24. 1. 2020

Novinka pod lupou: AJ and the Queen (Netflix)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název AJ and the Queen
Žánr drama, komedie
Stanice Netflix
Premiéra 10. 1. 2020
Vysílání celá série k dispozici
Délka pilotu 52 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Ruby Red je talentovaná drag queen, která ale nemá mnoho štěstí. Ruby cestuje Amerikou z klubu do klubu ve svém pojízdném domě a má u sebe nečekanou parťačku AJ. AJ je čerstvě osiřelá jedenáctiletá dívka, která dříve mluví než myslí a nebojí se říct, co má na srdci. Společně cestují z města do města a šíří Rubyinu zprávu o lásce a přijetí. Aniž si to uvědomí, pomalu se jejich životy začnou měnit k lepšímu.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

RuPaulovu realitku jsem nikdy neviděla, ale Pose se mi líbil, takže jsem na tuto novinku byla zvědavá. Nakonec to není až taková hitparáda, jak jsem doufala, ale možná se to ještě časem vyvine.

Pilot totiž neukázal z drag kultury téměř nic. Byl tam jen krátký úvod, kde víc než o samotné představení šlo o následný proslov, a pak už se to celé točilo jen okolo osobního života hlavního hrdiny. Uvítala bych méně dramatu a více času během představení, mohlo by to být o dost zábavnější.

Každopádně konec mě potěšil. Nečekala jsem, že se z dítěte vyklube holka, a myslím si, že to do příběhu sedí lépe. Pořád je to ale jen taková nenáročná pohádka, která v podstatě dokáže konzervativce urazit ne samotnou přítomností drag kultury, ale maximálně jedním gay polibkem, což už v dnešní době není v seriálech žádné velké tabu.

Mimochodem, ten příběh pracovních plánů, lásky a zdrady je od začátku tak moc předvídatelný, až z toho bolí oči.
  • drag seriálů nikdy není dost
  • kostýmy, make-up
  • předvídatelný příběh
  • málo vystoupení
50 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Se máš podívat na tu realitku :'D.
před 52 týdny
ragelly

ragelly

Nemám čas :'(((
před 52 týdny
Další články k tématu