Facebook Twitter E-mail
1. ledna 2017

S lupou do historie: Scrubs

Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály v dnešní době? Dali by jim vůbec diváci ještě šanci? A jak se na naše oblíbené či dokonce zamilované seriály po letech s odstupem díváme my? Lupa míří do historie se dvěma cíli. Vyvolat ve vás nostalgii a neodolatelnou touhu si svůj milovaný seriál opět pustit (protože víme, kolik máte času :'D), ale také vám potenciálně chceme také rozšířit obzory a představit méně známé seriály, které jsou nyní po letech jako stvořené pro sledování maratonem!

Přátelé, vítejte u prvního dílu naší nové rubriky! No, nové… pojmenujme věci pravými jmény podle seriálového slangu. Jde o článkový spin-off naší/vaší oblíbené rubriky Novinka pod lupou! Tentokrát se však nezaměříme na aktuální novinky, ale, jak ostatně název rubriky napovídá, s lupou zabrousíme do historie.

Seriály, o kterých se tu budeme bavit, vy i my mnohdy důvěrně známe. Pro všechny redaktory, kteří budou psát názory, bude práce o to těžší. Našim cílem totiž bude izolovat pilot seriálu od všeho, co o tomto našem miláčkovi víme, tedy jak se budou vyvíjet vztahy, kterým směrem se bude točit příběh a jak bude kolísat kvalita, stejně jako se budeme snažit ignorovat vědomí toho, jak seriál skončí. Pokusíme se zaměřit skutečně pouze na pilot, který kriticky zhodnotíme a zkusíme dostat do psané podoby, jaký na něj máme názor. Určitě bude zajímavé sledovat, jestli u těchto xx let dlouhých a skutečně velmi oblíbených klasik stačí pilotní epizoda k tomu, aby si nás/vás seriály získaly.

Věříme, že se vám rubrika bude líbit. Zavzpomínejte spolu s námi na vaše oblíbené seriálové kousky, nebo ještě lépe, z nostalgie si pilot taky pusťte, ať můžete testovat stejně jako my. A pokud náhodou některé seriály znát nebudete, třeba vás na ně trailerem nebo našimi komentáři nalákáme. Oproti novinkám tady je ta výhoda, že pokud vás něco nadchne, nemusíte se spokojit jen s jedním dílem, ale klidně můžete sjet najednou celou sérii (nebo klidně deset!).

Určitě nám v komentářích dejte vědět, co na novou rubriku říkáte, ale taky nás zajímá vaše hodnocení pilotní epizody našeho prvního seriálu. Na začátek jsme ani nemohli volit jinak. Scrubs má u nás na SerialZone své pevné místo. Navždy to bude ten seriál, který byl před více než devíti lety v naší databázi založen jako úplně první!

Takže, SerialZoňáci, jak hodnotíte Scrubs 1×01: My First Day?

Medailónek

Název: Scrubs (Scrubs: Doktůrci)
Žánr: Komedie / Sitcom / Lékařský
Stanice: NBC (série 1–7) / ABC (série 8–9)
Vysílání: 2001–2010
Celkový počet sérií: 9
Premiéra: 2. 10. 2001

Kdo?

Tvůrci: Bill Lawrence
Herci: Zach Braff, Sarah Chalke, Donald Faison, Neil Flynn, Ken Jenkins, John C. McGinley, Judy Reyes, Eliza Coupe, Kerry Bishé, Michael Mosley, Dave Franco

O čem to je?

Vítejte v Sacred Heart. Výuková nemocnice každoročně přijímá studenty a čerstvé absolventy medicíny, kteří zde získávají potřebnou praxi a učí se, jak pacienty zachraňovat, ne zabíjet. Hlavním hrdinou je JD, mladý doktor, který zde začíná svůj první rok stáže. Spolu s ním se v nemocnici začíná učit i krásná Eliott a jeho nejlepší kamarád Turk. Pod svá ochranná křídla si je vezmou vrchní sestra Carla a ostřílený veterán a věčný cynik Dr. Cox. JD si hned první den udělá křížek u místního údržbáře, který je proto odhodlán hrdinu zničit. A na vše dohlíží samotný ďábel na zemi, Dr. Kelso.

Trailer

Historie očima SerialZoňáků

ragelly

Status: mám komplet zhlédnuté
Hodnocení celého seriálu: 100 %

Jak jen zapomenout na ten konec osmé série a hodnotit pilot samostatně? Jak se jen oprostit od toho, že pilot je trošku jiný než díly 102 a dál? No dobře, pokusím se, ale bude to sakramentsky těžké!

Pilot lítá v oblacích. Seznamujeme se s hlavními postavami, kterých je dost, ale ne přehnaně moc. Hned na první pohled si všimnete, že podstatnou část příběhu tvoří představy hlavního hrdiny. U spousty z nich jsem se musela smát nahlas, ať už to byl závod Eliott s JDm, nebo třeba proměna Kelsa v ďábla, představy byly v pilotu opravdu povedené.

Moc se mi líbila interakce JDho s Údržbářem. Začalo to nevinně a v podstatě spolu prohodili jen dvě tři věty, ale na konci, jak JD odcházel po práci domů a Údržbář se na něj díval s mincí v ruce, bylo jasné, že tohle bude ještě zajímavé.

Eliott a JD mi k sobě moc nesedli. Eliott není moc příjemná osoba (a píšu to jen podle pilotu s těžkým srdcem, protože v průběhu seriálu jsem si ji zamilovala!). Rozhodně mě potěšilo, když ji Carla pěkně od plic sprdla. Ale co bylo nejlepší, to byla proměna Coxe ze záporáka v klaďase. Nečekala jsem to (jasně, že čekala, ale poprvé jsem to nečekala, to si pamatuju :-D ), o to víc mě jejich prohození rolí s Kelsem potěšilo.

Ještě na závěr se musím zmínit o znělce. Je neuvěřitelně chytlavá, ani dlouhá, ani krátká, přesně akorát, rychle se ji naučíte a pak si ji budete broukat pořád dokola.

+ rychle to uteklo
+ hodněkrát jsem se nahlas rozesmála
+ zábavné představy hlavního hrdiny
+ twist hodného/zlého doktora
+ znělka

- Eliott není moc sympatická

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Drunk_Queen

Status: viděno jen několik náhodných epizod v televizi
Hodnocení celého seriálu: 90 %

Proč neexistuje víc komedií z lékařského prostředí? Tedy, nějaké jistě jsou, ale věřím, že víc než třeba deset jich asi nebude. Však proč by jich taky víc bylo. Nemocnice je dosti nevděčným prostředím, které nějakou svou „komickou“ stránku dokáže ukázat mnohem obtížněji než většina jiných míst.

Samozřejmě všechno jde, když se chce, jak ukazují Scrubs. Ale jak je na tomto příkladu vidět, s citem. Pilot Doktůrků, jak je nazvala jedna z našich televizí, totiž není takovou tou prvoplánovou komedií plnou smíchu v pozadí, plný snahy za každou cenu šokovat, snahy neustále vtipkovat. Scrubs jsou komedií (a sitcomem) z nemocničního prostředí, ale přesto nedochází k jakémukoliv znevažování tohoto prostředí a se vším, s čím by se mělo zacházet s úctou, se skutečně s úctou zachází.

Přesto ale pilot seriálu plní „zadání“ svého žánru a s lehce smutnou a občas dojemnou stránkou tu kontrastuje komediální charakter, který funguje, ať už se jedná jen o takové milé vtípky, nebo lehce šílené kousky doplněné výraznějším vtipem.

Nejlepší ovšem je, že tyto kontrasty dohromady perfektně fungují a dokonale se doplňují. Nic nepůsobí jako násilně vecpané, nic se nezdá navíc, celková atmosféra seriálu zkrátka působí naprosto přirozeně, dokonce natolik, že je jasně cítit, že by ani jedna z nich neměla v seriálu chybět.

Postavy jsou už v první epizodě snadno zapamatovatelné a sympatické, stejně jako seriál. Z první epizody mám trochu pocit, že se seriál v pár věcech v této fázi ještě hledá, že pár věcí není ještě úplně dovedených k dokonalosti, ale jsou to jen detaily, které vůbec ničemu nevadí.

+ netradiční kombinace žánrů
+ postavy
+ vtip a šílenost v přirozeném kontrastu se smutnější realitou

- nějaké maličkosti chybí

Moje hodnocení pilotu: 80 % (dala bych 85, ale musíme si vybírat jen z celých desítek :D )
Seraphine313

Status: mám komplet zhlédnuté
Hodnocení celého seriálu: 80 %

Na to, že to měla být komedie, to vlastně až tolik vtipné nebylo. Nebo ne vtipné – občas se člověk v těch slovních přestřelkách i zasmál, ale hlas vypravěče se nesl v tak ponurém duchu, že celkové vyznění pilotu mi přišlo až lehce depresivní.

Naštěstí to není jediná věc, na které Scrubs stojí. Naopak, co se mi líbí, je různorodost postav. I když jste s postavami jen chvíli, hned víte, kdo je nejistý v tom, co dělá, kdo je v nemocnici dlouho. Zároveň ale také bohužel hned poznáte, o co komu jde a jaký kdo je. I když jde o Kelsa. Jediný, kdo je trochu záhada, je Elliot, od které opravdu nevím, co čekat. Zatím se ukazuje spíš jako mrcha.

Překvapily mne JDho vnitřní představy. Některé z nich se hodně povedly, některé z nich vyzněly lehce trapně (hlavně Kelsova proměna v ďábla, ale tam to zpackal střihač). Doufám, že se to časem nepromění v estrádu rádobyvtipných scének, které by děj spíš jen kouskovaly.

Hodně oceňuji reálné zobrazení nemocnice. Třicetihodinové směny, všudypřítomný chaos, přijímání pacientů jen s vhodným zdravotním pojištěním… snad asi na obrazovkách není seriál, možná krom Grey's Anatomy, který by realitu nemocnice ukazoval takhle tvrdě.

Doporučuji sledovat: ANO, ale seriál musí hodně přidat na veselosti vypravěče. Jinak může jak seriál, tak divák lehce upadnout do deprese.

+ realita nemocnice
+ dialogy

± JDho představy
± jednodušší postavy

- depresivní vypravěč
- Elliot

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Esgalnor

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Pilot ke Scrubs mě překvapil. Ten seriál mě nikdy nelákal, protože kromě výjimky – House – mě nemocniční seriály nelákají celkově. Proto jsem si o Scrubs nikdy nic nezjišťoval, proto jsem ani nevěděl, že jde o komedii. Doktůrci šli vždycky absolutně mimo mne. Skoro stejně to mám se zmiňovanými komediemi, oblíbené aktuální sitcomy (TBBT, HIMYM) mě z těch několika náhodně viděných epizod nezaujaly a vlastně mě ani nebavily. Seriálové komedie, které mě doopravdy bavily a přišly mi vtipné, by se daly napočítat na prstech možná i jen jedné ruky. A proto jsem do pilotu Scrubs raději nešel s většími očekáváními.

A o to více jsem rád, jak jsem překvapen. Dvacet minut uběhlo jako voda a já po jejich uplynutí chci víc. Čtení myšlenek hlavní postavy je dost možná tím nejlepším a nejzajímavějším, co pilot nabídl – a jen mě udivuje, jak bezmála šestnáct let po premiéře, je tento prvek v seriálech tak málo častý – přitom tady funguje výborně. Hlavní postava se tak zdá reálnější a uvěřitelnější, víc jí člověk může fandit. Celkově se zdají všechny postavy, ať už se objeví na obrazovce třeba jen chvilku, být zajímavé a uvěřitelné, čemuž napomáhají i neokoukaní herci. Práce s postavami má na mém nadšení z epizody také velký podíl.

Co mě na pilotu zaujalo, byla znělka – neotřelý nápad a provedení, a to i po takové době. Hlášky padají jedna za druhou a vtipné situace nepůsobí krkolomně a nereálně, naopak věrohodně a přirozeně. A já se u Doktůrků bavil – bez výčitek je mohu zařadit mezi těch několik seriálových komedií, u nichž jsem se doopravdy bavil. A to už po první epizodě.

+ skvěle fungující nápad se „čtením myšlenek“
+ originální znělka
+ skvěle vykreslené postavy a jejich charaktery
+ herci

- místy je rychlost děje poněkud matoucí

Moje hodnocení pilotu: 90 %

Další díly seriálu

S lupou do historie: Scrubs (právě čteš)
S lupou do historie: Buffy the Vampire Slayer (4. 1. 2017)
S lupou do historie: M.A.S.H. (8. 1. 2017)

... odkryj další díly seriálu

S lupou do historie: House M.D. (11. 1. 2017)
S lupou do historie: Friends (15. 1. 2017)
S lupou do historie: Firefly (18. 1. 2017)
S lupou do historie: The Nanny (22. 1. 2017)
S lupou do historie: Lost (25. 1. 2017)
S lupou do historie: Mr. Bean (29. 1. 2017)
S lupou do historie: Parenthood (1. 2. 2017)
S lupou do historie: Army Wives (5. 2. 2017)
S lupou do historie: Crossing Lines (12. 2. 2017)
S lupou do historie: Nurse Jackie (15. 2. 2017)
S lupou do historie: Penny Dreadful (19. 2. 2017)
S lupou do historie: Mad Men (22. 2. 2017)
S lupou do historie: Friday Night Lights (26. 2. 2017)
S lupou do historie: The L Word (1. 3. 2017)
S lupou do historie: Transparent (5. 3. 2017)
S lupu do historie: One Tree Hill (8. 3. 2017)
S lupou do historie: Sons of Anarchy (12. 3. 2017)
S lupou do historie: The Pillars of the Earth (15. 3. 2017)
S lupou do historie: Prison Break (19. 3. 2017)
S lupou do historie: Franklin & Bash (22. 3. 2017)
S lupou do historie: Spin City (26. 3. 2017)
S lupou do historie: The Lying Game (29. 3. 2017)
S lupou do historie: Las Vegas (2. 4. 2017)
S lupou do historie: Vikings (5. 4. 2017)
S lupou do historie: The Walking Dead (9. 4. 2017)
S lupou do historie: The Professionals (12. 4. 2017)
S lupou do historie: King & Maxwell (16. 4. 2017)
S lupou do historie: Switched at Birth (19. 4. 2017)
S lupou do historie: The Americans (23. 4. 2017)
S lupou do historie: Flashpoint (26. 4. 2017)
S lupou do historie: ER (30. 4. 2017)
S lupou do historie: Step by Step (3. 5. 2017)
S lupou do historie: Gilmore Girls (7. 5. 2017)
S lupou do historie: Murder, She Wrote (10. 5. 2017)
S lupou do historie: Magic City (14. 5. 2017)
S lupou do historie: Twin Peaks (21. 5. 2017)
S lupou do historie: Big Love (24. 5. 2017)
S lupou do historie: Hart of Dixie (28. 5. 2017)
S lupou do historie: Web Therapy (31. 5. 2017)
S lupou do historie: Reaper (4. 6. 2017)
S lupou do historie: Desperate Housewives (7. 6. 2017)
S lupou do historie: Star Trek: Voyager (11. 6. 2017)
S lupou do historie: Hotel Babylon (14. 6. 2017)
S lupou do historie: Life on Mars (18. 6. 2017)
S lupou do historie: Spartacus: Blood and Sand (21. 6. 2017)
S lupou do historie: Miranda (25. 6. 2017)
S lupou do historie: Torchwood (28. 6. 2017)
S lupou do historie: The Good Guys (2. 7. 2017)
S lupou do historie: Peaky Blinders (5. 7. 2017)
S lupou do historie: Undateable (9. 7. 2017)
S lupou do historie: Beauty and the Beast (12. 7. 2017)
S lupou do historie: Red Dwarf (16. 7. 2017)
S lupou do historie: Rome (19. 7. 2017)
S lupou do historie: Vyšehrad (24. 7. 2017)
S lupou do historie: You're the Worst (26. 7. 2017)
S lupou do historie: Camelot (30. 7. 2017)
S lupou do historie: My Mad Fat Diary (2. 8. 2017)
S lupou do historie: That '70s Show (6. 8. 2017)
S lupou do historie: Blood Ties (9. 8. 2017)
S lupou do historie: Stargate SG-1 (13. 8. 2017)
S lupou do historie: Poldark (16. 8. 2017)
S lupou do historie: Shameless (20. 8. 2017)
S lupou do historie: Revolution (23. 8. 2017)
S lupou do historie: Andromeda (27. 8. 2017)
S lupou do historie: Mistresses (30. 8. 2017)
S lupou do historie: How I Met Your Mother (3. 9. 2017)
S lupou do historie: The Fall (6. 9. 2017)
S lupou do historie: Joey (10. 9. 2017)
S lupou do historie: CSI Miami (13. 9. 2017)
S lupou do historie: Dallas (17. 9. 2017)
S lupou do historie: Hellcats (20. 9. 2017)
S lupou do historie: Crossing Jordan (24. 9. 2017)
S lupou do historie: Will & Grace (27. 9. 2017)
S lupou do historie: Nikita (1. 10. 2017)
S lupou do historie: Battlestar Galactica (4. 10. 2017)
S lupou do historie: Modern Family (8. 10. 2017)
S lupou do historie: Revenge (11. 10. 2017)
S lupou do historie: Kings (15. 10. 2017)
S lupou do historie: Bates Motel (18. 10. 2017)
S lupou do historie: Merlin (22. 10. 2017)
S lupou do historie: Chuck (25. 10. 2017)
S lupou do historie: The Carrie Diaries (29. 10. 2017)
S lupou do historie: Saving Hope (1. 11. 2017)
S lupou do historie: Orphan Black (5. 11. 2017)
S lupou do historie: Baywatch (8. 11. 2017)
S lupou do historie: Charmed (12. 11. 2017)
S lupou do historie: Life Unexpected (15. 11. 2017)
S lupou do historie: Monk (19. 11. 2017)
S lupou do historie: Rizzoli & Isles (22. 11. 2017)
S lupou do historie: Blackadder (26. 11. 2017)
S lupou do historie: Profiler (3. 12. 2017)
S lupou do historie: Murdoch Mysteries (6. 12. 2017)
S lupou do historie: South Park (10. 12. 2017)
S lupou do historie: Underbelly (13. 12. 2017)
S lupou do historie: Melissa & Joey (17. 12. 2017)
S lupou do historie: 4teens (20. 12. 2017)
S lupou do historie: ALF (24. 12. 2017)
S lupou do historie: Parks and Recreation (27. 12. 2017)
S lupou do historie: Hawthorne (31. 12. 2017)
S lupou do historie: The Dead Zone (3. 1. 2018)
S lupou do historie: Ugly Betty (7. 1. 2018)
S lupou do historie: Moonlight (10. 1. 2018)
S lupou do historie: NCIS (14. 1. 2018)
S lupou do historie: Frasier (17. 1. 2018)
S lupou do historie: Rectify (21. 1. 2018)
S lupou do historie: Okresní přebor (24. 1. 2018)
S lupou do historie: Kriminálka Anděl (28. 1. 2018)
S lupou do historie: Continuum (31. 1. 2018)
S lupou do historie: The West Wing (4. 2. 2018)
S lupou do historie: Dirty Sexy Money (7. 2. 2018)
S lupou do historie: Roseanne (11. 2. 2018)
S lupou do historie: Vyprávěj (14. 2. 2018)
S lupou do historie: Lost Girl (18. 2. 2018)
S lupou do historie: New Girl (21. 2. 2018)
S lupou do historie: Eureka (25. 2. 2018)
S lupou do historie: Eli Stone (ABC) (28. 2. 2018)
S lupou do historie: Southland (4. 3. 2018)
S lupou do historie: Drop Dead Diva (7. 3. 2018)
S lupou do historie: Finding Carter (11. 3. 2018)
S lupou do historie: American Horror Story (14. 3. 2018)
S lupou do historie: The Leftovers (18. 3. 2018)
S lupou do historie: Baby Daddy (21. 3. 2018)
S lupou do historie: Návštěvníci (25. 3. 2018)
S lupou do historie: Make It or Break It (28. 3. 2018)
S lupou do historie: The Killing (1. 4. 2018)
S lupou do historie: My Name Is Earl (4. 4. 2018)
S lupou do historie: Suburgatory (8. 4. 2018)
S lupou do historie: Third Watch (11. 4. 2018)
S lupou do historie: Judging Amy (15. 4. 2018)
S lupou do historie: Chasing Life (18. 4. 2018)
S lupou do historie: Ray Donovan (22. 4. 2018)
S lupou do historie: Breakout Kings (25. 4. 2018)
S lupou do historie: V (29. 4. 2018)
S lupou do historie: Grimm (2. 5. 2018)
S lupou do historie: Without a Trace (6. 5. 2018)
S lupou do historie: Family Guy (23. 5. 2018)
S lupou do historie: The Bridge (27. 5. 2018)
S lupou do historie: Sanctuary (30. 5. 2018)
S lupou do historie: Dynasty (3. 6. 2018)
S lupou do historie: Californication (6. 6. 2018)
S lupou do historie: Breaking In (10. 6. 2018)
