13. 8. 2022

Novinka pod lupou: After the Verdict (Nine Network)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název After the Verdict
Žánr drama
Stanice Nine Network (Austrálie)
Premiéra 10. 8. 2022
Vysílání středa
Délka pilotu 44 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Po významném soudním procesu s vrahem se čtyři obyčejní lidé snaží znovu poskládat své životy, když začnou pochybovat o případu, jeho výsledku a dni, který změnil jejich životy.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Hodně zajímavý nápad na příběh. Líbí se mi mix žánrů. I když byste možná čekali temný thriller (který zde mimochodem taky je), některé scény jsou především díky hlavní hrdince odlehčenější, takže seriál nepůsobí tak těžce, i když má rozhodně těžké téma.

Po prvním díle nedokážu říct, jak se seriál bude odvíjet dál. Tyto serializované příběhy se mi líbí. Když diváci můžou hádat, jestli je obviněný skutečně vinen, nebo jestli se tady skrývá něco víc, co nejde na první pohled vidět. Podobně to bylo např. také u seriálu The Fix, u kterého jsem si sledování taky hodně užila.

Tady je to o to netradičnější, že se příběh neodehrává během soudního procesu, ale až po něm. Myslím, že se to ještě pořádně zamotá, než se dozvíme jakékoliv odpovědi. Rozhodně ale plánuju mrknout, protože mě zajímá, jak to dopadne.

  • zajímavý příběh
  • interakce s potenciálním vrahem působí až zbytečně na sílu
70 %
Mé hodnocení
ragelly
Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu