8. 9. 2020

Novinka pod lupou: I Hate Suzie (Sky)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název I Hate Suzie
Žánr drama, komedie
Stanice Sky Atlantic
Premiéra 27. 8. 2020
Vysílání celá série k dispozici
Délka pilotu 30 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Drobné hvězdičce Suzie Pickles se obrátí život vzhůru nohama. Někdo se totiž dostane do jejího telefonu a zveřejní její kompromitující fotografie.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Secret Diary of a Call Girl patří mezi mé nejoblíbenější britské kousky. Když jsem se dočetla, že tato novinka nabídne další spolupráci s tvůrkyní Call Girl a Billie, byla jsem nadšená. Bohužel, mé nadšení po pilotu naprosto vyprchalo.

Suzie je hrozně nesympatická ženská. Upřímně nechápu, jak může mít status celebrity, kdo ji tak může obdivovat a zbožňovat. Navíc mi k tomu vůbec nesedí kamera, která se hodně soustředí na detaily až velké detaily, především tedy obličej hrdinky. Asi se snaží působit komicky a zároveň ukazovat emoce, které se v obličeji zrcadlí, ale na mě to nezafungovalo.

První díl mě vůbec nedokázal nalákat a nepřesvědčil k tomu, že bych si měla pustit i další epizody. Tento kousek se mému watchlistu obloukem vyhne. Škoda, protože Billie Piper mám jako Hannah moc ráda. Fun fact mimo téma: Na herečku jsem poprvé narazila na fanwebu Čarodějek, kde byla napsána zajímavost, že existuje herečka, která se jmenuje jménem Billie (jako Billie) a příjmením Piper (jako Piper). To pro mé patnáctileté já tenkrát byl opravdu fun fact :-)

  • práce s kamerou
  • nesympatická hrdinka
  • nenaláká na další sledování
30 %
Mé hodnocení
ragelly
Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
_-0-_

_-0-_

Ano, ostatně i tohle byla...
před 19 týdny
sandokan555

sandokan555

Jasne ved to tam mas napisane ..len ja som otvoril link Billie a napisal hovadinu .. no co uz ..stane sa.
před 19 týdny
Tesa.

Tesa.

Na tento seriál som bola zvedavá, lebo Billie Piper som mala rada v Doctorovi aj v Secret Diary of...
před 18 týdny
Další články k tématu