S lupou do historie: Wallander (13. 6. 2018)
S lupou do historie: Little Britain (17. 6. 2018)
S lupou do historie: Ringer (20. 6. 2018)
S lupou do historie: BoJack Horseman (24. 6. 2018)
S lupou do historie: Nemocnice na kraji města (27. 6. 2018)
S lupou do historie: The Event (4. 7. 2018)
S lupou do historie: The Strain (8. 7. 2018)
S lupou do historie: Fargo (11. 7. 2018)
S lupou do historie: Suddenly Susan (15. 7. 2018)
S lupou do historie: Tru Calling (18. 7. 2018)
S lupou do historie: Chalupáři (22. 7. 2018)
S lupou do historie: Being Erica (25. 7. 2018)
S lupou do historie: The Knick (29. 7. 2018)
S lupou do historie: Jericho (1. 8. 2018)
S lupou do historie: What I Like About You (5. 8. 2018)
S lupou do historie: Whitney (8. 8. 2018)
S lupou do historie: Cirkus Bukowsky (12. 8. 2018)
S lupou do historie: Haven (15. 8. 2018)
S lupou do historie: The Fosters (19. 8. 2018)
S lupou do historie: Looking (22. 8. 2018)
S lupou do historie: Midsomer Murders (26. 8. 2018)
S lupou do historie: The Simpsons (29. 8. 2018)
S lupou do historie: The Middle (2. 9. 2018)
S lupou do historie: Billy & Billie (5. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek (9. 9. 2018)
S lupou do historie: Angel (12. 9. 2018)
S lupou do historie: Arrested Development (16. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek Enterprise (19. 9. 2018)
S lupou do historie: Sex and the City (23. 9. 2018)
S lupou do historie: Ripper Street (26. 9. 2018)
S lupou do historie: The New Adventures of Superman (30. 9. 2018)
S lupou do historie: The Cleveland Show (3. 10. 2018)
S lupou do historie: Falling Skies (7. 10. 2018)
S lupou do historie: Two and a Half Men (10. 10. 2018)
S lupou do historie: Devious Maids (14. 10. 2018)
S lupou do historie: Monty Python's Flying Circus (17. 10. 2018)
S lupou do historie: Major Crimes (22. 10. 2018)
S lupou do historie: Archer (24. 10. 2018)
S lupou do historie: True Blood (28. 10. 2018)
S lupou do historie: Legend of the Seeker (1. 11. 2018)
S lupou do historie: Lilyhammer (4. 11. 2018)
S lupou do historie: Freaks and Geeks (1. 9. 2019)
S lupou do historie: Ashes to Ashes (4. 9. 2019)
S lupou do historie: Instant Star (8. 9. 2019)
S lupou do historie: Zdivočelá země (11. 9. 2019)
S lupou do historie: Hit the Floor (15. 9. 2019)
S lupou do historie: Human Target (18. 9. 2019)
S lupou do historie: Diagnosis Murder (22. 9. 2019)
S lupou do historie: The Affair (25. 9. 2019)
S lupou do historie: Hospoda (29. 9. 2019)
S lupou do historie: Game of Thrones (3. 10. 2019)
S lupou do historie: Terminator: The Sarah Connor Chronicles (6. 10. 2019)
S lupou do historie: Getting On (9. 10. 2019)
S lupou do historie: F. L. Věk (13. 10. 2019)
S lupou do historie: Ground Floor (16. 10. 2019)
S lupou do historie: Rescue Me (20. 10. 2019)

S lupou do historie: Married... with Children (23. 10. 2019)
S lupou do historie: Warehouse 13 (27. 10. 2019)
S lupou do historie: Angels in America (30. 10. 2019)
S lupou do historie: Stargate Universe (3. 11. 2019)
S lupou do historie: Legends (6. 11. 2019)
S lupou do historie: Knight Rider (10. 11. 2019)
S lupou do historie: Parade's End (13. 11. 2019)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 149 týdny
Sice som pozrel len par nahodnych casti, ale viem, ze je to kvalitka...
Destiny
před 149 týdny
Musím bohužel konstatovat, že to není můj šálek čaje.
Nira
před 149 týdny
Měla jsem to stejně, první dojem ve stylu "Co na tom sakra všichni...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY