13. 6. 2020

Novinka pod lupou: Operation Buffalo (ABC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název Operation Buffalo
Žánr historický, drama, vojenský
Stanice ABC (Austrálie)
Premiéra 31. 5. 2020
Vysílání neděle, 20:30
Délka pilotu 50 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Příběh se odehrává během studené války v jižní Austrálii. Odlehlá vojenská základna testuje britské nukleární zbraně. Paranoia je na nejvyšší úrovni a nukleární bomby nejsou jediné, které se zde testují. Testem prochází také věrnost, láska a zrada všech, kteří se na základně vyskytují.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Čekala jsem větší hitparádu. Seriál vypadal lákavě, ale první díl mě nepřesvědčil o tom, že bych si měla pustit další epizody. Pro mě jde o jeden z kousků, které nepřináší nic extra zábavného a po pár dnech už si ani nevzpomenete, že jste je viděli.

Možná se situace změní, až se na scéně objeví Jessica De Gouw, kterou jsem v pilotu neviděla (nebo možná jen nepoznala?). Ale zatím mi přišlo, že tady je jen řada postav – chlápci se stejným účesem a ve stejných uniformách vypadají naprosto totožně, takže se v tom člověk začíná trošku ztrácet, jelikož v každé scéně figuruje někdo jiný. Třeba jsem netušila, kdo to na konci běžel pouští.

Každopádně tady bude pro zájemce zajímavá záhada. Na základně je násilník, který brutálně znásilňuje ženy a zanechává je několik mil od základny v poušti. Máme tu i mrtvá těla, takže rozhodně bude dost věcí, které se budou řešit. Ani tak mě to ale nepřesvědčí, abych si další díly pustila.

  • prostředí a doba
  • záhada s násilníkem
  • nezaujme
  • mnoho výplňové vaty a rozhovorů o ničem
50 %
Mé hodnocení
ragelly
Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu