22. 1. 2020

Novinka pod lupou: King Gary (BBC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název King Gary
Žánr komedie
Stanice BBC One
Premiéra 10. 1. 2020
Vysílání pátek, 21:30
Délka pilotu 30 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Gary King je ta největší drama queen pod sluncem. Žije společně se svou manželkou, se kterou je už od střední školy, a společně se snaží dosáhnout společenského statusu i finančního zaopatření v soutěživém předměstí.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Jako mít hlavní zápletku komediálního seriálu o tom, že si člověk nasadí brýle, to už je trošku moc i na mě. Pamatuju si na základku – poprvé jsem si brýle vzala ve druhé třídě, může to být tak 22 let zpátky. Tenkrát jsem byla jednou ze dvou dětí v ranní družině, které brýle měly, takže jsem si užila své tři minuty, kdy se ostatní sedmileté nebo osmileté děti trošku smály, a pak byl dalších 22 let klid.

V dnešní době už brýle nosí každý, mnohdy i ti, kteří je ani nepotřebují. Absolutně nechápu, jak se to v nějakém seriálu může objevit jako hlavní zdroj vtipu. Nehledě na to, jak jsou postavy nesympatické. Je to takový ten typ seriálů, kde se důraz klade na vyhraněnost a přehrávání, takže se zalíbí jen určitému úzkému pruhu diváckého koláče, zbytek seriál nebude moct ani cítit.

Postavy trapné, vtipy o ničem, zachraňuje to jen relativně krátká délka pilotu. Ale přiznejme si, že strávit i těch 30 minut u téhle zbytečnosti je víc než dost. Jako ano, už jsem viděla horší piloty, deset procent to dostane. Ale i tak. Proč to vůbec vzniklo?
  • vtipy
  • postavy
  • ztráta času
10 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
CUTE_BUT_PSYCHO

CUTE_BUT_PSYCHO

Tiež ma zaskočilo ako niečo takéto mohlo vzniknúť, potom som si všimla že hlavnú rolu hrá tvorca seriálu....
před 51 týdny
phoboska

phoboska

Jednoznačne chybný link, ten mŕtvy Tom Davies bol Američan a ten, čo hrá tu, je Brit, plus o nejakých...
před 51 týdny
ragelly

ragelly

Už by to mělo být správně :)))
před 51 týdny
Další články k tématu