28. 1. 2020

Novinka pod lupou: Outmatched (Fox)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Outmatched
Žánr komedie
Stanice Fox
Premiéra 23. 1. 2020
Vysílání čtvrtek, 20:30
Délka pilotu 23 minut
Předskokan Last Man Standing
Konkurence Station 19 (ABC), The Unicorn (CBS), Supernatural (The CW), Brooklyn Nine-Nine (NBC)
Tipovačka

O čem to je?

Obyčejný páreček z Atlantic City se snaží zachovat příčetnost. Musí totiž vychovávat své čtyři děti, z nichž tři jsou zcela náhodou certifikovaní géniové.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Tak tenhle výsledek jsem opravdu nečekala. Upřímně, kdykoliv nějaká ze stanic Velké pětky objedná další komediální novinku, automaticky se mi začnou protáčet panenky. Nezáleží na tom, jaké herecké hvězdy se zde objeví, pro mě je hodně těžké najít komerční půlhodinovku, u které bych se alespoň trošku bavila.

K pilotu Outmatched jsem přistupovala s naprosto nulovým očekáváním. Myslela jsem si, že těch 20 minut nějak přežiju a posunu se dál. K mému velkému překvapení mě pilot dokázal od začátku zaujmout a mé nadšení vzrůstalo s přibývajícími minutami. Každý má jiný styl humoru, takže je jasné, že tato novinka nesedne každému. Ale za sebe musím říct, že pro mě jde o nejlepší komediální pilot Velké pětky za pěkně dlouhou dobu.

Na to, že je to v podstatě další komedie o rodině, mi tento fakt ani jednou nepřišel do hlavy. Bylo mi jedno, že postavy mezi sebou mají rodinné vazby. Důležité bylo, že všechny jsou výborně napsané, výborně zahrané a chrlí ze sebe jednu perfektní hlášku za druhou. Vůbec mi nepřišlo, že by vtipy byly nepovedené nebo sklouzávaly do trapnosti. Naopak mi přišly svěží, zábavné a perfektně doplňovaly celý příběh. Hlášky jdou většinou úplně mimo mě, ale ta před závěrem mě rozsekala: „You outsmarted the smart ones. Score one for the dummies.“ „Yep, I used guilt. It's bullying from the hart.“

Biggs a Lawson jsou perfektní manželské kombo, jejich chemie je uvěřitelná a skvěle jeden druhého doplňují. Trojici géniů (také výborně zahraných) dokonale vyvažuje z části andělsky nevinný a z části totálně sarkastický čtvrtý potomek, který je v této nezvyklé rodince brán paradoxně jako dar z nebes a největší poklad, protože holka je jako jediná „normální“.
  • povedené vtipy a nezapomenutelné hlášky
  • herci a postavy
  • zajímavý koncept
90 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Moongos

Moongos

Mě naopak Pilot dosti zklamal. Vtipy (až asi na 3) mi nepřišli vtipné. Postavy mě vůbec neoslovily, a to...
před 2 týdny
lenkaknel

lenkaknel

Také zklamání, nalákalo mě 90% ragelly, ale za mě ne. Rodiče se nechovají jako rodiče, ale moderátoři nějaké...
před 2 týdny
Katka The Hero

Katka The Hero

Za mě taky zklamání, bylo pro mě utrpení to dokoukat. Bylo to takové nepřirozené, na sílu a zkrátka ten...
před 8 dny
Další články k tématu