3. 8. 2020

Novinka pod lupou: A Suitable Boy (BBC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název A Suitable Boy
Žánr historický, drama, romantický
Stanice BBC One
Premiéra 26. 7. 2020
Vysílání neděle, 21:00
Délka pilotu 58 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Kdo?

Tvůrci Vikram Seth (předloha)
Hrají Tabu, Ishaan Khatter, Tanya Maniktala, Rasika Dugal

O čem to je?

Lata je veselá vysokoškolská studentka, která dospívá v severní Indii v roce 1951 – ve stejné době, kdy samotná země hledá svou vlastní identitu a nezávislost a chystá se na své první demokratické volby. Latina matka je odhodlaná, že dceři najde vhodného manžela. Lata, rozpolcená mezi povinností k rodině a vzrušením z romance, se však vydává na vlastní epickou cestu k sebepoznání.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Příjemná nenáročná romantická slaďárna, která sází na chemii mezi postavami i exotičnost Indie 50. let. A vychází jí obě věci.

Hlavní hrdinka je hodně sympatická, casting byl zvolen na výbornou. Celkově všichni herci zaujali, i když jsem se v nich místy ztrácela, protože jich tady je docela hodně. Nakonec jsem si ale zvykla, přece jen 58 minut dlouhý pilot ve vás něco zanechá.

Tehdejší společnost a kultura je vykreslená taky výborně. Nejsem expert, takže nedokážu porovnat, jak moc se zde odráží realita. Každopádně předpokládám, že když je seriál natočený podle knižní předlohy, tak si nebude moc vymýšlet. Za sebe jsem jen ráda, že se můžu ohledně svého života rozhodovat sama za sebe a nemusím se podřizovat zastaralým a nepraktickým tradicím.

Na to, jak dlouhý pilot je, tak utekl příjemně rychle a jakožto beznadějnou romantičku mě nalákal na další sledování.

  • prostředí
  • casting
  • chemie mezi postavami
  • BBC stopáž je vždy zdlouhavá
80 %
Mé hodnocení
ragelly
Další díly seriálu
Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu