavním lákadlem, proč se diváci budou týden co týden vracet k dalším dílům.

Jinak jde o běžný průměr, který alespoň v pilotu neukázal nic navíc.
  • postava bodyguardky
  • spousta akce
  • nic nového a neokoukaného
50 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
DenaaS

DenaaS

ubehlo rychlo. hej - bodyguar je super. herecku mam rada - the killing/ arrow / scream tu sa jej dostalo...
před 54 týdny
Romix

Romix

Celý ten pilot mi přišel hrozně divný..
před 54 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Začátek vypadal dobře,ale nějak jsem to potom nemohla dokoukat :(
před 53 týdny
Další články k tématu