21. 1. 2020

Novinka pod lupou: Fortunate Son (CBC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Fortunate Son
Žánr drama, špionážní, retro
Stanice CBC (Kanada)
Premiéra 8. 1. 2020
Vysílání středa, 21:00
Délka pilotu 45 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Špionážní drama je zasazeno do společenského a politického chaosu v roce 1968 a inspiruje se skutečnými událostmi. FBI hledá americkou matku aktivistické rodiny v Kanadě, kde hrdinka pomáhá propašovat válečné dezertéry z Vietnamu. Co však neví, že jeden z nich je tajný agent CIA, který ji má špehovat.

Trailer

nenašla jsem

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Po pilotu vlastně tak nějak ani neodkážu odhadnout, kam se seriál příběhově bude vyvíjet. Nebo spíš nedokážu pochopit, co je na hlavní hrdince tak zajímavého, že ostatní považují za nutné ji špehovat. Jasně, je to aktivistka a já jsem znovu vděčná za to, že jsem nežila v podobné době, kdy každý musel nutně chodit na mírové protesty, které se zákonitě strhly v potyčky mezi lidmi a policií. Už jen sledování té její aktivní rodinky mi přišlo hrozně vyčerpávající, nedokážu si představit, že bych se toho měla aktivně účastnit.Seriál je sice špionážní, ale z tohoto žánru v pilotu ve výsledku mnoho nebylo. Myslím si, že dějová linka podrazů bude odsunutá hodně dozadu, a příběh se spíše bude točit okolo hlavní rodinky. To mě až tolik nebere, po pilotu upřímně nemám chuť pouštět si další díly. Postavy mi nejsou sympatické a za celých 45 minut se tady neodehrála ani jedna scéna, která by mi dokázala utkvět v paměti a navnadila na další sledování. Nezachrání to ani Stephen Moyer, který se tady ve dvou scénách objevil.

  • rychle uteče
  • špionážní linka odsunutá na druhou kolej
  • nemastné, neslané
  • rychle zapomenete, o čem to vlastně bylo
30 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu